עזרה- לא מוכנים לשחרר אותי מהצבא

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

sahh0123
יצירת קשר:

עזרה- לא מוכנים לשחרר אותי מהצבא

הודעהעל ידי sahh0123 » 28 יולי 2017 20:40

היי כולם, אני משרתת כבר שנה בצבא והבעיה שלי התחילה לפני 4 חודשים שבעצם כל החברים הטובים שהיו לי בבסיס השתחררו ונשארתי לבד ואני פשוט סובלת התחילו לי חרדות דכאונות חוסר תאבון, ואני לא מפסיקה לבכות, וזה משפיע לי גם על הבית ועל החברים בבית, בסופש אני חושבת רק על החזרה לצבא (משרתת בבסיס סגור).
התחלתי טיפולים אצל קבן, שהבנתי שהוא לא מתכוון לעזור לי חתכתי ורידים איימתי להתאבד והלכתי למיון, במיון קיבלתי המלצה מפסיכיאטרית אזרחית לשיחרור מהצבא ולהפגש בהקדם עם פסיכיאטר צבאי, בנוסף קיבלתי 7 גימלים נפשיים.
שבוע אחרי הלכתי לקבן ומה שהיה לו להגיד זה "אם המצב שלך היה כלכך קשה אז למה לא אשפזו אותך? "והוא רצה לשלוח אותי אחרי שבוע לפסיכיאטר צבאי, עשיתי בלאגנים ובסוף שלחו אותי יום אחרי, נכנסתי למשרד של הפסיכיאטר (בן אדם אדיש ומגעיל) סיפרתי לו את הבעיה שלי וביקשתי ממנו לצאת מהצבא או לעבור בסיס והוא זלזל בבעיה שלי ואמר שאני לא צריכה לעבור בסיס וזה לא הפתרון למרות שבכיתי מולו פרקסתי מולו ויצאתי מהמשרד שלו ואמרתי לו שאני הולכת עכשיו להתאבד.
יום ראשון אני צריכה לחזור לבסיס ואני פשוט לא מסוגלת, הייתי בטוחה שהוא ישחרר אותי מצבא, אני עובדת עצות מה לעשות כדי שישחררו אותו או יעבירו אותי בסיס, אני בדיכאון מטורף
בבקשה תעזרו לי, למי אני יכולה לפנות אולי לגורם אזרחי, המפקדים שלי זה לא כתובת. תודה!

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים