אהלן

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108241 הגב
    CALVIN
    חבר

טוב יש לי כמה שאלות שאולי תוכל לעזור לי בהן.
    כעיקרון המטרה שלי היא להשתחרר על 21 דרך קב"ן.

עכשיו הסיפור שלי הוא כזה שראיתי קב"ן פעם ראשונה הייתה בטירונות בכלל והמטרה שלי הייתה לפסול מצקוע ולא לצאת מהצבא לא חשבתי אז שארצה לצאת
    ובגלל שלא חשבתי כך לא אמרתי לקבן שאני בדיכאון או סובל או שיש לי בכלל בעיות כלשהן אלא שאני ילד רגיל לחלוטין אלא לא יכול להיות במקצוע הנ"ל.
    בסופו של דבר פסלתי את המצקוע הזה מבחינה רפואית ולא דרן קב"ן.
    עכשיו , אחרי חצי שנה במערכת אני ידוע בוודאות שאני רוצה לצאת , וכשפסלתי את המקצוע לפניי חודשש + ראיתי קב"ן בבאקום אני חשוב שהסיפור שלי היה לא רע דווקא אבל מה שכן היא נתפסה למה שסיפרתי לקבן בתחלית הטירונות ואמרה תראה אבל כאן אמרת שאתה ילד רגיל חלוטין ואין לך שום בעיה.
    עכשיו פחות או יותר הסברתי לה את המצב אמרתי שלא רציתי להראות את התמונה האמיתית אז כי ניסיתי להשלב בכל זאת אבל עכשיו אני באמת כבר לא יכול.
    במידה ואני אראה קבן שוב והוא יעלה שוב את השאלה למה פעם אמרת שאתה בסדר מה הכי עדיף לומר?
    מהפגישה עם הקב"ן בבאקום יצאתי רק עם קה"ס.
    השאלה שלי היא כזו , כרגע שיבצו אותי במקום חדש שבו אני אמור לעבור קורס וש ישימו אותי בבסיס קבוע , יש לי את האפשרות שוב לפסול קורס ולחזור לבאקום ולא לזוז משם עד שלא יתנו לי לראות קבן שוב.
    עכשיו השאלה היא מאיפה יותר קל לצאת? אם יש בכלל דבר כזה ז"א כשאני בבאקום ולא שייך לשום מקום וכבר פסלתי 2 מצקועות והייתי במצער וכמה נפקדויות או לעשות קורס לעבור לבסיס סדיר ושם לדרוש לראות קבן?
    עכשיו משהו נוסף , עד כמה קשה לצאת אל אי התאמה?
    ז"א איזה דברים אפשר לעשות חוץ מלהריץ תקופות בכלא , כדי לצאת על אי התאמה?

ושאלה נוספת במידה ואני נפקד , והולך לביקור רופא ובמקש הפנייה לפסיכיאטר אזרחי או משהו , זה אמרו לעלות לי כסף ? אני מתכוון לפסיכיאטרים במיון וכאלה לא משהו פרטי .
    והאם הוא יכול לקבוע שאני לא כשיר למעצר וחייב לעבור קודם טיפולי קב"ן בבסיס לפני שמכניסים אותי למעצר?

צריך את עזרתכם , תודה מראש.

#173464 הגב
    Anonymous
    חבר

לועדת אי התאמה יש שתי אפשרויות,אחת מהן שהיא הרבה יותר אקטואלית בקרב חיילים,היא ועדה אי התאמה לחיילים שעושים הרבה בלאגן,והם אחרי ריתוקים וישיבה ממושכת בכלא.
    ואפשרות שנייה, היא ועדה לחיילים עם קשיי הסתגלות,שמימנה מאוד קשה לקבל תשובה חיובית ממפקד הבקום לעומת האפשרות הראשונה וזה גם תהליך מאוד ארוך.

#173465 הגב
    CALVIN
    חבר

אני לא חושב שהתשובה תהיה ממפקד הבאקום עצם העובדה שזו ועידה זה כמות אנשים שמתעסקים בזה וקובעים ברוב אם להוציא או לא.

בכל אופן
    אם למישהו יש עוד דעות בעניין ותשובות לשאלות נוספות גם זו האם אפשר לפנות לפסיכיאטר דרך ביקור רופא ללא תשלום שימליץ על בדיקות אצל הקבן לפני ששמים חייל במעצר נגיד..

#173466 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote CALVIN:

אני לא חושב שהתשובה תהיה ממפקד הבאקום עצם העובדה שזו ועידה זה כמות אנשים שמתעסקים בזה וקובעים ברוב אם להוציא או לא.

בכל אופן
    אם למישהו יש עוד דעות בעניין ותשובות לשאלות נוספות גם זו האם אפשר לפנות לפסיכיאטר דרך ביקור רופא ללא תשלום שימליץ על בדיקות אצל הקבן לפני ששמים חייל במעצר נגיד..

אני יודעת בודעות שאחרי ועדת אי התאמה מפקד הבקום צריך לחתום. אני בעצמי עברתי ועדה,ואני כרגע עומדת על שתי תשובות שליליות ממפקד הבקום וכרגע אני מחכה לתשובה שלישית והאחרונה.

#173468 הגב
    CALVIN
    חבר

ועידה עקב אי התאמה מבחינה של קשיי הסתגלות או עשית בלאגן וכו'?

לא ראיתי קב"ן בדרך שיכל לתת המלצות לשיחרור?

#173469 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote CALVIN:

ועידה עקב אי התאמה מבחינה של קשיי הסתגלות או עשית בלאגן וכו'?

לא ראיתי קב"ן בדרך שיכל לתת המלצות לשיחרור?

הייתי תקופה ארוכה בדיכאון,ןלא עשיית שום בלאגן,פשוט לא היה יום שלא הפסקתי לבכות וגם לא כל כך תפקדתי,והמפקדים בבסיס ראוו שלא טוב לי ולכן נלחמים בשבילי עד היום.
    שתדע,קב"ן יכול להמליץ אבל לא לקבוע (בקשר לועדת אי התאמה),לגבי המצלצה על יציאה על נפשי שההחלטה שלו קובעת ברוב המקרים.

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מענה ל־אהלן
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו