יש לי תור לפסיכיאטר צריך עזרה דחופה בבקשה

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים יש לי תור לפסיכיאטר צריך עזרה דחופה בבקשה

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108059 הגב
    david1212
    חבר

שלום חברים לעולם לא דמינתי את עצמי עושה מה שאני עושה אבל החיים לא צפוים
    היתי אצל קבן לא חירטטי כלום הכל אמיתי הסברתי לו שאני לא מי שהיתי פעם והכל השתנה אצל בעקבות אירועים מסוימים
    ביניהם פטירה של קירבת דם פציעה ברגלים שגרמה לכך שאפסיק להתאמן מה שהיה דרך חיים בשבילי הורים על סף גירוש וכו' הכל קרה בשנה וחצי האחרונות
    התגיסתי לפני חצי שנה אולי משהו כזה הדחקתי הכל לא רציתי לוותר על החלום (סיירת) אבל הכל התפוצץ לי בפנים ישבתי כלא גם שבועים לאחר נפקדות
    אמרתי את האמת שחשבתי על להתאבד ובסוף החלטתי לא לוותר עד שאני יראה קבן ובאמת ראיתי
    היא אימתה פרטים עם אבא שלי ואמרה לי שבנתים יש לי קהס שאומר שאני לא קרבי וכו' וכו' לא הקשבתי כל כך ואז אמרה שיהיה לי פסיכיאטר השבוע
    מה זה אומר ? אמרו לי שאני לא יצא מהצבא והפסכיאטר זה רק לאשר את מה שהקבן החליט מה אתם חושבים? מה עלי לעשות ?
    אני הכי אמיתי בעולם אני לא עושה שירות גם עם יעשו לי כיתת יורים לפחות לא במצב הנוכחי שלי זה לא שאני לא רוצה פשוט לא יכול
    בבקשה תעזרו לי מהניסיון והידע שלכם

#172530 הגב
    Spor
    חבר

פסיכיאטר זה טוב.
    תשאיר עליו את הרושם הנכון וישמצב שהוא יוציא אותך.

#172560 הגב

דוד היקר,
    נשמע שאתה כותב מתוך משבר גדול בכל תחומי החיים..שאתה עובר טלטלות רבות ובנוסף אתה צריך להתמודד עם הצבא וה"היגיון" שלו…
    כל אחד מהאירועים שחווית יכול להיות משבר בפני עצמו, ובטח כשהכל ביחד זה קשה במיוחד להישאר כמו שהיית ולהמשיך בחיים כרגיל…
    אם לפעמים אתה מרגיש שקשה לך להתמודד עם כל הדברים, ואתה לא רוצה להשאיר הכל בפנים בכוח, אתה מוזמן לבוא אלינו, לצ'אט האישי של סה"ר, סיוע והקשבה ברשת. אצלנו תוכל לשוחח אחד על אחד, באנונימיות, ולקבל קצת תמיכה ואוזן קשבת.. אולי ביחד נוכל להתמודד עם המשבר שפקד אותך…
    שלך,
    מתנדב סה"ר

#172570 הגב
    דונגל
    חבר

אהלן דויד.

כמו שאמרו מעלי, חשוב באמת שקודם כל תטפל בעצמך, בלי קשר לצבא. תעשה חושבים, קח את עצמך בידיים ויש הרבה ארגונים והרבה אנשים שיכולים ורוצים לעזור, להקשיב ולייעץ (או סתם להיות חברים טובים, שזה לרוב כל מה שצריך).

בנוגע למה שאמרת – אם קבעו לך במקום תור לשבוע הקרוב אצל פסיכיאטר, זה סימן מצויין. בהחלט.

#172579 הגב
    david1212
    חבר

תודה רבה לכם על האכפתיות !
    אתה צודק הצבא בהחלט יכול לשבור אותי ולהוציא לי את השד שקברתי מזמן
    אני היתי מתאמן מאוד חזק והתחריתי בכמה תחרויות אני יכול לאשפז בקלות בן אדם שלא ידע להגן על עצמו בצורה שקולה
    ואני מאוד מפחד מזה אני מפחד שלא ישאירו לי ברירה אמרתי להם בבקום מספר פעמים שאני לא יכול לקחת אחריות על מעשים שלי בצבא
    זה טוב להגיד את זה לפסיכיאטר להגיד שאני מרגיש שאני לא לוקח אחריות על מעשים שלי והכל על אחריותו אם הוא לא מוציא אותו?
    חשבתי על זה שאם הוא לא יוצא אותו אני יבקש לעלות על דף את המצב שלי ושהוא יחתום כי אני לא לוקח אחריות על שום דבר בצבא
    כאזרח אני טוב לא מזיק שומר חוק ואף משמש דוגמה טובה לציבור כי אני באמת ותמים בן אדם טוב
    ועוד שאלה מדוע הקבנית לא אמרה לי שהיא ממליצה על שחרור ? היא אמורה להגד ?היא רק אמרה שנתנה לי קהס ואז פסיכיאטר ?
    שבוע טוב

#172603 הגב
    david1212
    חבר

היום היתי אצל הפסיכיאטר !
    הוא נתן לי 24 ל 3 חודש ואמר שהוא מאמין בי ושאני יכול ואני רק צריך קצת יפול וזמן זה המילים שלו
    בכל אופן אני חייב להראות לו שהיתי בטיפול?

#172616 הגב
    Spor
    חבר
    quote david1212:

היום היתי אצל הפסיכיאטר !
    הוא נתן לי 24 ל 3 חודש ואמר שהוא מאמין בי ושאני יכול ואני רק צריך קצת יפול וזמן זה המילים שלו
    בכל אופן אני חייב להראות לו שהיתי בטיפול?

איזה טיפול בדיוק? מה הוא הציע?

#172638 הגב
    david1212
    חבר

הוא אמר שהוא שולח אותי לטיפול אזרחי למרות שלא קיבלתי שום הנחיה מגורם צבאי
    כנראה התכוון שאני צריך כנראה לבקשר פסיכולוג יכול להיות?
    את החוגר לקחו לי ומדים אני צריך להחזיר הכל?
    בתום ה 3 חודש אני בחוץ אוט' אם לא השתנה מצבי?

#172639 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote סהר תמיכה:

דוד היקר,
    נשמע שאתה כותב מתוך משבר גדול בכל תחומי החיים..שאתה עובר טלטלות רבות ובנוסף אתה צריך להתמודד עם הצבא וה"היגיון" שלו…
    כל אחד מהאירועים שחווית יכול להיות משבר בפני עצמו, ובטח כשהכל ביחד זה קשה במיוחד להישאר כמו שהיית ולהמשיך בחיים כרגיל…
    אם לפעמים אתה מרגיש שקשה לך להתמודד עם כל הדברים, ואתה לא רוצה להשאיר הכל בפנים בכוח, אתה מוזמן לבוא אלינו, לצ'אט האישי של סה"ר, סיוע והקשבה ברשת. אצלנו תוכל לשוחח אחד על אחד, באנונימיות, ולקבל קצת תמיכה ואוזן קשבת.. אולי ביחד נוכל להתמודד עם המשבר שפקד אותך…
    שלך,
    מתנדב סה"ר

חברים,לא לכתוב להם בשום פנים ואופן!!!
    אלה הם אנשים מהצבא שרוצים לדעת מי אתם ולהכניסכם לכלא.

#172640 הגב
    Spor
    חבר

להכניס לכלא על מה? על להתלונן כי קשה?

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
מענה ל־יש לי תור לפסיכיאטר צריך עזרה דחופה בבקשה
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו