שאלה|תקופת השהייה בכלא, התרשמות שלילית של קב"ן

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים שאלה|תקופת השהייה בכלא, התרשמות שלילית של קב"ן

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108242 הגב
    Schalter
    חבר

אני קרוב יותר מאי פעם לגיוס, ואני ממש לא יודע היכן אני עומד ומה עליי לעשות (עוד 22 יום).
    נדמה לי שיהיה לי יותר קל פשוט לסרב להתגייס מאשר לנסות ולקבל 21 נפשי, אבל אני עדיין מוכן לנסות.
    האמת היא שאני מעדיף לקבל 21 נפשי אבל אני לא יודע אם יש לי את האומץ להעמיד פנים מול שני מומחים.

השאלות שלי הן:

1.) האם סירוב גיוס (מהבקו"ם -לא לעבור שרשרת חיול) וכתוצאה מכך כניסה לכלא עדיפים על פני פגישה לא מוצלחת עם קב"ן?
    2.) מה הוא הזמן הממוצע שעל שסרבן גיוס לשבת בכלא?
    3.) האם כל פגישה עם פסיכולוג וקבלת חוות דעת תורמת? למשל חייל שלא מאמינים לו אבל עדיין יש ברשותו חוות דעת של מומחה והוא עקשן גדול, ייצא מהר יותר מסרבן?

כל תגובה תעזור!

דרך אגב אם עוד אנשים מהמשפחה שלי לא התגייסו בגלל סעיף נפשי זה יכול לעזור לי?

#173481 הגב
    shayaf
    חבר

1 לא עדיף להיפגש עם קבן מאשר לסרב
    2 תלוי מה אתה רוצה להשיג שינוי שיבוץ אי אתמה
    3כה כמה שיותר חוות דעת טובות יעזרו לך יותר

#173484 הגב
    Spor
    חבר

קח בחשבון שהצבא לא ממש מתעניים בך ובדעותיך. זה שתסרב, לא יגרום להם להגיד 'וואלה, אולי לא כדאי'.
    תסרב? תשכב בכלא. תסרב שוב? תשב שוב בכלא.
    וכן, זמן הכלא שלך יכול להגיע אפילו לחצי שנה.

#173486 הגב
    Schalter
    חבר

בקיצור אני הבנתי מכם שעדיף לצאת על 21 נפשי.

השאלה היא אם הפסיכולוג האזרחי חייב לרשום לי חוות דעת ואם הצבא חייב להתייחס לחוות הדעת שהוא רושם?

הבנתי גם שבבקום הסיכוי שלי הוא אפסי זה נכון?

ממש הייתי רוצה לגמור עם זה כבר, אבל אני מיואש 🙁

#173493 הגב
    wanttobefree
    חבר

לך לפסיכיאטר אזרחי וכמה שיותר מהר אחי זה קודם כל,בקשר לתהליך עם הפסיכולוג:

1.תנכנס לדפיי זהב (אניטרנט,ספר ווטאבר),עובר אחד אחד על פסיכיאטרים מהאיזור שלך ,מצלצל ושואל בתחילת השיחה אם הם רושמים חוות דעת לצבא,מברר תשלום ובוחר אחד מהרשימה וסוגר איתו על פגישה,הייתי ממליץ להישמע דיכאוני כבר בתחילת השיחה והשיחות הבאות שתעשה אליו.

2.תפתח קובץ "וורלד" ותבנה לך דמות שמבוססת על טרגט 21(אותו תצריך לדעת בעל פה)+להוסיף יצירתיות משלך…תכין לעצמך כמה תשובות שתדחוף לשיחה איתו…כאלה שמצביעות על זה שיש לך מצוקה כלשהי/מחשבות אובדניות וכו..

3.את החוות דעת אתה שולח בפקס ללשכה,ומנדנד להם כל יום בקשר לזה שיזמנו אותך לקבן כמה שיותר מהר(כדיי שאם בפעם הראשונה לא ילך,תספיק לעשות עוד סיבוב,כי אחריי הכל נשאר לך 22 ,לא בטוח שתספיק אבל זה אפשרי),וכן הם חייבים להתייחס לזה ולזמן אותך לקבן לפניי מועד הגיוס.

בהצלחה אחי….בקשר לבקום תקרא את האשכול שפתחתי

#173552 הגב
    Schalter
    חבר

תודה רבה לך אחי, קבעתי תור לפסיכולוג לעוד כמה ימים.

שאלה נוספת: אם אני אגיע לבקו"ם ולא ייתיחסו אל חוות הדעת שלי, אני אמור לעשות הכל כולל הכל אפילו אם זה אומר להיכנס לכלא?

#173553 הגב
    Spor
    חבר
    quote Schalter:

תודה רבה לך אחי, קבעתי תור לפסיכולוג לעוד כמה ימים.

שאלה נוספת: אם אני אגיע לבקו"ם ולא ייתיחסו אל חוות הדעת שלי, אני אמור לעשות הכל כולל הכל אפילו אם זה אומר להיכנס לכלא?

תשתדל להמנע מכלא, אבל כן.
    אתה במצב גרוע, אתה צריך מטפל, מישהו שייבדוק אותך נפשית,
    ואתה לא יכול לתפקד בלי זה.

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
מענה ל־שאלה|תקופת השהייה בכלא, התרשמות שלילית של קב"ן
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)