ראיתי קבן תוך יום , בלי נוהל התאבדות וכל השטויות האלה

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים ראיתי קבן תוך יום , בלי נוהל התאבדות וכל השטויות האלה

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108188 הגב

רק המלצה ממני אליכם ברגע שאתם מערבים הורים הצבא מדבר אחרת. תאמינו לי

היתי עריק ישבתי בכלא ושחזרתי לבסיס רציתי לראות קבן התיעצתי עם אלף אנשים אמרו לי לעשות דברים משוגעים,להביא איתי סכינים או לאיים שאני יתאבד להפוך שולחנות ולשכב מתחת לאוטו ולא לזוז.

אמרתי לעצמי מה אני דפוק? לעשות לעצמי דברים כאלה בשביל לראות איזה זין שיפנה אותי לפסיכיאטר? פשוט באתי לבסיס נעלמתי להם ל24 שעות , שבהם לא ישנתי לא אכלתי רק שתיתי התבודדתי באיזה פינה
    אימא שלי התקשרה למפקד אמרה לו שהיא דיברה אתיי ושאני רוצה לברוח עוד פעם שאני לא אוכל לא שותה לא יושן לא מתפקד
    תוך יום ראיתי קבן……

בקיצור הצבא לא כזה כמו שאתם מסתכלים עליו .. אם באמת יש לכם בעיה ותערבו קצת את אימא הכל יסתדר…. תוך פגישה אחת אצל הקבנית שאגב היתה נחמדה רצח נקבע לי פגישה לפסיכיאטר לכמה ימים אחדים אחרי . בינתיים אני בבית קיבלתי חופש מהמפקד עד לפסיכיאטר.

#173135 הגב
    Anonymous
    חבר

גם אני השתחררתי אחרי יום.
    קיבלתי התקף חרדה, ראיתי קב"ן. אחרי כמה ימי גימלים ראיתי פסיכיאטר(הסתכל במחשב) והוא שלח אותי לוועדה ושוחררתי.

#173147 הגב
    דונגל
    חבר

אהלן הגנב מבגדד. קודם כל – מזל טוב!
    שנית – אנחנו כולנו נשמח אם תשים את הסיפור שלך, כמה שיותר ממנו, בדיון הנעוץ בפורום.
    שלישית – אני חייב לסייג את דבריך. זה לא נכון. לפעמים בצבא אפשר ליפול על אנשים עקשנים ועל סתם עקשנות. אני מכיר אנשים שעשו יותר ממה שאתה עשית. כולל שתייה והכל, גם חיילים בודדים, ומאוד מאוד מאוד מאוד הקשו עליהם גם אחרי שהם קצת פגעו בעצמם.

עם זאת, אני נגד פגיעה עצמית ואני כן חושב שמה שעשית הוא מבריק – זה בדיוק מה שצריך לעשות. להתבודד. לשתות אלכוהול. לא לישון, להיות עייף, מבולבל, עם ריח של אלכוהול, אפילו עם בקבוקון, לא לתקשר עם אנשים. לעשות את הדברים ברור.

חשוב שתכתוב את זה.

#173157 הגב
    EvilActive
    חבר

כשהתחלתי את כל התהליך אני קיבלתי חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי
    באתי לצבא ביום ראשון אמרתי אני חייב קבן דחוף יש לי חו'ד מפסיכיאטר אזרחי
    אמרו לי זה יכול לחכות אמרתי להם זה יכול לחכות אני לא יכול לחכות יום שני על הבוקר ראיתי קבן ->2 גימלים ->פסיכיאטר ->45 נפשי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־ראיתי קבן תוך יום , בלי נוהל התאבדות וכל השטויות האלה
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו