שאלה לגבי יציאה מהצבא

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

gal99135
יצירת קשר:

שאלה לגבי יציאה מהצבא

הודעהעל ידי gal99135 » 27 יולי 2017 17:59

שלום, אני משרת בצבא כבר שנה ו8 חודשים. במשך כל התקופה הזו הייתי בעליות וירידות מבחינת המצב הנפשי שלי בעיקר ירידות, שבאו לידי ביטוי בתקופות ארוכות של דיכאון ובכל מקום שניסיתי להתלונן על זה נפלתי על אוזניים ערלות, ניסו למרוח אותי ולהגיד לי שזה הבעיה בי ותקופה ארוכה האמנתי לזה, אבל אחרי שנה ו8 במערכת שאני עדיין מוצא את עצמי בדכאונות ומצבי רוח מדוכדכים ושאר הדברים שמתלווים לזה אני מבין כבר שזו לא הבעיה בי, התחלתי את השירות שלי בלוחמה, אחרי שנה ירדתי מהגדוד לא יודע מה הסיבה המדויקת אבל בעיקר כי עשיתי בעיות בשביל לצאת משם כי לא האמינו שרע לי ואני חייל שבחיים לא עושה בעיות, אחרי הלוחמה שלחו אותי שוב לבסיס סגור ודי רחוק מהבית והתחילה אותה בעיה וזה הבסיס הנוכחי שלי, ביקשתי שוב ללכת לקבן, אני כבר אחרי עשרה מפגשים איתו כל מפגש מחדש מוצא את עצמי בוכה ומתחנן שיעזור לי לסיים את השירות שלי בכל דרך שהיא כי אני מעדיף לא לוותר לעצמי ולצאת, אבל כבר עשרה מפגשים הוא מאשים אותי במצב שלי ומורח אותי ולא מוכן לעזור לי, אז נכון שנשארה לי שנה וכבר לא מעניין אותי שום השלכות או דברים כאלה אני לא מוכן יותר להתחנן לעזרה והתחשבות במצב שלי אחרי תקופה כל כך ארוכה שהחיים שלי די נעצרו בגלל הצבא, אני החלטתי שאני יוצא ורציתי לשאול אם יש דרך כמה שיותר מהירה לעשות את זה ובלי להתחיל עכשיו לשחק אותה פוגע בעצמי ובעיות וכלא, משהו בכיוון של עורכי דין או משהו כזה, ההיסטוריה שלי עם מפגשי קבן כל כך ארוכה ואני רוצה פשוט לצאת כמה שיותר מהר ולסיים עם הדבר הזה שפשוט עצר לי את החיים בצורה שלא חשבתי שתהיה כמו שהיא עכשיו, אני אשמח לתשובות מאנשים שכבר עשו את התהליך... תודה מראש

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 14 אורחים