דחוף רואה קבן מחר

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אני (:
יצירת קשר:

דחוף רואה קבן מחר

הודעהעל ידי אני (: » 03 ספטמבר 2017 13:40

היי
אני כבר תשעה חודשים בצבא בערך, לא יודעת עד כמה רציתי להתגייס אבל תמיד גרמו לכך להיראות כסוג של חובה ומשהו שחייב לעבור. מודה שהבלגתי.. הטירונות והקורס עברו יחסית סבבה, למרות המניירות המיליטריסטיות מעוררות הבחילה של המפקדים הצעירים. הגעתי לסדיר, שם החל הסיוט האמיתי. בסיס פתוח, יומיות אמנם, אבל איך אומרים? מזריחת החמה עד צאת הנשמה - שבע בבוקר בבסיס ולהגיע הביתה בסביבות עשר בלילה. בנוסף לכך "זכיתי" במפקד מרושע במיוחד, כזה שעושה המון דברים לא חוקיים אבל לא שם על אף אחד בשל דרגתו הגבוהה שהתנכל לי באופן אישי. השפלות, צעקות, ירידות ומה לא? לא אפרט יותר מידי, אני חושבת שמספיק להבין את חומרת הדברים כשהגעתי למצב שאני סוג של פוגעת בעצמי, ומלאת מחשבות אובדניות. ואכן שני נהלי התאבדות מאחוריי, מהמפקד הצלחתי להשתחרר אבל בבסיס עצמו מורחים אותי ואני דיי תלויה באוויר. מצבי הנפשי הולך ומידרדר ואני מרגישה שהמסגרת לא בשבילי. מחר אני רואה קבן, ואני מאוד מפחדת שלא אצליח להעביר לו את התחושות שלי. אני במצוקה קשה שמתבטאת בירידה במשקל, בחילות, דקירות בחזה, סיוטים, נדודי שינה ועוד... סובלת מהרבה מחשבות לא טובות. הקבניות שראו אותי במהלך שני נהלי ההתאבדות יודעות. אבל לא יכולתי להשיג כלום מהפגישות האלה כי המטרה הייתה לקבוע האם אני מסוכנת לעצמי (לאחר הפעם השנייה קיבלתי גימלים נפשיים). עכשיו זו פגישה של ממש! ההזדמנות שלי לצאת מהמערכת שגרמה לי לסבל רב כל כך. אשמח להדרכה...
תודה רבה :)

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 14 אורחים