קבילה או חוקי?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Lior_rozens
יצירת קשר:

קבילה או חוקי?

הודעהעל ידי Lior_rozens » 01 ספטמבר 2017 08:18

שלום לכל החברים פה בפורום

אני עתודאי לאחר 3 שנים מיום החיול אמור להתגייס עוד שבועיים, לאחר שדחו לי את הגיוס מספר פעמים.. כל פעם בשלושה שבועות - חודש ממגוון סיבות בינהן כלכליות.
למה אני אומר את זה? אתמול דיברתי עם אחד הקצינים והוא טוען שלא תתקבל עליו הבקשה המוגזמת שלי לראות רופא לפני הגיוס, או לחילופין קב״ן.
מדוע? כי אין מספיק זמן עד הגיוס מצידו הוא ׳יכול לקחת את ההפניה שלי מרופא מהאזרחות ולא יקרה כלום׳ לאחר ששמעתי שאמר את זה לא הגשתי לו את ההפנייה מחשש שיתעלם במקרה הטוב או יזרוק לפח ולא יעביר הלאה .. (האם טעיתי?? ). עניתי לו שאם כך ידחה לי את הגיוס בקצת אבל זה לא עזר והוא טען שזה נשאר כך ושום דבר לא ישנה את זה ואפילו אם אקבע ניתוח על יום הגיוס מבחינתו אני נפקד והוא עושה לי טובה בכלל שלא דיווח עליי נפקדות עד כה כי בפעם האחרונה נעדרתי מהזימון מבלי לתת סיבה לכך (אמר שהיה לי מספיק זמן לטפל בזה עד עכשיו).
האם להתעקש על כך שלא אתגייס עד שלא אקבל תור לקב״ן? חשוב לי להגיע ביחד עם ההורים כדי שיסבירו את מצבי ולא ביום הגיוס בו לא נותרה לי שום ברירה כביכול..
שאלה נוספת: במיטב אומרים לי שכל המסמכים אמורים לעבור דרך מדור עתודה אבל יש שם גם פרטים אישיים עליי שאני מעדיף שלא יעברו דרך אותו קצין בן 20 שיכול לצלם ואולי יגיע לחברים משותפים שלנו אין לכך חיסיון רפואי בכלל? מישהו יודע האם אפשר להעביר לקרפר ישירות בפקס או משהו??

תודה לכל העונים ובהצלחה לכולנו

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 17 אורחים