נמאס לי מצהל

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

שבוז19
יצירת קשר:

נמאס לי מצהל

הודעהעל ידי שבוז19 » 19 יוני 2017 16:19

התגייסתי לפני כמה חודשים ומאז החיים שלי נהיו סבל אחד גדול באמצע השירות עברתי תפקיד לא ידעתי באמת איזה תפקיד זה אבל היציאות נצצו לי שבוע שבוע לעומת 12 2 (הייתי קרבי) ואיכשהו בשבוע בית שלי הבנתי את זה שהצבא מכניס אותי לדכאונות וחרדות ונמאס לי מהכל אני בקושי אוכל בקושי ישן אז החלטתי ללכת למפקד להסביר לו את זה בתקווה שהוא יבין אבל הייתי צריך לדעת קצינים זה עם של שרמוטות אז קבעתי תור לקבן והלכתי אחרי שהיא אמרה שהכל בסדר איתי למרות כל מה שסיפרתי לה (ונתתי משחק) החלטתי שנמאס לי שאף אחד לא מקשיב לי וברחתי לבית הייתי נפקד 5 יום ועוד שבועיים גימלים הוצאתי חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי חזרתי לבסיס אתמול נשפטתי ל20 יום מעצר!! עונש מוגזם ממש אז הלכתי שוב לקבן באותו יום היא כבר התחילה יותר להאמין לי כנראה גם בגלל המכתב אבל אמרה שאיו לה מה לעשות איתי היום הגעתי למעצר והחזירו אותי לבסיס כי הייתי צריך קבן ולפי הקבנית אני צריך להמשיך בטיפולים אז הם לא ידעו מה לעשות איתי והחזירו אותי לבסיס כרגע אני עושה עבודות רסר עד שאני אכנס למעצר עכשיו אני מיואש ומתוסכל כבר כי בפגישה אצל הקבנית היא אמרה לי שאם אני רוצה להמשיך לקבל אצלה טיפולים אני צריך לשים את המעבר תפקיד בצד ואני לא יכול כי זה מה שהביא אותי למצב הזה ואין לי מושג מתי אני חוזר לבית לכמה ימים ומתי יהיה המעצר שלי נמאס לי אין לי עם מי לדבר ולפנות וזה מכניס אותי לעוד יותר דכאונות עם עד היום חשבתי שאני רוצה לעבור לתפקיד קלב היום גם לצאת מהצבא לא מפריע לי רק מה אני יכול לעשות ועם מי לדבר כדי לעוף מפה כמה שיותר מהר בבקשה תעזרו לייי
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

Re: נמאס לי מצהל

הודעהעל ידי Sunshine » 30 יוני 2017 11:04

תפנה לרשת הליווי של פרופיל .
פרטים בחתימה
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או
באסאמאסים/וואטסאפ למספר הבא - 050-2905588

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”