השתחררתי מהצבא על 21 כמה שאלות.

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים השתחררתי מהצבא על 21 כמה שאלות.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #107770 הגב
    Lucky147
    חבר

הייתי אצל קב"ן לפני כ3 חודשים, חתמתי על תופס וויתור נוכחות בועידה רפואית, לפי הנסיון הניכר לי בנושא השתחררתי
    ואני אמור הייתי לקבל כבר מכתב שיחרור, אבל לא קיבלתי עדין, הייתי קורסיסט כ3 חודשים לפני חצי שנה ואז הייתי צריך להתגייס
    לפני כחודשיים אך כשעליתי לבקום אמרו לי שתאריך הגיוס שלי שונה ללא ידוע, ביררתי את העיניין עם המפקדים שלי מהבית ספר
    בו למדתי והם אמרו לי ש99% השתחררתי והכל בתהליך ואין לי מה לדאוג, כמובן עכשיו עברו כבר כמה חודשים ואין זכר לעיניין
    מה שדיי מדאיג אותי, היה לי סיוט שהתקשרתי וניסיתי לברר ואז זימנו אותי והכל נידפק לי.
    בקיצור אני רוצה לדעת אם זה רגיל שזה לוקח ככה הרבה זמן עד שהמכתב מגיע אלי< ומה קורה עכשיו ?

עוד משהו שעוד יותר חשוב בעיני הוא איך להכניס את ה21 לקורות חיים ומה כדי להגיד אם שואלים, אני יודע שאסור
    למעסיקים לשאול לגבי השירות שלנו בצה"ל אבל רובם לא שמים על זה למרות שעבדתי בכמה מקומות ומספיק היה להגיד שהשתחררתי
    אבל רציתי לדעת איך להשים את זה בכתב כך שהמעסיק לא יתעניין יותר מידי לחפור בנושא.
    אם זה משנה השתחררתי לנראה לי על נפשי 21 דכאון.

תודה רבה לעוזרים!

#170887 הגב

לי זה לקח בסך הכל שלושה חודשים וחצי מהשחרור על ידי קב"ן עד לקבלת מכתב הפטור. אני מציע לך לעיין באתר האינטרנט "עולים על מדים" ולבדוק אם כתוב לך שם ש"נמצאת בלתי כשיר רפואית לשירות ביטחון": אם כן, המכתב יישלח אליך בקרוב וזו רק שאלה של זמן, ואם לא, אז זה מתעכב וכדאי להתקשר ולברר. רוב הסיכויים שאין שום בעיה כך או אחרת.

אפשר לרשום "שחרור משירות צבאי מטעמי בריאות" או כל דבר דומה. אין שום צורך לפרט יותר. אני לא בטוח שאסור לשאול על השירות (אסור להפלות על רקע זה, ואסור לשאול מה הפרופיל), אבל בוודאי שהתשובה לשאלה מה הסיבה המדויקת לשחרור מוגנת על ידי סודיות רפואית.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־השתחררתי מהצבא על 21 כמה שאלות.
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו