קבא השתנה בעקבות פגישה עם פסיכיאטר

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

justguy11
יצירת קשר:

קבא השתנה בעקבות פגישה עם פסיכיאטר

הודעהעל ידי justguy11 » 06 דצמבר 2016 10:29

הייתי לאחרונה אצל פסיכאטרית צבאית ללא מדים והפגישה לא הלכה מצוין אני סובל ממאניה דיפרסיה מסוג 2
ונוטל כדורים זאת הייתה פגישה ראשונה ועוד לא קבעו לי פרופיל חדש.

אתמול קיבלתי הודעה מהאתר של מתגייסים שהנתונים האישיים שלי השתנו ואז שנכנסתי לאתר ראיתי
שבעצם מקבא כמעט מקסימלי הקבא שלי עכשיו טרם נקבע ולא מעודכן פשוט אין קבא התקשרתי למיטב
אמרו לי שאין להם פרטים על שום דבר והקבא יכול להשתנות עד היום הגיוס עכשיו הצבא פרסם שהקבא מורכב
מציון דפר ציון של המאבחנת הפסיכוטכנית וציון של השכלה ראשוני (12 שנות לימודֿ) וגם ציון עברית שעושים בצו ראשון
אין שום שינוי בשום נתון לא עשיתי מבחנים חוזרים הדפר שלי נשאר זהה...
איך זה אפשרי האם פסיכאטרית יכולה לשנות את הקבא? הייתי במיונים מתקדמים לגלי צהל ויחידות מודיעין
מה בעצם מנסים לעשות כאן למה מורידים לי תקבא או מעלימים? כדי להקפיא לי מיונים ולדפוק אותי
לחלוטין יש תקדים לדבר כזה? זה קרה אי פעם כאן למישהו?
APR
יצירת קשר:

Re: קבא השתנה בעקבות פגישה עם פסיכיאטר

הודעהעל ידי APR » 06 דצמבר 2016 13:09

justguy11 כתב:הייתי לאחרונה אצל פסיכאטרית צבאית ללא מדים והפגישה לא הלכה מצוין אני סובל ממאניה דיפרסיה מסוג 2

אתמול קיבלתי הודעה מהאתר של מתגייסים שהנתונים האישיים שלי השתנו ואז שנכנסתי לאתר ראיתי
שבעצם מקבא כמעט מקסימלי הקבא שלי עכשיו טרם נקבע ולא מעודכן פשוט אין קבא התקשרתי למיטב
אמרו לי שאין להם פרטים על שום דבר והקבא יכול להשתנות עד היום הגיוס עכשיו הצבא פרסם שהקבא מורכב
מציון דפר ציון של המאבחנת הפסיכוטכנית וציון של השכלה ראשוני (12 שנות לימודֿ) וגם ציון עברית שעושים בצו ראשון
איך זה אפשרי האם פסיכאטרית יכולה לשנות את הקבא? הייתי במיונים מתקדמים לגלי צהל ויחידות מודיעין
מה בעצם מנסים לעשות כאן למה מורידים לי תקבא או מעלימים? כדי להקפיא לי מיונים ולדפוק אותי

אני לא מבין מה אתה רוצה. תקרא את השם של הפורום.
אורח

Re: קבא השתנה בעקבות פגישה עם פסיכיאטר

הודעהעל ידי אורח » 11 דצמבר 2016 21:00

justguy11 כתב:הייתי לאחרונה אצל פסיכאטרית צבאית ללא מדים והפגישה לא הלכה מצוין אני סובל ממאניה דיפרסיה מסוג 2

אתה צעיר ותמים ואתה הולך ללמוד כמה דברים חשובים בצבא:
1. בלי קומבינות גם קבא מקסימלי יביא לך תפקיד חרא.
2. הולכים לדפוק אותך.
3. תשכח מהגיון בצבא.

אל תצפה לקבל תפקידים בגלי צהל ומודיעין.... תחסוך לעצמך הרבה אכזבות

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 19 אורחים