עזרה לגבי שחרור על פרופיל 21

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Majin
יצירת קשר:

עזרה לגבי שחרור על פרופיל 21

הודעהעל ידי Majin » 14 אוגוסט 2017 12:19

אני כרגע נמצא אחרי שיחה עם הקב"ן,
בשיחה עם הקב"ן הוא המליץ לי על טיפול תרופתי אצל פסיכיאטר ואמרתי לו וחזרתי שאני לא מוכן לקחת תרופות פסיכיאטריות ושאני חושב שאני לא מתאים למערכת הצבאית ולשירות צבאי וכל מה שהוא אמר זה שהוא יכול לתת לי או תרופות או טיפול שיחתי.
בנוסף לאחר מכן הוא הרים שיחה לאמי וסיפר לה על המצב שלי ושאני בדיכאון ושאני צריך לקבל טיפול תרופתי ושהוא רוצה לעזור לי ואמר שהוא מוכן לקרוא לי לפגישות אצלו עוד 20,000 פעם עד שאני אהיה מוכן לקבל ממנו העיקר שאני אגיע,

השאלה שלי היא מה עליי עוד לעשות בשביל שהוא יפנה אותי לפסיכיאטר שיוריד לי את הפרופיל ויוציא אותי מהצבא?
אני לא יודע למה הוא לא מפנה אותי לטיפול של איש מקצוע כמו פסיכיאטר וישר ממליץ לי על תרופות לא יודע מה לעשות אני מפחד שהתרופות יחמירו לי את המצב הנפשי והטלפון הבא שאמא שלי תקבל יהיה מהקבן שקרה לי משהו.
eden29
יצירת קשר:

Re: עזרה לגבי שחרור על פרופיל 21

הודעהעל ידי eden29 » 18 אוגוסט 2017 11:24

נראה לי שכדאי שתלך לפסיכיאטר תבקד ממנו מכתב המלצה שלא תתגייס ואז כבר לא תהיה לו ברירה
Majin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Majin » 20 אוגוסט 2017 18:03

אחי אני בסדיר.
Hopiwk

הודעהעל ידי Hopiwk » 24 אוגוסט 2017 14:21

תראה מה תעשה זה מה שעבד לי .. גם אני הייתי במצב הזה שהקבן לא רצה לשחרר אותי והציע לי רק טיפול שיחתי זה סוג של מבחן מה שהוא עושה לך אם תתמיד הוא ישחרר אותך .. עכשיו אם הוא מציע לך כדורים תסרב אבל אם אתה מרגיש שהשיחות איתו חוזרול על עצמם ולא מובילות לכלום תעשה מה שאני עשיתי .. תסכים לראות פסיכיאטר להמשך טיפול תרופתי ובפסיכיאר תקצין את הבעיות שלך ועכשיו יהיה לך פגישות עם הפסיכיאטר ולא עם הקבן וכל פעם תגיד לו שהתרופות לא עוזרות עד שהוא ישחרר
לא מומחית אבל...

הודעהעל ידי לא מומחית אבל... » 04 ספטמבר 2017 00:28

אני חושבת שאם אתה מרגיש שאתה באמת נמצא במצב שמסכן את עצמך - אל תתעסק בהאם זה ניסיון להפיל אותך או לא. תעשה מה שיכול לעזור לך, ולפעמים תרופות זה באמת מה שיכול לעזור. ברור ששחרור מהצבא זה הפיתרון האידאלי מבחינתך אבל אם ברגע זה המאמץ להשיג אותו עלול לעלות בפגיעה בעצמך - אז תשמור על עצמך.
בנוסף אולי כדאי שתלך לפסיכיאטר מחוץ לצבא שיעזור לך.
מודה שאין לי נסיון בשחרור מהצבא אבל ממה שכתבת הרגשתי שאולי יותר חשוב עכשיו מצבך המיידי

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 10 אורחים