בבקשה תעזור לי(רוצה לצאת מהצבא או להוריד פרופיל)

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים בבקשה תעזור לי(רוצה לצאת מהצבא או להוריד פרופיל)

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108054 הגב
    oc_5
    חבר

אני כבר שנה בצבא…זכאי לת"ש 5(שקיבלתי לא מזמן אחרי שהתגייסתי עם ת"ש 3)…נמצא בחיל האוויר ומשרת כטכנאי..התגייסתי כעתודאי(בגלל זה מבלבלים לי את השכל כל הזמן שהצבא שילם עליי, גם הקבן וגם המפקדים).
    הייתי בעבר בכמה פגישות אצל קבן בבית חולים 10 במסגרת ר"מ 2 שהמליץ לי על פרופיל 45 ומעבר בסיס קרוב יותר לבית…ובבסיס נפגשתי עם הקבן כמה פעמים והוא החליט לא להתחיל איתי את כל השיחות מההתחלה, אבל החליט להתעלם לגמריי מההמלצות..לא נתן לי לראות פסיכיאטר. אבל בניגוד לזה הוא החליט שאני לא כשיר לבסיס ואני צריך לעבור משם. בקיצור בגלל הצבא ירדתי כבר 20 ק"ג במשקל..עד עכשיו איכשהו הסתדרתי ולא סגרתי שבתות ולא נשארתי לילות וגם לא עבדתי במקצוע כי אני לא מסוגל לזה.. אבל עכשיו המפקד שלי החליט להכנס בי והתחיל לרצות שאני יעשה שבתות ולילות והכל.. ואני באמת כבר לא יכול אין אליי יחס בכלל..ובאמת שאני כבר חושב לפגוע בעצמי..דיי נמאסס לי כבר מהצבא הזה..הם שמו אותי בעדיפות אחרונה אני לא נרדם בלילותתת רק בגלל מחשבות יש לי מחשבות על מוות…יש לי מחשבות על המצב בבית שעוד יותר מתסכל אותי… קרה לי שהרטבתי במיטה..=\
    כדאי אולי לפנות למיון לפגישה אצל פסיכיאטר במיון?…שיפנה אותי לפסיכאטר צבאי?
    איך אני יוצא כבר מהמערכת הפגומה הזאת!!??!? איןןןן לי כוחות כברר אין לי כוחות…בא לי למות 🙁
    ודרך אגב אין לי תמיכה מלאה מאמא שלי..אבל אני בן 21 וחצי …זה אולי יקלל עליי שאני לא יצטרךך אישור של אמא שלי כדיי לצאת מהצבא?

#172512 הגב

אל תדאג. אני במצב דומה לשלך. גם אני כמעט שנה בצבא, וגם אני בן 21, וגם אני למדתי "על חשבון הצבא" וגם אלי לא מתייחסים הקבנים בבסיס.. לפחות שתדע שאתה לא לבד..

#172517 הגב

שלום,אני מציע לך ללכת בדרך הכי נפוצה פה והיא פסיכיאטר אזרחי אשר ייתן חו"ד לצבא.תזכור:התעלמות מהמלצות החו"ד יכולות להיות עילה לתביעה.
    לאחר מכן תראה קב"ן,או במקרה שלך קפ"ס (אני מכיר את חי"א והוא חיל מטומטם).לגבי מה להגיד לו תקרא את המאמר "טרגט 21".

אל תדאג אתה תהיה בחוץ וצה"ל ממש לא שווה את מה שאתה מרגיש.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
מענה ל־בבקשה תעזור לי(רוצה לצאת מהצבא או להוריד פרופיל)
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו