הדרך הכי קלה לצאת על שנאת המדינה והצבא היתכן?

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים הדרך הכי קלה לצאת על שנאת המדינה והצבא היתכן?

מוצגות 12 תגובות – 1 עד 12 (מתוך 12 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #107848 הגב
    המשוגע
    חבר

שמתי לב שהרבה אמרו פה שאפשר להגיע לפרופיל 21 ע"י כמה דרכים ולא רק דיכאון
    כמו אם אני שונא את המדינה ואת הצבא.
    וזה נשמע הרבה יותר קל מאשר להיפגש עם קבן ואז פסיכיאטר ולהיות מדוכא .. ואולי שוב פגישות עם קבן .. אתה פשוט מגיע אומר שאתה שונא תמדינה הזאת,לא רוצה להתגייס כי אתה שונא חיילים במדים ושונא את זה שמדבר איתך כרגע,וזהו אתה משוחרר?

#171426 הגב
    Aye
    חבר

ועל זה נאמר, אם זה היה כל כך קל, כולם היו עושים את זה. תאמין לי שכולנו היינו מעדיפים לירוק להם בפרצוף ולהשתחרר במקום לבכות לקב"ן ולהשתחרר. אני בספק אם יעלו אותך לועידת אי התאמה רק כי אמרת לקב"ן שאתה שונא את המדינה (כמה שזה מוצדק).

#171432 הגב
    Spor
    חבר
    quote Aye:

ועל זה נאמר, אם זה היה כל כך קל, כולם היו עושים את זה. תאמין לי שכולנו היינו מעדיפים לירוק להם בפרצוף ולהשתחרר במקום לבכות לקב"ן ולהשתחרר. אני בספק אם יעלו אותך לועידת אי התאמה רק כי אמרת לקב"ן שאתה שונא את המדינה (כמה שזה מוצדק).

הבחור אכן צודק, סאנשיין.

#171435 הגב
    המשוגע
    חבר

spor,אתה יצאת על אישיות סוציופתית לא?
    בא לך לספר לנו קראתי רק היו לך פעמיים קבן ופסיכיאטר סיפרת מה יקרה אם תצא עם ידיים ריקות וזהו השתחררת. כי חייל שלא רוצה לשרת הוא חייל לא אפקטיבי.

אגב אני כבר בחרתי בדרך הדיכאון … פשוט כי לא ידעתי שיש דרך לצאת על סוציופתיה

#171438 הגב
    Spor
    חבר
    quote המשוגע:

בא לך לספר לנו קראתי רק היו לך פעמיים קבן ופסיכיאטר סיפרת מה יקרה אם תצא עם ידיים ריקות וזהו השתחררת. כי חייל שלא רוצה לשרת הוא חייל לא אפקטיבי.

קצת יותר מסובך. התימוכין שלי בעיקר התבססו על זה שהצבא הוא גוף דורס, לכן הוא מכניס אותי להתקפי דכאון וזעם.
    יותר זעם, פחות דכאון. תסכול מתמשך כזה.
    לכן פיתחתי שנאה עצומה כלפיו וכלפי כל מה שהוא מייצג. אמרתי שאני שונא את הצבא,
    שונא את החיילים, שונא את ההתנהלות, קצת קללות לתיאור יותר אומנותי,
    אמרתי שאני לא מוכן לשרת, ויהי מה. אם היא תוציא אותי, אדרבה. אם היא לא תוציא אותי, יש כלא. יש אי התאמה.
    יש דרכים לגרום לצבא לפלוט אותי.
    אמרתי שהלכתי מכות עם חבר שלי ,בכוונת תחילה, כי ככה בעזרת כאב הרגשתי חיי כי כל הזמן שהייתי בבסיס הייתי מת מבפנים.
    אמרתי שדפקתי את הראש בקיר מתסכול. אמרתי שאני רוצה להכניס למפקד שלי עט לתוך העין, רק כי הוא לובש מדים.
    אמרתי שבכל שמירה אני מתפלל שיבוא מחבל. אני אכניס אותו בעצמי, ואגיד לו בעצמי איפה נמצאים החברים שלי,
    שהוא יירצח אותם כמו חזירים. ואז, בפגישה השנייה, עברתי ממילים למעשים.
    משם הדרך הייתה סלולה באבנים צהובות.

#171440 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote Spor:

quote המשוגע:

קצת יותר מסובך. התימוכין שלי בעיקר התבססו על זה שהצבא הוא גוף דורס, לכן הוא מכניס אותי להתקפי דכאון וזעם.
    יותר זעם, פחות דכאון. תסכול מתמשך כזה.
    לכן פיתחתי שנאה עצומה כלפיו וכלפי כל מה שהוא מייצג. אמרתי שאני שונא את הצבא,
    שונא את החיילים, שונא את ההתנהלות, קצת קללות לתיאור יותר אומנותי,
    אמרתי שאני לא מוכן לשרת, ויהי מה. אם היא תוציא אותי, אדרבה. אם היא לא תוציא אותי, יש כלא. יש אי התאמה.
    יש דרכים לגרום לצבא לפלוט אותי.
    אמרתי שהלכתי מכות עם חבר שלי ,בכוונת תחילה, כי ככה בעזרת כאב הרגשתי חיי כי כל הזמן שהייתי בבסיס הייתי מת מבפנים.
    אמרתי שדפקתי את הראש בקיר מתסכול. אמרתי שאני רוצה להכניס למפקד שלי עט לתוך העין, רק כי הוא לובש מדים.
    אמרתי שבכל שמירה אני מתפלל שיבוא מחבל. אני אכניס אותו בעצמי, ואגיד לו בעצמי איפה נמצאים החברים שלי,
    שהוא יירצח אותם כמו חזירים. ואז, בפגישה השנייה, עברתי ממילים למעשים.
    משם הדרך הייתה סלולה באבנים צהובות.

תתאר את המעשים אם אתה יכול בבקשה

#171441 הגב
    Spor
    חבר

גימלים, פגיעה עצמית.
    ריססתי לעצמי מסיר שומנים קר על הרגל, ואמרתי לקב"נית
    'שמעי, ככה זה. מעדיף ללכת עם חור ברגל, מאשר לחזור לבסיס.
    תחליטי להחזיר אותי בלי כלום? בכיף, ישלי עוד רגל. ישלי אצבעות לשבור,
    ישלי גוף שלם לצלק'.
    וכן, קיבלתי שבועיים גימלים, אחריהם השתחררתי, הכוויה לא הייתה שגעון,
    נשארה לי צלקת, והייתי בסכנת חקירה במצ"ח על פגיעה עצמית.
    אבל על הזין, בשלב הזה כבר לא היה אכפת לי מכלום.

#171448 הגב
    המשוגע
    חבר

חחחח תותח אתה Spor!@!!!!! תודה רבה על הפירוט אתה לא יודע כמה עזרת לי עכשיו דברים שלא הייתי חושב עליהם אתה אמרת תודה 🙂 🙂 🙂

#171449 הגב
    taniush
    חבר

😉 חח spor אתה באמת תותח!!!

#171451 הגב
    דונגל
    חבר

Spor, אני רק שמח ומקווה שלא קרה יותר מדי מהדבר הזה.

עם זאת, Spor, כדאי שתסביר לאנשים שתמיד אפשר להשתחרר גם בלי לפגוע בעצמך וכמה שיותר להמנע מזה.
    כל העקרון של לפגוע בעצמך בגלל מישהו אחר הוא פשוט לא בסדר, ובמקרה הזה יש ברירה.

זה חשוב שאנשים יבינו את זה.

#171452 הגב

spor אתה מלך,כל הכבוד לך.

אפשר גם לומר משפט כמו "לא מוכן לשרת בצבא צמא לדם ורצח ילדים".תשתמש בביטויים דרמתיים,תחדש לפסיכולוג/פסיכיאטר תגרום לו לשמוע משהו שעדיין ייתכן שלא שמע מכל החיילים שפגש עד כה.

דיכאון ותסכול אלה מילים שנאמרות הרבה צריך לחדש קצת.

גם אם יש לך בעיה רצינית עדיין תצטרך לדעת איך "לשווק" אותה.

#171457 הגב
    Spor
    חבר
    quote דונגל:

Spor, אני רק שמח ומקווה שלא קרה יותר מדי מהדבר הזה.

עם זאת, Spor, כדאי שתסביר לאנשים שתמיד אפשר להשתחרר גם בלי לפגוע בעצמך וכמה שיותר להמנע מזה.
    כל העקרון של לפגוע בעצמך בגלל מישהו אחר הוא פשוט לא בסדר, ובמקרה הזה יש ברירה.

זה חשוב שאנשים יבינו את זה.

אתה צודק. הרבה אנשים קרובים כעסו עלי על זה, ואני מבין אותם.
    ולא, פגיעה עצמית ובייחוד כזאת, זאת לא הדרך שהייתי ממליץ עליה.
    לרוב אפשר גם לזייף כאלה דברים.
    אבל כל אחד והבחירות שלו. הגיון בריא, רובותיי.

מוצגות 12 תגובות – 1 עד 12 (מתוך 12 סה״כ)
מענה ל־הדרך הכי קלה לצאת על שנאת המדינה והצבא היתכן?
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו