מחפש תשובה

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #107999 הגב
    shfi89
    חבר

היום הייתי בשיחה אצל קבן לפני השיחה ניגש אליי הקבן ושאל אותי אם זה בסדר מבחינתי שתהיה קבנית נוספת בשיחה…

במהלך השיחה הסברתי להם שיש לי בעיות של הסתגלות ושאני צריך תנאים של בסיס פתוח

הקבנים הציעו לי לעשות שיחות נפש עם פסיכולוג וסירבתי לכך בכל אופן הקבנית אמרה שהיא רואה חוסר מוטיבציה מה זה בדיוק אומר לאן זה הולך מכאן ולמה זימנו לי שיחה אצל שתי קבנים?!?!

תודה לכל מי שעונה

#172260 הגב
    Spor
    חבר

שני קב"נים יכולים להתפרש ככמה דברים –
    הגברת היא יותר סמכותית כנראה, והוא צריך את העזרה שלה בקביעת ההפרעה שלך.
    או שאולי הקב"נית השנייה היא פסיכיאטרית, והוא מקצר תהליכים.
    בכל אופן, אם הציעו לך פסיכולוג – סרב. פסיכיאטר צבאי – התקדמות מבחינתך.
    חייל עם מוטיבציה נמוכה לשרת, ימשיך לטיפול אצל קב"נ, ואם תמשיך ככה, סביר להניח גם שתצא.

#172268 הגב
    shfi89
    חבר

הקבן אמר לי שיש לי שתי קבנים בגלל שהוא קן במילואים והקבנית השניה היא בקבע..

המטרה שלי היא לקבל קשיי הסתגלות ואמת שיש לי חוסר מוטיוציה לשרת בבסיס סגור אך לא לשירות בצהל בכלל אני מאוד רוצה לשרת רק בתנאים של בסיס פתוח וקרוב לבית

בכל אופן זה שהיא אמרה שהיא רואה שיש חוסר מוטיוציה יכול לעזור לעתיד זה סוג של התקדמות בדרך לקהס?

#172269 הגב
    דונגל
    חבר

כן, אבל תצטרך להתאמץ יותר. אל תכוון לבסיס פתוח, אלא תכוון יותר גבוה – תגיד שאתה לא מסוגל יותר בבסיס סגור, שאתה לחוץ, שאתה מדוכא, שכל יום אתה מרגיש יותר ויותר חסר אנריגה.
    ישאלו אותך למה ומה זה קשור לבסיס, תגיד שזה כמו כלא, ואתה מרגיש נורא בודד. תדבר על רגשות ותחושות, תפתח את זה.
    אתה יכול גם לנסות לכוון ליציאה מהצבא, ולדבר על המסגרת הצבאית בכלל בתור בעייתית. וכשתגיע ההזדמנות, תגיד שאתה רוצה בסיס פתוח

#172274 הגב
    shfi89
    חבר

ברור שאני יצטרך עוד פגישה או 2 אצל הקבנית כדי שכל זה יבוצע כמו שצריך השאלה שלי אם לאיים בזה שאם באמת לא יעבירו אותי לתנאים שמתאימים לי אני יתאבד?

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
מענה ל־מחפש תשובה
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו