עזרה מיציאה ממילואים

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108274 הגב
    מונדור
    חבר

האמת שפירסמתי בעבר הודעה אבל לא קיבלתי תשובה שעזרה אז אני מתנצל שאני מפרסם שוב
    אני סטודנט כרגע, שנתיים משוחרר ושנה עושה מילואים. כבר מזמן החלטתי שאני רוצה לצאת מהמילאים זה התחיל ששמו אותי במילואים קרבי למרות שזה לא מה שעשיתי בשרות והמגד לא הסכים להעביר אותי והמשיך בשנה האחרונה שאני לוקח כדורים נגד מגרנות וכאבי ראש(דפלפט), התחלתי לקחת את הכדורים מייד לאחר המילואים הראשונים לפני כשנה בגלל לחץ מהצבא והלימודים. יש לי מילואים ממש עכשיו שזה כולל שטח מה שעושה לי עוד יותר רע, אני מתכנן לבקש לראות רופא.
    אז מה אפשר לעשות? לבוא לגיוס להביא את כל הטפסים (יש לי מרשמים של כדורים מהשנה האחרונה) ולקוות שהוא יוציא אותי ואם הוא לא יוציא אותי מה אני עושה אז?
    הבעיה שאני רוצה לצאת מהמילואים באופן קבוע, איך עושים את זה? אני חשבתי לבקש וועדה רפואית לבוא עם כל הטפסים ולקוות שישחררו אותי או לפחות יורידו לי פרופיל למשהו שעושה יום בשנה, זה יעזור? סהכ הכאבי ראש זה הרבה בגלל לחץ מה שמילואים רק מוסיפים לזה, ובאופן כללי אני שונא את הצבא בכלל ואת המילואים בפרט ובמיוחד את הכוחניות והגועל של הבכירים שם.
    לא היה איכפת לי גם לבקש קבן ללכת לפסיכיאטר פרטי ולעשות בעיות של נפקדות אבל זה סיכון בתיק פלילי ואסור שזה יופיע לי בשום מקום כי אחרת אני לא אקבל תעודת יושר הנדרשת לעורך דין/רו"ח.
    אשמח מאוד לעזרה, תודה רבה רבה.

#173833 הגב
    Anonymous
    חבר

שלום,
    לכל אחד יש זכות להיפגש עם קב"ן, בדיוק כמו שיש זכות להיפגש עם רופא לכל דבר
    אתה יכול ליצור קשר עם קצינת הקישור שלך ולבקש דרכה לראות קב"ן.
    במידה ויש בעיות אפשר לפנות דרך קופ"ח ולבקש פסיכאטר אזרחי מהן במחיר מוזל- אמור להיות עד 3 פגישות בשנה במחיר שנע לכל פגשיה בערך 100 ש"ח. אחרי הפגישה לקבל חו"ד ולדרוש קב"ן בשנית!

#173842 הגב
    מונדור
    חבר

תודה, השאלה אם זה באמת הכרחתי לראות פסיכיאטר אזרחי?
    אם אני בא לקבן עם המסמכים שיש לי מהנירולוג על המיגרנות ואומר שהכאבי ראש הם בעיקר בגלל לחץ ובין היתר בגלל לחץ צבאי וכשאני הייתי במילואים זה היה חמור בהרבה זה יעזור? או שאז יפנו אותי לועדה רפואית?
    כי אם אפשר לחסוך את הפסיכיאטר זה טוב כי יכול להיות שהפסיכיאטר יתרשם שאני בסדר ולא ייתן חוו"ד טובה
    שוב תודה

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
מענה ל־עזרה מיציאה ממילואים
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120