יציאה מהצבא - מצב לא רגיל

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

yoad90
יצירת קשר:

יציאה מהצבא - מצב לא רגיל

הודעהעל ידי yoad90 » 28 יוני 2017 17:40

היי כולם,
התגייסתי לפני שנתיים בתור עתודאי. תחילה הייתי בחיל ירוק אך ללא תפקיד (רק בצהל) ולאחר מכן עברתי לחיל האוייר בתור קפ"ט. הבעיות התחילו כאשר עברתי לחיל האויר, אופי התפקיד האטימות של המערכת והזלזול עשו את שלהם ונכנסתי למצב לא תקין, ירדתי במשקל הפסקתי לישון בלילות רצוף סבלתי מסיוטים, קשרים חברתיים וכל קשת הבעיות המלוות דכאון. התחלתי להיפגש עם הקב"ן ביחידה שהוא לא ממש עזר מכיוון שאני עתודאי אז בעיקר היינו מדברים וככה משבוע לשבוע במשך חצי שנה, במהלך חצי שנה זו פגעתי בעצמי פעמיים וסיפרתי לקב"ן שלא התרגש אך הפנה אותי לפסיכיאטר של חיל האויר בירפ"א. שם הגעתי וכמובן מבלי לשמוע את הסיפור יותר מדי ניסה לדחוף לי כדורים, סירבתי והייתי עריק למשך חודש.
לאחר החודש הזה הסגרתי את עצמי לכלא ושם הייתי בבידוד ליום אחד לוודא שאני לא מתאבד ושיחה עם הקב"ן במקום שאמרתי לו שאני רוצה להשתחרר ושמאוד קשה לי בצבא וכמובן שגם הוא לא הקשיב וסיימתי את תקופתי בכלא.
חזרתי ליחידה שוב ללא תפקיד והעברתי את הזמן בכלום וסיגריות.
במהלך התקופה לאחר הכלא נפגשתי עם הקב"ן עוד מספר פעמים ועם הפסיכיאטר עוד 3 פעמים בפעם הראשונה קיבלתי כדורים בשנייה החליף לי את הכדורים ופעם האחרונה העלה לי את המינון ללא קשר לדברים שאמרתי לו, חזרתי לחתוך את עצמי על מנת להקל את הדכאון.
המצב כרגע הוא שאני יותר לא עתודאי ומותאם לי מקצוע כללי 0040 עם פרופיל 64 נפשי.
ביחידה החדשה שלי עדיין לא נקלטתי ואני גם לא מוכן להיקלט כי הצבא ואני סיימנו.
הייתי במיון רמב"ם ושם הפסיכיאטרית כתבה לי מכתב לא בשמיים אך כתבה שאני בדכאון ובחרדה.
המצב כרגע הוא שאני עם המכתב של הפסיכיאטרית רוצה ללכת לבהרן לאליוט, הפסיכיאטר הראשי של חיל האויר, ולהגיד לו שישחרר אותי.
אשמח לקבל ממכם עצות/ חוות דעת או כל דבר שאתם רואים לנכון שיעזור לי להשתחרר מהמקום המקולל הזה.
תודה על הקריאה
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

Re: יציאה מהצבא - מצב לא רגיל

הודעהעל ידי Sunshine » 30 יוני 2017 11:01

תפנה לרשת הליווי של פרופיל.
פרטים בחתימה למטה.

בהצלחה
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או