עזרהlהתנהגות אצל פסיכיאטר

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים עזרהlהתנהגות אצל פסיכיאטר

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 15 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #107758 הגב
    המשוגע
    חבר

שלום רב,
    אני תלמיד י"ב ויש לי בקרוב פגישה עם פסיכיאטר פרטי בעלות של 500 ש"ח
    קראתי את target 21 והבנתי שצריך לבוא בלבוש מרושל,לדבר בטון חלש,ולא להעיד על עצמי שאני בדיכאון.
    להראות סימני עייפות (בן אדם בדיכאון עייף),תחושת אשמה – פה אשמח לרעיונות,וערך עצמי נמוך.
    מישהו יכול לתת לי כיוון על מה לדבר וחוקים של מה כן לעשות ומה לא לעשות?

מחשבות על הצבא באמת מכניסות אותי לדיכאון לכן אני משתדל לא לחשוב עליו.

#170771 הגב

😆
    אם זה מכניס אותך לדיכאון, תחשוב על זה.
    לא יודע מה איתך, אני מבחינתי אמרתי שאני בדיכאון(לא משהו כמו "היי פסיכיאטר מה קורה? אני בדיכאון"), דיברתי די חלש אבל לא באופן מפתיע וגם לא באתי כאילו יצאתי מפסטיבל היפים. בקיצור מה שאני רוצה להגיד זה שאין חוקים, יש סימנים שמראים את המצב שלך ותלוי עד כמה קשה הוא. לא חייבים לעשות את ההצגה הכי מפגרת ביקום.

בקיצור-תקרא שוב את טרגט 21.

#170773 הגב
    Weef
    חבר

תקרא פה בפורום זה דבר ראשון.

לגבי חופשי זה 21, לא הייתי ממליץ לטעון מול הפיסיכאטר "יש לי דיכאון", בשום צורה או רמיזה. התפקיד שלך הוא להציג דמות משכנעת, לא להיות מאבחן פסיכיאטרי. אין להשתמש במילים "דכאון","חרדה","פאניקה" וכו', אלא עדיף להשתמש בתסמינים כמו כאב ראש, חלש, קושי לעשות כל דבר, קושי ליצור קשרים עם אנשים וההשפעה של הצבא על זה וכו'.

#170774 הגב

אמרתי את זה להרבה אנשי מקצוע, זה אף פעם לא הבהיל או הפתיע אותם.
    בן אדם שבדיכאון לא חייב להיות לא מודע לכך, יש הרבה שכן.
    אם ישאלו אותו "אתה חושב שאתה בדיכאון?" זה מאוד לגיטימי להגיד שכן, זה לא אומר שהוא מזייף ולא כלום.

בעצם, אם לא יודעים כל כך מה להגיד ואיך להגיד אולי באמת כדאי לא לדבר על זה כדי שאנשים לא יעשו שטויות פה.

#170775 הגב
    המשוגע
    חבר

תודה על התגובות.
    אני חושב לפי טרגט אם הוא ישאל "אתה חושב שאתה בדיכאון" אני פשוט יגיד שאני לא יודע בטון חלש
    תגידו הפסיכיאטר כותב את החו"ד במקום ונותן לי לראות אותה? או שאני הולך הביתה אחרי הפגישה והוא ישר שולח לצבא איך זה הולך?

#170778 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote המשוגע:

תודה על התגובות.
    אני חושב לפי טרגט אם הוא ישאל "אתה חושב שאתה בדיכאון" אני פשוט יגיד שאני לא יודע בטון חלש
    תגידו הפסיכיאטר כותב את החו"ד במקום ונותן לי לראות אותה? או שאני הולך הביתה אחרי הפגישה והוא ישר שולח לצבא איך זה הולך?

ממש לא ,אם זה פסיכיאטר פרטי הוא ינסה לסחוט ממך עוד פגישות ועוד פגישות ויגיד שאין לו מספיק ידע עלייך בשביל חוות דעת ושהוא צריך מינימום 1600 ש"ח מהכיס שלך קודם לכן .

#170779 הגב
    המשוגע
    חבר

אני אמרתי לו בטלפון שזה פגישה לחוות דעת לצבא חשבתי שזה 500 ש"ח אבל התקשרתי אליו לברר על התשלום והוא אמר לי שאם אני בכללית מושלם אני משלם רק 100 ש"ח השתתפות עצמית.

אז שוב איך הולך החוות דעת שלו אני רואה אותה אני יוצא ממנו עם החוות דעת ביד ושולח לצבא בפקס? ..

#170782 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote המשוגע:

אני אמרתי לו בטלפון שזה פגישה לחוות דעת לצבא חשבתי שזה 500 ש"ח אבל התקשרתי אליו לברר על התשלום והוא אמר לי שאם אני בכללית מושלם אני משלם רק 100 ש"ח השתתפות עצמית.

אז שוב איך הולך החוות דעת שלו אני רואה אותה אני יוצא ממנו עם החוות דעת ביד ושולח לצבא בפקס? ..

היית הולך כבר לפסיכיאטר של הכללית וזהו – באמת שאין הבדל : חארות חסרי תועלת (אלא אם כן אתה צריך כמה כדורי שינה וסמים "חוקיים").

לגבי איך זה הולך – קודם כל אתה חייב לקבוע פגישה עם הקבן , לדבר איתו לספר (לו/ה -תקווה ש:לה) וכשהוא ישאל אותך לגבי חוות דעת תגיד לו ותראה לו .
    הכל בעצם מתחיל ונגמר בקבן – קבן נתן לך פסיכיאטר = 90 אחוז מהעבודה .

אני רק לא מבין למה היית צריך את הסיפורים של האנשים כאן ולבנות דמות בכלל… אדם שהצדק איתו תמיד יצליח במה שהוא עושה .

#170784 הגב
    צביקה
    חבר
    quote שבן:

quote המשוגע:

היית הולך כבר לפסיכיאטר של הכללית וזהו – באמת שאין הבדל : חארות חסרי תועלת (אלא אם כן אתה צריך כמה כדורי שינה וסמים "חוקיים").

לגבי איך זה הולך – קודם כל אתה חייב לקבוע פגישה עם הקבן , לדבר איתו לספר (לו/ה -תקווה ש:לה) וכשהוא ישאל אותך לגבי חוות דעת תגיד לו ותראה לו .
    הכל בעצם מתחיל ונגמר בקבן – קבן נתן לך פסיכיאטר = 90 אחוז מהעבודה .

אני רק לא מבין למה היית צריך את הסיפורים של האנשים כאן ולבנות דמות בכלל… אדם שהצדק איתו תמיד יצליח במה שהוא עושה .

זהו שבצבא זה בכלל לא כך, וקרו מקרים שאנשים עם מצוקה אמיתית התאבדו בסופו של דבר..

#170785 הגב

זה נכון מאוד לגבי חיילים, לגבי מלש"בים ההתייחסות קצת שונה לדעתי.

#170786 הגב
    המשוגע
    חבר

כתבתי שאני תלמיד י"ב אחרי הצו ראשון נתנו לי קבן בלי שביקשתי … אחרי זה ביקשתי קבן לא נתנו לי קבן לכן אני הולך לפסיכיאטר לקבל חוות דעת רק כדי לשלוח לצבא שיביאו לי זימון לקבן

#170791 הגב
    Spor
    חבר

אני לא מבין מה הבעיה. זה לא מדע טילים פה.
    אתה לא רוצה להתגייס? אל תבנה דמות. אין לך מה לחפש פה הצגות.
    לך לפסיכיאטר, תטען מולו את הטענות הכי טובות שלך,
    ובמידה והרצון שלך לא להתגייס באמת חזק מספיק, אתה תצא.
    במידה ולא, כשהוא יגיד לך 'אין מה לעשות, אין לך שום בעיה', כמו רוב האנשים,
    אתה תשפיל מבט, תגיד 'נו טוב', ותתגייס.
    טארגט 21 נותן המלצות, לא חוקים. זה לא שתקרא את טארגט 21, תבצע אותו, ותצא.
    זה תקרא טארגט, תבין את העקרון, ואז תיישם את זה בהתאם למצב האישי שלך.

#170824 הגב
    המשוגע
    חבר

אני הפנמתי מה שאמרתם
    אז זה בסדר להגיד מול הפסיכיאטר (הפרטי) שאני לא רוצה להיות חייל ?
    עריכה:אגב spor אני לא חושב שפסיכיאטר שיושב ורואה אדם מולו שאומר לו על תיאבון מדבר חלש בקושי מוציא מילה מהפה מספר על סיוטים בעיות בשינה ועדיפות למוות על פני צבא יכול להגיד לו "טוב אני לא נותן לך חוות דעת אתה בריא לגמרי להתראות" ..

נפטרו לי 4 דודים אחד מהם לפני שנה וחצי זה יעזור במשהו? (כולם מתו במחלה) 4 מצד האמא ו2 מצד האבא

#170834 הגב
    Spor
    חבר
    quote המשוגע:

אני הפנמתי מה שאמרתם
    אז זה בסדר להגיד מול הפסיכיאטר (הפרטי) שאני לא רוצה להיות חייל ?
    עריכה:אגב spor אני לא חושב שפסיכיאטר שיושב ורואה אדם מולו שאומר לו על תיאבון מדבר חלש בקושי מוציא מילה מהפה מספר על סיוטים בעיות בשינה ועדיפות למוות על פני צבא יכול להגיד לו "טוב אני לא נותן לך חוות דעת אתה בריא לגמרי להתראות" ..

נפטרו לי 4 דודים אחד מהם לפני שנה וחצי זה יעזור במשהו? (כולם מתו במחלה) 4 מצד האמא ו2 מצד האבא

תתפלא. ראיתי פסיכיאטרים שהחזירו אנשים על דברים גרועים יותר.
    זה לא שאתה צריך לשכנע אותו שאין לך תיאבון, יש לך דכאון, ונטיות אובדניות. זה יש לכולם. לכל מי שמגיע אליו.
    אתה צריך לשכנע אותו ששלך חריגים, ולכן יש צורך להוציא אותך.

#170837 הגב
    המשוגע
    חבר

מי שיכול לרשום פה כמה שיותר דוגמאות זה יעזור מזה "חריג".

להגיד לו שיש לי סיוטים כמעט בכל יום שאני שומע אזעקות בחלום מסתכל על עצמי ואני עם מדים אז אני מתאבד בחלום או מתעורר בבהלה ואז לא מצליח לישון כמה שעות ?

כל פעם שאני אוכל כמעט בכוח ואז נזכר בצבא אני לא מסוגל להמשיך עוד לאכול ?

שאני לא סומך על אנשים הם נראים לי גוף מאיים למדי ושאני חושב שכמה פחות קרבה אליהם ככה יותר טוב ?

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 15 סה״כ)
מענה ל־עזרהlהתנהגות אצל פסיכיאטר
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו