סיכום בערך של מה שאני צריך לעשות כדי להוציא 21 *בבקשה תגיבו*

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים סיכום בערך של מה שאני צריך לעשות כדי להוציא 21 *בבקשה תגיבו*

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 37 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108259 הגב
    lifeshort
    חבר

אז כך התאריך גיוס שלי הוא ב10/8 והיעד שיבוץ שלי הוא משטרה צבאית ואחרי שהאנשים בפורום פה עודדו אותי ולא הכל שחור הרכבתי לי בראש את התהליך שאני צריך לעשות על מנת להגיע לפטור המיוחל בתקווה שהכל יילך חלק =\

אז כך אין לי שום חוות דעת מפסיכי אזרחי כאין לי איך לממן את זה כל כך ההורים לא תומכים ואני לא עובד.. אז כעקרון החלק שהכי אני מפחד בו זה הקטע שלהגיע ליום גיוס ולנסות לראות קב"ן (דרך אגב לבוא לבד ביום הגיוס? כאני יודע שאם אני לא מצליח לראות קב"ן אני או ילך לכלא או חוזר הביתה אז אין מה לטרטר חברים ותהורים לא כך? אהה וגם מה להביא איתי?)
    אז כך לפי מה שראיתי בפורום ברגע שאני מגיע לאיפה שצריך בשביל להתגייס אני לא עושה כלום ומבקש לראות קב"ן מהחילים שאני רואה בתקווה שאני יפול על איזה אחד שבאמת אכפת לו אני מתכנן לבוא זרוק אחרי שלא ישנתי כל הלילה על מנת שאני יקווה שזה ייצור איזה רושם ראשוני שייראו עלי שאני מסכן אבל לא בהגזמה כמובן..
    כמובן שמפה אני קצת לוקה בחסר במחינת מידע של מה קורה אם אני לא מצליח לראות קב"ן או לא מתייחסים אליי או מה יכול כבר לקרות?
    ואז נגיד אני מצליח להגיע לקב"ן ופה יש 2 אפשרויות
    1. קונה את הסיפור שלי ומה הלאה מה אני עושה אחרי זה?? איך אני יודע שהוא מאמין לי? איך אני לא יפול כבר ברושם הראשוני שזה הכי חושב
    2. לא קונה מילה ממה שאמרתי ושולח אותי החוצה אנערף מה הוא עושה… מה אז אני אמור לעשות? אל תשכחו אני בלי חוות דעת מפסיכי אזרחי כאני לא יכול להרשות את זה לעצמי אין לי איך =\

כעקרון זה מה שיש לי בראש בינתיים כמו שראיתם חסר לי כמה חלקים בהתחלה ובסוף בשביל שהכל ילך כמו שאני רוצה..

אני מקווה שתוכלו לתרום לי מהידע שהאישי שלכם ומהניסיון שלכם.. אני החלטתי לבסוף ללכת על טיפוס דכאוני עם פונטציאל לנטיות אובדניות ולתת לו להוביל תשיחה ולהעביר לו מידע דרך מסרים חבויים

אה ונזכרתי עכשיו בזה שיש לי מישהו מהמפשחה (דרגה ראשונה) שהיה באישפוז כמה פעמים בגלל בעיות נפשיות עכשיו אם אני אומר לו את זה יש לו דרך לאמת את זה? או לראות את זה?
    כאני חושב שזה ממש יתרום להמשך הדרך…

אני ממש מקווה שתוכלו להשלים לי תחסר ועוד משהו מה הסיכוי שלי לראות קב"ן לפני היום גיוס? שלחתי להם כבר מכתב השאלה זה מתי הם ייענו לי? או איך עוד אפשר לחפור להם ואיךך

#173559 הגב
    Spor
    חבר

קודם בוא אסביר לך איך זה הולך לקרות –
    אתה מגיע בבוקר ללשכת הגיוס האזורית שלך, עם ההורים, החברים, מי שתרצה.
    שם, אתה מחכה כמו מניאק שעתיים וחצי לאוטובוס.
    האוטובוס לוקח אותך, אותך לבד, ואת שאר המתגייסים לבקו"ם. בבקו"ם אתה לבד, בלי הורים, בלי חברים.
    הכניסה אסורה להם.
    קב"נ אתה מבקש בבקו"ם, כי לשכת הגיוס מאבדת קשר אליך ביום הגיוס. אתה כבר לא מלש"ב.
    שני פאקים שאני מנבא שיעשו לך בעיות –
    האחד, אתה בלי חו"ד.
    השני, אתה כבר מיועד למשטרה הצבאית. מקום שממש קשה לצאת ממנו.
    בגלל השיבוץ, ובגלל החו"ד, הקב"נ רחוק ממך שנות אור.
    הם לא ימהרו לתת לך אותו, והגישה שלך, "לא להגזים", רק תלך לרעתך. אתה רוצה קב"נ? תגזים.
    תפרוץ שם בבכי על הרצפה, תדפוק עם הידיים על הקירות, תחזיק במשקוף של הדלת.
    אתה אמור להראות לא שפוי, לא בדכאון "תראו, רצחו את אמא של באמבי".
    זכור – אתה לא זז מהבקו"ם בלי קב"נ.
    יינסו להסיט אותך, יגידו שאין, שלא מגיע לך, שאתה תקבל בבסיס שלך אחרי שתתחייל – בולשיט.
    אחרי שתתחייל הדבר היחיד שתקבל יהיה גזע ארוך בתחת. ואני אומר את זה כי ישלי לא מעט חברים במשטרה הצבאית.
    תזכור – אם אתה זז מהבקו"ם – הלך עליך.
    עשה הכל ואת תפחד מהתוצאות.

לגבי הפגישה עצמה – כמו שאמרתי, אל תהיה צנוע.
    תתפרק בצורה הכי דרמטית שלך.
    הוא רואה מאות חיילים מדוכאים בשבוע,
    תמשוך את תשומת הלב.
    במידה והצלחת – הוא יקבע לך עוד פגישה, ויישלח אותך הביתה בינתיים.
    במידה ולא הצלחת – הוא יחזיר אותך לבקו"ם להתחייל. משם, אתה יכול לצאת וללכת ישר למטחנה,
    או לנסות פיזית להשאר בתוך החדר. תחזיק בכסא, תבכה,
    אל תתן לו לראות שזהו, הרצון שלך נשבר.

בהצלחה.

#173563 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote Spor:

האוטובוס לוקח אותך, אותך לבד, ואת שאר המתגייסים לבקו"ם. בבקו"ם אתה לבד, בלי הורים, בלי חברים.
    הכניסה אסורה להם.
    קב"נ אתה מבקש בבקו"ם, כי לשכת הגיוס מאבדת קשר אליך ביום הגיוס. אתה כבר לא מלש"ב.
    האחד, אתה בלי חו"ד.
    הם לא ימהרו לתת לך אותו, והגישה שלך, "לא להגזים", רק תלך לרעתך. אתה רוצה קב"נ? תגזים.
    יינסו להסיט אותך, יגידו שאין, שלא מגיע לך, שאתה תקבל בבסיס שלך אחרי שתתחייל – בולשיט.
    אחרי שתתחייל הדבר היחיד שתקבל יהיה גזע ארוך בתחת. ואני אומר את זה כי ישלי לא מעט חברים במשטרה הצבאית.

תמשוך את תשומת הלב.
    במידה ולא הצלחת – הוא יחזיר אותך לבקו"ם להתחייל. משם, אתה יכול לצאת וללכת ישר למטחנה,

בהצלחה.

אוקיי הבנתי אותך ואם נגיד אני יורד מהאוטובוס ומגיע לבקו"ם והולך למקום כלשו מתבודד שם לא יחפשו אחריי? ואם אחרי שהקב"ן רואה אותי ולא קונה תסיפור אני עדיין לא רוצה להתחייל אני נכנס לכלא? או שמה יכריחו אותו בכוח להתחייל?
    ומה לעשות שם צרות מול כול האלה שבאים להגייס? =\ או שייענו ללכת לאנשהו…

#173564 הגב
    Spor
    חבר

אם תלך לאנשהו יכריזו עליך בעל נפקד, וישימו אותך בכלא. פה זה לא בצפר.
    אף אחד לא יבוא לחפש ולשאול אותך מה קרה.

#173565 הגב
    lifeshort
    חבר
    quote Spor:

אם תלך לאנשהו יכריזו עליך בעל נפקד, וישימו אותך בכלא. פה זה לא בצפר.
    אף אחד לא יבוא לחפש ולשאול אותך מה קרה.

יווו איך אני מפחד עכשיו שהקב"ן לא יקנה את הצגה שלי…….. אני נורא מפחחדד שאני לא יצליח לעבור את זה.. אחרי זה אני יהיה חייב להתחייל אם לא הולך??? יכריחו אותי בכוח?
    או שיישר יכניסו אותי לכלא???? והשיגעון כביכול לעשות את זה לפני כולם? או לבקש בפרטיות את הקב"ן אנערף… חבל שאין איזה משהו מסודר שאומר מה צריך לעשות במקרה של כך וכך

#173566 הגב
    Anonymous
    חבר

Spor אמר את מה שאמר לא בשביל להפחיד אותך או לבאס אותך, אלא בשביל שתתפוס את עצמך בידיים ותהיה מודע למצב.

אין לך מה "לפחד נורא" סה"כ אם אתה רוצה אתה תשתחרר מקסימום יקח לך הרבה זמן אבל בטח לא 3 שנים.

לפחד נורא צריך רק מכמה דברים מאוד ספציפיים בטח לא צבא

#173567 הגב
    lifeshort
    חבר

אני לא מבין למה אני לא יכול לראות קב"ן כבר עכשיו מה הקטע שלהם????? ואיך אני יכול למצוא פסיכי במחיר רצפה ממש כאין לי כל כך אמצעיים לשלם הרבה..

#173568 הגב

תעבור על כל הרשימה של הפסיכיאטרים בספר טלפונים.

אבל גם בלי חו"ד אין לך מה לדאוג.לפני כל לילה וכל בוקר שאתה קם תגיד 50 פעמים "אני לא זז מהבקום,אני לא עולה על האוטובוס למ"צ".ביום הגיוס עצמו פשוט אל תדפוק להם חשבון ואל תשים על הצרחות שלהם.

תזכור,אתה לא צריך שהם יאהבו אותך אתה לא הולך להתחתן איתם.להיפך כמה שתהיה שנוא עליהם ותימאס עליהם יותר ככה תראה מהר יותר קבן ובכלל תצא מהצבא.

פשוט תשתגע תדמיין שאתה לבד בחדר ותעשה את הדברים הכי הזויים,לא נורמליים ופרובוקטיביים שהמוח מעלה על דעתו.

כמו שספור אמר,אל תאמין לכל מיני הבטחות סרק שלהם.כי מהרגע שאתה עולה לאוטובוס לטירונות הכל אבוד.

#173569 הגב
    lifeshort
    חבר
    quote כריסטיאן:

תעבור על כל הרשימה של הפסיכיאטרים בספר טלפונים.

אבל גם בלי חו"ד אין לך מה לדאוג.לפני כל לילה וכל בוקר שאתה קם תגיד 50 פעמים "אני לא זז מהבקום,אני לא עולה על האוטובוס למ"צ".ביום הגיוס עצמו פשוט אל תדפוק להם חשבון ואל תשים על הצרחות שלהם.

תזכור,אתה לא צריך שהם יאהבו אותך אתה לא הולך להתחתן איתם.להיפך כמה שתהיה שנוא עליהם ותימאס עליהם יותר ככה תראה מהר יותר קבן ובכלל תצא מהצבא.

פשוט תשתגע תדמיין שאתה לבד בחדר ותעשה את הדברים הכי הזויים,לא נורמליים ופרובוקטיביים שהמוח מעלה על דעתו.

כמו שספור אמר,אל תאמין לכל מיני הבטחות סרק שלהם.כי מהרגע שאתה עולה לאוטובוס לטירונות הכל אבוד.

השאלה זה אם אני נכנס לכלא או משהו בסוף? או האם הם יכולים לעלות אותי לאוטובוס בכוח?

והקטע שאני מפחד זה אם אני ישתגע להם שם אז מה בדיוק אני יגיד לקב"ן על זה.. ומה אין סיכוי שאני יראה קב"ן לפני היום גיוס?

#173570 הגב

בצבא קיים הבדל בין סירוב לבין אי-מסוגלות לביצוע ההוראה.

סירוב=כלא/מעצר.
    אי מסוגלות=קבן–>פסיכיאטר לצורך איבחון.

זאת המשוואה בערך.

עכשיו איך אתה מגיע למצב שבו הובן ע"י המפקדים שם שאתה לא מסוגל ולא לא רוצה?פשוט מאוד.דכאוני או לא דכאוני זה לא מעניין אותם,הרי כולם חוששים מיום הגיוס.אתה צריך משהו מיוחד מעבר לרף הרגיל.

אתה צריך לתת להם את ההרגשה שאם הם מעלים אותך לאוטובוס יקרה משהו שהם עלולים להצטער עליו ולא לישון בגללו בלילות,משמע נטיות אובדניות.תרמוז להם שאם אתה מתחייל זה עלול להסתיים לא טוב ומסוכן כרגע לתת לך להמשיך בתהליך החיול מבלי לאבחן אותך אצל מומחה(קבן–>פסיכיאטר).

בשביל לצאת מהצבא אתה צריך תעוזה אל תפחד אין לך מה להפסיד.

#173571 הגב
    lifeshort
    חבר
    quote כריסטיאן:

בצבא קיים הבדל בין סירוב לבין אי-מסוגלות לביצוע ההוראה.

סירוב=כלא/מעצר.
    אי מסוגלות=קבן–>פסיכיאטר לצורך איבחון.

זאת המשוואה בערך.

עכשיו איך אתה מגיע למצב שבו הובן ע"י המפקדים שם שאתה לא מסוגל ולא לא רוצה?פשוט מאוד.דכאוני או לא דכאוני זה לא מעניין אותם,הרי כולם חוששים מיום הגיוס.אתה צריך משהו מיוחד מעבר לרף הרגיל.

אתה צריך לתת להם את ההרגשה שאם הם מעלים אותך לאוטובוס יקרה משהו שהם עלולים להצטער עליו ולא לישון בגללו בלילות,משמע נטיות אובדניות.תרמוז להם שאם אתה מתחייל זה עלול להסתיים לא טוב ומסוכן כרגע לתת לך להמשיך בתהליך החיול מבלי לאבחן אותך אצל מומחה(קבן–>פסיכיאטר).

ומה קורה אם הם לא יאמינו שאני לא באמת לא מסוגל לעשות את זה ויכניסו אותי יישר למעצר או לכלא? מה אז?

#173572 הגב

תתעקש.

תזכור שיש מספר דברים שהם נהלים מחייבים.כלומר,יש התנהגות מסוימת שמחייבת שהחייל יראה קבן,תאמין לי שאף רב"ט מסכן מהבקום לא יסתכן בכך שהוא ישב בכלא בגלל שהוא לא זיהה חייל במצב נפשי קשה.כי זה מה שיקרה לו,פשוט אסור להתעלם מחייל כזה חייבים לתת לו לראות קבן.

שוב,תהיה אופטימי תבוא ואל תראה בענייים אם לא מאמינים לך תעלה לרמה קיצונית יותר במקרה חירום שאתה מרגיש רגע לפני כלא תיתן איום מפורש.

#173573 הגב
    lifeshort
    חבר
    quote כריסטיאן:

תתעקש.

תזכור שיש מספר דברים שהם נהלים מחייבים.כלומר,יש התנהגות מסוימת שמחייבת שהחייל יראה קבן,תאמין לי שאף רב"ט מסכן מהבקום לא יסתכן בכך שהוא ישב בכלא בגלל שהוא לא זיהה חייל במצב נפשי קשה.כי זה מה שיקרה לו,פשוט אסור להתעלם מחייל כזה חייבים לתת לו לראות קבן.

שוב,תהיה אופטימי תבוא ואל תראה בענייים אם לא מאמינים לך תעלה לרמה קיצונית יותר במקרה חירום שאתה מרגיש רגע לפני כלא תיתן איום מפורש.

אז אם אני אומר את מילת הקסם יתיחסו אלי אחרת… הבנתי הם פשוט נבלות!

יוו אבל אני דיי ביישן ואני לא יודע אם אני יצליח לעמוד בקטע של לעשות סצנות מול כולם.. וגם אני לא יודע כל כך מה לעשות חוץ מלהגיד להם אני לא מסוגל ועוד כמה חרטות

וממש אין לי סיכוי לקבל קב"ן עוד עכשיו?

#173576 הגב
    quote Spor:

הכניסה אסורה להם.
    האחד, אתה בלי חו"ד.

תמשוך את תשומת הלב.

בהצלחה.

לא בהכרח אני חיכיתי בדיוק 2 דקות

#173579 הגב

אני לא בטוח שאתה יכול לראות עכשיו קבן אבל תנסה זה בונוס.

אל תדאג,לכל אחד יש חששות בהתחלה.ברגע שאתה נכנס לזה זה כמו כדור שלג כבר יזרום לך חופשי.ויש לך מספיק זמן בבית להתאמן,לעבוד על עצמך ולשפר גרסאות.ברגע שתכנס לזה כבר לא תהיה בעיה אתה תראה את זה.

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 37 סה״כ)
מענה ל־סיכום בערך של מה שאני צריך לעשות כדי להוציא 21 *בבקשה תגיבו*
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו