עוד מעט מתגייס ויש בי פחד עצום.. ממה שאני הולך לעבור

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים עוד מעט מתגייס ויש בי פחד עצום.. ממה שאני הולך לעבור

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 20 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108250 הגב
    lifeshort
    חבר

ייצא לי קצת חפירה אני אני מקווה שתקראו ותוכלו לעזור =\
    אווקיי אז כך אני רק יספר לכם קצת על עצמי ועל הכוונות שלי לפני שאני ישפוך את עצמי פה בתקווה שיהיה איזה משהו שאני יעזר בו..

אז כך אני בן 18 וחצי מתגייס ממש אוטוטו ב 10/8 למשטרה צבאית ומשהו בתור מאבחן בטחוני משהו במעברים… הקיצר כל זה לא אכפת לי הפרופיל שלי הוא 72..

קראתי פה כמה אשכולות של אנשים וחיפשתי דברים שאני יכול לעשות על מנת לצאת מהצבא…
    ואתם לא מבינים כמה כעס ותסכול יש לי בלב עכשיו אחרי שקראתי הכל!
    א. אני פשוט לא בני לזה וזה לא מתאים לי כל הדבר הזה שנקרא צבא ואני בטוח שיש דרך אחרת שאני יוכל לשרת את המדינה שהיא לא דרך הצבא!! אני שונא את המילה הזאת כל כך היא מכניסה בי המון דיכאון כל פעם שאני שומע אותה אין לכם מושג כמה..

ב. ממה שייצא לי לקרוא פה מי שמסרב להתגייס יכול להגיע למצב שהוא בכלא עד חצי שנה! ואני שואל את עצמי לזעזאל על מה ואיך? כאילו יום אחד אני קם בבוקר הולך למקום המטומטם הזה ואז כולאים אותי כאילו אני איזה פושע!!! או עשיתי איזה עבירה חמורה וזה כל כל כל אבל כללל כךךך מתסכל שאני לא יודע מה בא לי לעשות כאילוווו מי הם בכלללל שיקבעו לי מה לעשות ב 3 שנים שלי בצבא ואם אני לא עושה את זה הם יכניסו אותי לכלא מזורגג!!!!!@

ג. גם יצא לי לראות שמי שמנסה להוציא 21 כדי לצאת מהצבא שולחים אותו לפסיכיאטר וזה עם ההורים עכשיו מה שקורה אצלי.. זה שההורים שלי רוצים שאני יעשה צבא וזה די בעיה בשבילי אבא שלי היה בגולני ותמיד סיפר לי על כמה הוא חיכה להיות בצבא ותמד זרק לי סיפורים על הצבא.. ולא נעים לי ממנו כי הוא תמיד אמר לי העיקר שתעשה צבא.. ואני ממש לא יכול
    לעשות שיחה של אב ובן ולהגיד לו אבא שמע אני לא בנוי לזה.. הלוואי שיכולתי אבל באמת שאי אפשר רק אולי אמא שלי תבין אותי…
    ותאמת הגעתי למסקנה הזאת רק עכשיו שאני לא רוצה לעשות צבא

אני באמת לא יודע מה לעשות אני מרגיש שאני נמצא עכשיו בצומת דרכים ולא משנה לאן אני יפנה אני יסבול… מה אני יכול לעשות כדי לצאת מהצבא בדרך שלא נראת כאילו אני משתמט
    אני באמת מחפש הדרכה או איזה מישהו עם ניסיון שאם הוא יוכל לעזור לי בשלבים שצריך לעבור כמו מה צריך לעשות פה ולתת לי מידע שיעזור. דברים כאלה
    אני תמיד מנסה להדחיק את המליה צבא או את הצו גיוס שלי שקברתי אותו באיזה מקום על מנת שאני לא יראה אותו ויידכא אותי עד מוות, עד שיהיה בוקר אחד שאני כבר לא יוכל להתעלם ואני יתעורר לתוך סיוט.. וזה הפחד שלי שאני לא יודע מה לעשות?

אני כל כך מקווה שתתיחסו למה שכתבתי כאן.. כי אין לי כל כך עוד מקום לשפוך את זה ולדבר על זה… זה כזה לא פייר אני מרגיש כזה קטן שאני לא יכול לעשות כלום ואני מפחד שאני לא יצליח לצאת

#173498 הגב

שלום!

תראה, הדרך הכי "נקייה" לצת מהצבא היא על בעיות בריאותיות,אבל בוא נאמר שעדיף להיות בריא.אם אתה מרגיש שאתה לא יכול לעשות צבא אז אין לך ברירה אלא לצאת על נפשי או אי התאמה,כי הצבא לא שווה את כאב הלב ותסכול שלך.

אתה יכול לתרום לחברה בדרכים שהן לא צבא ובמקרים מסוימים תתרום יותר מהרבה חיילים בסדיר.אתה יכול להתנדב במד"א או בעזרה לאנשים חולים וכו' שזה בעיניי שירות הרבה יותר משמעותי מלבוא יום-יום לצבא,לשבת וללכת בארבע הביתה שזה דבר שהרבה חיילים עושים.

הכי חשוב שתהיה שלם עם עצמך והוריך מתי שהוא יבינו אותך.

אגב,סרבנות או כלא(על נפקדות או עריקות) זאת הטעות הכי גדולה שאפשר לעשות כי זה להסתכסך עם המערכת וסתם לבזבז זמן ואנרגיה מיותרים.
    אם תצא על אי-התאמה או על נפשי לא תקרא משתמט אלא אחד שלא התאים ונמצא לא כשיר לשרת בצבא.אל תפחד מזה,רק תרוויח.כי הלחץ המיותר שאתה נמצא בו עכשיו לא צריך להימשך ואם הצבא הוא הגורם ללחץ,אז כמו שאומרים תיפטר מהגורם הבעייתי לטובת חיים טובים יותר.

שיהיה בהצלחה.

#173504 הגב

לגבי ההורים, תסביר להם שאתה לא יכול, תגרום להם להבין. צבא, לא צבא, אתה בכל זאת בן-אדם מאחורי כל זה. גם ההורים שלי לא ממש תמכו בי, אבל גרמתי להם להבין ששם, אני לא נשאר.
    אתה יכול גם להגיד להם שתלך להתנדב במקום אחר, איפה שבאמת תוכל לעזור במשהו.

#173529 הגב
    Anonymous
    חבר

אז מה אני אמור לעשות כדי לקבל קב"ן לפני שאני מתגייס שאני עוד נחשב אזרח? ומה אני אמור להגיד לו אין לי מושג מה לעשות.. ראיתי שאנשים דיברו על האתר טארגט אבל לא מצאתי אותו..
    קיצר מישהו יכול להסביר לי מה הדברים שאני צריך לעשות על מנת שאני יוכל לצאת מהסיוט שאני נמצא בו

#173530 הגב
    Anonymous
    חבר

האתר של טרגט:
    http://hoveret.jeeran.com/index2.html

#173535 הגב
    lifeshort
    חבר

אז מה אני אמור לעשות עכשיו כדי לראות קב"ן לפני הגיוס שלי? שהוא ב 10/8

ונגיד אם אני מוציא דמעות אצל הקב"ן לא יותר מדי אבל הוא רואה שאני סוג של מתפרק אצלו זה ייראה חשוד או יחזק את הדמות?

מה שנשאר לי לעשות עכשיו זה רק לקבל זימון לקב"ן שממש אין לי מושג איך לעשות את זה..

#173537 הגב

אני לא בטוח שתוכל ראות קב"ן בלשכת גיוס אבל בבאקו"ם אולי כן.

תשגע את לשכת הגיוס שלך ואם צריך תלך אליהם ותעשה להם טרור (אתה עדיין אזרח אז הם לא יכולים לעשות לך כלום).תפנה אליהם לפחות כמה פעמים ביום וכל יום.

בבאקו"ם אתה כבר צריך להימנע מלעבור שרשרת חיול תוך כדי שאתה משחק את המשוגע ולא את הסרבן.אם יבטיחו לך שתתפנה ותראה קב"ן בטירונות שלך אל תאמין להם.

#173538 הגב
    lifeshort
    חבר
    quote כריסטיאן:

אני לא בטוח שתוכל ראות קב"ן בלשכת גיוס אבל בבאקו"ם אולי כן.

תשגע את לשכת הגיוס שלך ואם צריך תלך אליהם ותעשה להם טרור (אתה עדיין אזרח אז הם לא יכולים לעשות לך כלום).תפנה אליהם לפחות כמה פעמים ביום וכל יום.

בבאקו"ם אתה כבר צריך להימנע מלעבור שרשרת חיול תוך כדי שאתה משחק את המשוגע ולא את הסרבן.אם יבטיחו לך שתתפנה ותראה קב"ן בטירונות שלך אל תאמין להם.

אבל זה לא יפגע בדמות שאני רוצה להראות לקב"ן? ואיך אני אמור לשגע אותם ומה הכוונה לעשות להם שם טרור באיזה מובן? ושאני משחק אותה משוגע ביום גיוס מזאת אומרת להראות שאני קיצוני?? מה אין לי מושג בזה… ואם עדיין אני לא יקבל קב"ן מה לעשות ללכת הביתה או מה?

#173539 הגב

תבין,לצבא לא אכפת ממך,הוא גוף חסר רגישות.אם אתה לא תתריע בקול על הבעיה שלך איש לא ישים לב.אף אחד גם בשירות עצמו,לא יסיק על דעת עצמו שאתה צריך עזרה אלא אם כן תבקש.מה שמעניין את החיילים בלשכת הגיוס הוא סיום יום העבודה וללכת הביתה בטח לא אתה.

תתקשר בלי סוף,תלך אליהם,אימיילים פקסים…פשוט תשב להם על הצוואר כדי שיגידו:נמאס לנו מהבחור הזה,שיראה כבר קבן ויעזוב אותנו כבר!

ביום הגיוס תנסה לבכות,להגיד שאתה לא מסוגל לעשות כלום עד שאתה רואה קבן.תמלמל כל מיני שטויות,אל תענה ישר על שאלות,תעשה תנועות לא שגרתיות עם הגוף(רעד,מבטים משונים וכו')..

#173540 הגב
    lifeshort
    חבר
    quote כריסטיאן:

תבין,לצבא לא אכפת ממך,הוא גוף חסר רגישות.אם אתה לא תתריע בקול על הבעיה שלך איש לא ישים לב.אף אחד גם בשירות עצמו,לא יסיק על דעת עצמו שאתה צריך עזרה אלא אם כן תבקש.מה שמעניין את החיילים בלשכת הגיוס הוא סיום יום העבודה וללכת הביתה בטח לא אתה.

תתקשר בלי סוף,תלך אליהם,אימיילים פקסים…פשוט תשב להם על הצוואר כדי שיגידו:נמאס לנו מהבחור הזה,שיראה כבר קבן ויעזוב אותנו כבר!

ביום הגיוס תנסה לבכות,להגיד שאתה לא מסוגל לעשות כלום עד שאתה רואה קבן.תמלמל כל מיני שטויות,אל תענה ישר על שאלות,תעשה תנועות לא שגרתיות עם הגוף(רעד,מבטים משונים וכו')..

אני ממש מצטער שאני כבר חופר לך אבל אתה יכול בבקשה להביא לי תאתר תפרטים למי אני צריך להתקשר או לשלוח מיילים או פקסים?? אני יודע שאני כבר מפגר אבל זה הכל בגלל שאני לא יודע מה לעשות =\ ושאני יתקשר אליהם אני פשוט יגיד להם אני רוצה לראות קב"ן או צריך להגיד להם סיבה? ובפקס מה לפרט להם כאני לא יודע כך כך

אני ממש מודה לך על התמיכה הזאת ואני מצטער מאוד אם זה כבר בגבול החפירה כי ממש אין לי מושג בקטע הזה
    שיהיה לך צהריים טובים

#173541 הגב

אל תדאג כולנו היינו במצב הזה פעם.

כנס לאתר של AKA ותיכנס ל"צור קשר".אתה יכול גם להיכנס דרך הדף בו אתה רואה את הפרופיל שלך.תגיד להם שאתה חייב לראות קב"ן ושהבטיחו לך שתראה.תפרט שאתה מדוכא,לא ישן בלילות,לא אוכל ומצב רע בכללי עקב הגיוס הקרב ובא.

אם זה לא הולך תלך אליהם פיזית.

#173543 הגב
    lifeshort
    חבר

טוב שלחתי להם בקשה לראות קב"ן דרך האתר נראה לכם שיחזירו לי תשובה לזה? ואם מתקשרים אלי לדבר איתם רגיל? לא להישמע יותר מדי מוזר?

יש לי טיפה אי ודאות במקרה שאני יצליח לקבל זימון לקב"ן כאילו מה קורה שם איך זה הולך אני נכנס ואמור לפרט לו מה הבעיה??
    אני אמור להיכנס בהליכה איטית? מה איזה סצנות לעשות כדי שאני יראה אמין ולא יהרוס את הכל כבר מההתחלה מאיך שאני נכנס אליו
    ואז אני יושב על הכיסא ומה הלאה? לשתוק להשפיל מבט? לשחק אותה אילם? מה לעשות במצבים כאלה? כי זה הרושם הראשוני ואני חייב לעבור אותו
    ואז איך זה הולך איזה שאלות הוא שואל? למה באתי אליו? וכאלה?? מישהו יכול לתת דוגמאות למה שהקב"ן שואל וגם הפסיכי?
    ואחרי שאני יוצא ממנו אני צריך להתנהג רגיל או להמשיך כאילו אני חלש והולך להתמוטט כל רגע?

כל הטיפים יתקבלו בברכה

#173545 הגב
    Anonymous
    חבר

תתגייס, הכי פשוט 🙂
    אל תהיה משתמט כמו שאר החארות פה.

#173546 הגב
    lifeshort
    חבר
    quote אורח:

תתגייס, הכי פשוט 🙂
    אל תהיה משתמט כמו שאר החארות פה.

תאמין לי פה שאף אחד פה לא חרא לא כל אחד חייב להתמודד עם הקשיים האישים שלו וצריך לקבל את זה כמו כל דבר אחר..

הלוואי וזה היה כזה קל אבל זה לא.. לצערי זה יותר מדי בשבילי ואני יודע שאני לא יוכל להתמודד עם זה…

יש לי שאלה אם יש לי מישהו מהאחים שהיה מאושפז בשלוותא ייענו במקום של כאלה עם בעיות בנפש זה יכול לעזור לי לקראת המטרה של ה 21? כזה אמור להדליק נורה אדומה אצל הקב"ן השאלה איך אני מביא את זה לידי ביטוי בשיחה מבלי שאני יפיל את עצמי? ודרך אגב אני בלי חוות דעת מפסיכי אזרחי כאני לא חושב שזה נחוץ אני רק מקווה שאני יראה קב"ן ביום גיוס

#173547 הגב

לגבי ההתנהגות עם הקב"ן יש כמה גישות.למשל אם אתה בנאדם מופנם אז תלך בגישה של לשתוק,להשפיל מבט ולמלמל.אם אתה יותר אגרסיבי באופי שלך אז תגיד לו דברים טראומתיים וקשים שיפחידו אותו.

ההיסטוריה הרפואית במשפחה שלך היא שאלה שכל קבן ופסיכיאטר שואל.אם יש כזאת זה בהחלט יכול לעזור.

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 20 סה״כ)
מענה ל־עוד מעט מתגייס ויש בי פחד עצום.. ממה שאני הולך לעבור
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו