האם יש הבדל בין….

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108150 הגב
    wanttobefree
    חבר

עברתי היום על כל הפסיכיאטרים באיזור שלי בדפיי זהב,המחירים היו בין 1000-8000 (כן כן!!פאקינג 8 אלף,והיה גם 5000,ניתקתי להם בפרצוף)….בקיצור הבנתי שאם תנרשם לפסיכיאטר דרך קופת חולים זה יוצא משו כמו 100 ש"ח או אפילו כמה גרושים…האם כדאי להסתמך על פסיכי מקופת חולים?או שהוא ישתדל פחות בגלל שאני לא משלם לו?

מה ההבדל בין פסיכיאטר של קופה לפרטי חוץ מהתשלום?

ואגב:אם מישו יכול להמליץ לי כל פסיכי שלוקח 500 ש"ח ממש ממש יעזור כי לא מצאתי ואני לחוץ מאוד בזמן…נשאר ממש קצת לגיוס

#172924 הגב
    organo
    חבר

אני הלכתי על רופא משפחה אפילו, בחינם.
    אתה מלש"ב? ראית כבר קב"ן?
    אם עדיין לא ראית קב"ן, אז חוות דעת זולה תספיק בשביל שיקחו אותך ברצינות,
    ושם תעשה את ההצגות.
    קראתי עכשיו שוב וראיתי שאתה לפני גיוס, רופא משפחה יספיק במקרה שלך, אתה רק צריך שיקחו אותך ברצינות כדי שיתנו לך
    לראות קב"ן.

#172926 הגב
    wanttobefree
    חבר

קודם כל תודה רבה…

כן אני לפניי גיוס אחי אבל הייתי כבר אצל קבן עם המלצה מפסיכולוג ולא הלך…עכשיו זה סיבוב שני שלי בתקווה להשיג מכתב יפה מפסיכאטר* ולהרשים את הקבן…

מה אתה אומר?!….עדיין בסדר ללכת לפסיכאטר דרך קופת חולים?….

בבקשה תענה כמה שיותר מהר אחי צריך דחוףףף להסתדר עם זה כבר…הצבא משגע אותי ואפילו לא נכנסתי לשם

#172952 הגב
    Spor
    חבר

זה לא שאתה משלם לפסיכיאטר קופ"ח פחות.
    אתה משלם 100 שקלים, והקופה משלימה את השאר.
    אל תדאג לו, הוא יקבל את הכסף שלו.

#172963 הגב
    המשוגע
    חבר

אין הבדל.
    בד"כ בסבב השני משחררים ככה זה קרה אצלי וזה מצויין בטרגט אם אני לא טועה,תעשה בדיוק מה שאמרתי לך בפרטי במיוחד בהתנהגות ואתה בחוץ. אתה יכול ללכת לפסיכיאטר של קופ"ח רק אם אתה בכללית מושלם.
    אני הלכתי לפסיכיאטר בראשון לציון

#172966 הגב
    wanttobefree
    חבר

אוקיי תודה…בכל מקרה אני חושב שפסיכי פרטי מגדיש יותר תשומת לב לעיניין מפניי שזה שונה כשהוא מקבל ממני תכסף ישירות…זה פסיכולוגי…מצאתי וקבעתי עם אחד בתשלום לא נמוך אבל שמעתי עליו דברים טובים…

וכן תודה שוב "המשוגע"….אני לומד מניסיון של אנשים פה…אגב אצלי גם זה הולך להיות סיבוב שני ואני הולך לעשות לבוא אליהם עם המכתב ביום גיוס..

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מענה ל־האם יש הבדל בין….
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו