קב"ן ביום גיוס

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

מישהו999
יצירת קשר:

קב"ן ביום גיוס

הודעהעל ידי מישהו999 » 14 דצמבר 2016 01:40

יום הגיוס שלי מתקרב(11 יום)ואני עדיין מחכה לתשובה בנוגע לפגישה עם קב"ן...רק ביום ראשון יגידו לי למרות כל החפירות של ההורים שלי ושליחת הפקסים הבלתי פוסקת.

אני כרגע מתכונן כבר לבקש קב"ן ביום גיוס. הקטע הוא, שהבעיות שלי אמיתיות ואני לא יודע מה הולך לקרות ביום גיוס.
כרגע יש בחורה מאוד נחמדה מטעם פרופיל חדש שעוזרת לי, אבל רציתי בכל מקרה לשמוע חווית ופרספקטיבות של אנשים נוספים.

אני מתייצב בלשכת תל השומר(שם עשיתי את הצו הראשון שלי). להגיע עם תיק או בלי תיק? כי אין מצב שאני מתגייס. וכשאני מגיע, לבקש קב"ן בכניסה לתל השומר\בתוך הלשכה מאחד החיילים\מזכירה? או רק אחריי הירידה מהאוטובוס? אני בספק שאני אפילו אוכל לעלות על האוטובוס בגלל המצב שלי...

ועוד שאלה קטנה- איפה הבקו"ם שאליו אני מיועד נמצא? כמה זמן נסיעה זה?

עריכה: שכחתי לציין כי יש לי 3 חוות דעת מפסיכיאטרית אזרחית לאחר 5 חודשים של פגישות וטיפול פסיכולוגי.

2 חוות דעת מיולי ואוגוסט שמבקשות דחייה(שאותה קיבלתי, הגיוס שלי נדחה מספטמבר לדצמבר)וחוות דעת מתחילת החודש שממליצה על פטור, לאחר תקופה של חמישה חודשים שבה הוחלט שאני לא כשיר לגיוס.
להביא אותן ולהראות אותן לחייל שממנו אבקש קב"ן ולקב"ן?

עריכה נוספת: שכחתי לציין שאני מיועד לטירונות במחווה אלון. למי שלא מכיר- זו טירונות לעולים חדשים ולאנשים עם קשיי הסתגלות וקשיים נוספים. הם "עוזרים לנו לבחור מסלול לשירות מועיל"...האם זה יהפוך את הדרך לפטור ליותר קשה או שזה סימן טוב שמראה שהם כבר מודעים לבעיות וזה מוצא אחרון לגיוס שלי?
abu

Re: קב"ן ביום גיוס

הודעהעל ידי abu » 21 דצמבר 2016 05:00

חחח אני באותו מצב כמוך בדיוק מיועד למחווה אלון גיוס ב25
גם שובר תראש איך להשיג קבן
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 דצמבר 2016 05:34

abu כתב:חחח אני באותו מצב כמוך בדיוק מיועד למחווה אלון גיוס ב25

יש לך חוו"ד מפסיכיאטר\ית?
אבו

הודעהעל ידי אבו » 21 דצמבר 2016 19:18

אורח כתב:

כן ממליצה על שיחרור
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 דצמבר 2016 02:19

מישהו999 כתב:יום הגיוס שלי מתקרב(11 יום)ואני עדיין מחכה לתשובה בנוגע לפגישה עם קב"ן...רק ביום ראשון יגידו לי למרות כל החפירות של ההורים שלי ושליחת הפקסים הבלתי פוסקת.

אני כרגע מתכונן כבר לבקש קב"ן ביום גיוס. הקטע הוא, שהבעיות שלי אמיתיות ואני לא יודע מה הולך לקרות ביום גיוס.
כרגע יש בחורה מאוד נחמדה מטעם פרופיל חדש שעוזרת לי, אבל רציתי בכל מקרה לשמוע חווית ופרספקטיבות של אנשים נוספים.

אני מתייצב בלשכת תל השומר(שם עשיתי את הצו הראשון שלי). להגיע עם תיק או בלי תיק? כי אין מצב שאני מתגייס. וכשאני מגיע, לבקש קב"ן בכניסה לתל השומר\בתוך הלשכה מאחד החיילים\מזכירה? או רק אחריי הירידה מהאוטובוס? אני בספק שאני אפילו אוכל לעלות על האוטובוס בגלל המצב שלי...

אם אתה מתייצב בתל השומר אז אתה אולי תעלה על אוטובוס שיסיע אותך 2 דקות לנקודה שבה תעשה את שרשרת החיול (חיסונים צילומים, ושם אתה מבקש קבן, יגידו לך שאי אפשר או שרק אחרי שתעבור שרשרת חיול תקבל - חירטוטים)

בקום תל השומר נמצא בתל אביב

עריכה: שכחתי לציין כי יש לי 3 חוות דעת מפסיכיאטרית אזרחית לאחר 5 חודשים של פגישות וטיפול פסיכולוגי.

2 חוות דעת מיולי ואוגוסט שמבקשות דחייה(שאותה קיבלתי, הגיוס שלי נדחה מספטמבר לדצמבר)וחוות דעת מתחילת החודש שממליצה על פטור, לאחר תקופה של חמישה חודשים שבה הוחלט שאני לא כשיר לגיוס.

כן, לא לחייל כי זה מידע רפואי סודי שלך והוא לא רופא אבל לקבן/פסיכיאטר

עריכה נוספת: שכחתי לציין שאני מיועד לטירונות במחווה אלון. למי שלא מכיר- זו טירונות לעולים חדשים ולאנשים עם קשיי הסתגלות וקשיים נוספים. הם "עוזרים לנו לבחור מסלול לשירות מועיל"...האם זה יהפוך את הדרך לפטור ליותר קשה או שזה סימן טוב שמראה שהם כבר מודעים לבעיות וזה מוצא אחרון לגיוס שלי?
זה לא משנה

אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 דצמבר 2016 04:21

אורח כתב:
מישהו999 כתב:יום הגיוס שלי מתקרב(11 יום)ואני עדיין מחכה לתשובה בנוגע לפגישה עם קב"ן...רק ביום ראשון יגידו לי למרות כל החפירות של ההורים שלי ושליחת הפקסים הבלתי פוסקת.

אם אתה מתייצב בתל השומר אז אתה אולי תעלה על אוטובוס שיסיע אותך 2 דקות לנקודה שבה תעשה את שרשרת החיול (חיסונים צילומים, ושם אתה מבקש קבן, יגידו לך שאי אפשר או שרק אחרי שתעבור שרשרת חיול תקבל - חירטוטים)

בקום תל השומר נמצא בתל אביב

כן, לא לחייל כי זה מידע רפואי סודי שלך והוא לא רופא אבל לקבן/פסיכיאטר

זה לא משנה

תודה על התגובה אבל כבר קיבלתי את הפטור ביום שלישי.

אבו כתב:
אורח כתב:

כן ממליצה על שיחרור

פשוט תפקסס להם את החוות דעת כל יום ותבקש מההורים שלך שיחפרו להם ושיעשו דרמה. אימא שלי עשתה קצת דרמה וזה עזר לי להשיג פגישה ישר למחרת.

במידה והיום גיוס מגיע ולא קיבלת פגישה אז תעשה מה שהבחור שהגיב לי כתב. תתעקש שם על קב"ן אבל לא בצורה אגרסיבית אלה בצורה מסכנה ותגיד שאתה לא יכול לעבור שרשרת חיול(לא "אני לא רוצה")ואל תיתן להם לשחק איתך HOT POTATO(לשלוח אותך לשרשרת חיול כדי שתהיה בעיה של מישהו אחר).

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים