מיואש, רוצה לצאת וצריך עצות

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים מיואש, רוצה לצאת וצריך עצות

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #107904 הגב
    incompetant
    חבר

אז ככה, אני בצבא 4 חודשים התגייסתי במקור למערך הטכני של חיל האויר אבל מאז עברתי לירוקים ואני בחיל הכללי ומשרת קל"ב… ידעתי עוד לפני הגיוס שיהיה לי קשה להסתדר בצבא אבל היה לי חשוב לנסות אבל מה לעשות אני רואה שאני לא מסוגל. ב4 חודשים מאז שהתגייסתי המערכת כבר הספקיה לשבור אותי לא פעם… אני חושב שכדאי לציין שראיתי קב"ן שהייתי בחיל האויר ואחרי שיחה אחת קיבלתי הפניה לפסיכיאטר. הגעתי לפסיכיאטר בירפ"א והצגתי בפניו את המצב שלי. חשוב לציין שלא "שיחקתי אותה" ולא הגזמתי ולא שום דבר, הייתי במצוקה אמיתית אבל מה לעשות הוא לא קנה את זה ולא הוצאתי ממנו כלום אפילו לא הורדת פרופיל (אני פרופיל 82). מאז כבר עברתי לירוקים בגלל הת"ש שלי (הת"ש 5 יומיות, קל"ב כל השטויות האלה). אחרי שלא הוצאתי כלום בפעפ הראשונה שראיתי פסיכיאטר הייתי מיואש לגמרי לא ידעתי מה לעשות… כשהגעתי לבסיס החדש שלי הקצין מיון שלח אותי לתפקיד של 5-9 יומיות אחרי ששיגעתי אותו ואז חשבתי אולי סופוף אני יצליח איכשהו להסתדר בצבא לפחות עד שאני יוכל להגיע שוב פעם לפסיכיאטר… אבל מה כמו הרבה דברים בצבא מבטיחים לא מקיימים כלום. המפקד יחידה שלי שיחק אותה נחמד והכל בראיון אבל בסוף דפק אותי ולא קיבלתי שום 5-9. התפקיד שלי כרגע הוא תפקיד דיי נוח האמת אבל זה לא עוזר לי, אני רק רואה שאני באמת לא מסוגל להיות בצבא לא משנה איזה תפקיד. אני עושה 6 שעות ביום תפקיד ממש קל לא דורש שום מאמץ ועוד אני מקבל עליו קיצור שירות לשנתיים… אבל אני לא יודע אפילו איך אני יעבור את השבוע הזה שלא נדבר על עוד כמעט שנתיים בתפקיד. עכשיו המקרה הזה היה מה ששבר אותי סופית, כבר לא יכול לשמוע עוד הבטחות שווא שיתחשבו בי ושמבינים את המצב שלי ובלה בלה. אף פעם לא הייתי בן אדם בעייתי אבל כבר נמאס אני מוכן כבר לעשות כמעט הכל כדי לצאת, נפקדות, אשפוז כפוי האמת כבר לא ממש אכפת לי רק לא כלא לתקופה ממושכת כי אני לא יכול להשאיר את אמא שלי לבד… בקיצור אחרי כל החפירה הזאת יש לי כמה שאלות קצרות
    אמרו לי שכדי לקבל קב"ן אצלנו ביחידה אני צריך להגיש למפקד הישיר שלי טופס חוות דעת מפקד מה שנראה לי דיי מיותר… אני לא חייב להגיד שום דבר ספציפי נכון פשוט להגיד לו שאני לא מסוגל יותר ואני חייב קב"ן?
    וגם עכשיו שעברתי לירוקים זה שהייתי כבר אצל פסיכיאטר של חיל האויר בירפ"א ולא יצא מזה כלום זה יכול לפגוע בנסיונות העתידיים שלי לצאת? וגם עד כמה יכולה לעזור חו"ד דעת של פסיכיאטר אזרחי כי לא בדיוק יש לנו כסף לזרוק סתם ככה ואני מוכן ללכת אבל רק אם זה באמת עוזר…

#171774 הגב
    Spor
    חבר

1. כדי לראות קב"נ אתה צריך רק לבקש מהמפקד הישיר שלך. תגיד לו שאתה דורש קב"נ. שום טופס, שום סיבה.
    או לחלופין – לך לרופא היחידה שלך, שהוא יקבע לך.
    2. פסיכיאטר אזרחי יכול לעזור לך מאוד.
    3. עבר אצל קב"נ יכול רק לתרום לך.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־מיואש, רוצה לצאת וצריך עצות
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120