תעודת שחרור ועבודה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

JohnDoe2
יצירת קשר:

תעודת שחרור ועבודה

הודעהעל ידי JohnDoe2 » 12 יוני 2017 16:20

היי,
לא מזמן שוחררתי מהצבא עקב תיק פלילי פתוח, אך נתקלתי בשאלה שעניינה אותי - בתעודת שחרור שקיבלת סיבת הפטור (אי התאמה) נמחקה חלקית עקב, אני מניח, בעיית הדפסה.

במידה והמעסיק שואל מדוע שוחררתי משירות - האם אוכל "לייפות" את המצב הנוכחי ולהגיד לו "סיבות בריאותיות"? ובמקרה שירצה לראות תעודת שחרור - הסיבה מחוקה.

האם יש עם זה בעיה שהיא לא אתית? האם למעסיק יש דרך לוודא את אמינות דבריי?

תודה רבה.

אגב- יש כאן למישהו מושג אם בתחומי ההייטק מסתכלים בעין לא יפה על מועמדים שלא שירתו?
אורח

Re: תעודת שחרור ועבודה

הודעהעל ידי אורח » 13 יוני 2017 23:05

JohnDoe2 כתב:היי,
לא מזמן שוחררתי מהצבא עקב תיק פלילי פתוח, אך נתקלתי בשאלה שעניינה אותי - בתעודת שחרור שקיבלת סיבת הפטור (אי התאמה) נמחקה חלקית עקב, אני מניח, בעיית הדפסה.

במידה והמעסיק שואל מדוע שוחררתי משירות - האם אוכל "לייפות" את המצב הנוכחי ולהגיד לו "סיבות בריאותיות"? ובמקרה שירצה לראות תעודת שחרור - הסיבה מחוקה.

האם יש עם זה בעיה שהיא לא אתית? האם למעסיק יש דרך לוודא את אמינות דבריי?

תודה רבה.

אגב- יש כאן למישהו מושג אם בתחומי ההייטק מסתכלים בעין לא יפה על מועמדים שלא שירתו?

אם מעסיק ישאל אותך על שירות צבאי, זה רק כדי לוודא שאתה לא "תעלם" לו בעוד כמה שבועות או חודש בשביל גיוס לצבא, או שאתה לא עריק שיכולים לעצור בכל רגע והוא יאבד עובד בלי התראה...

נראה לך שמעניין לו את הביצים משהו מעבר לזה? כל מעסיק חושב רק על הכיס שלו, גם אם עשית צבא וגם אם לא עשית.....

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 25 אורחים