הפסיכיאטר סירב... מה הלאה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

here
יצירת קשר:

הפסיכיאטר סירב... מה הלאה

הודעהעל ידי here » 24 נובמבר 2016 12:52

שלום, לאחר 4 פגישות עם קבן כשבפגישה האחרונה הקבנית לא המליצה על שחרור אבל שלחה אותי לפסיכיאטר כי הייתה לי המלצה מפסיכיאטר אזרחי, ראיתי היום פסיכיאטר צבאי.
יצאתי מהשיחה קצת בשוק... הגעתי לשיחה עם ההמלצה מהפסיכיאטר ומכתב מההורים שאומרים לפסיכיאטר כמה הם מודאגים ממני. אמרתי לפסיכיאטר שהשבוע חשבתי כבר איך אני אפגע בעצמי ואמרתי שאני מרגיש שהסוף קרוב. לאחר כל זה, הוא הציע לי טיפול של שיחות עם הקבנית או איתו, אמרתי לא , וששחרור מהצבא זה הפתרון היחידי.

לאחר מכן הוא אמר לי שאין לו איך לעזור לי מעבר לזה ופשוט שלח אותי חזרה לבסיס.
אז קודם כל אני מנסה להבין איך אחרי שאמרתי דברים כאלו על התאבדות הוא פשוט מסוגל לשלוח אותי חזרה לבסיס, האם זה אומר שהוא לא מאמיו לי לרגע שאני עשוי לפגוע בעצמי?
ומעבר לזה... איך אני ממשיך? הרגשתי שהגעתי לרמה הכי קיצונית של מה שאני יכול לומר ...
אורח

Re: הפסיכיאטר סירב... מה הלאה

הודעהעל ידי אורח » 24 נובמבר 2016 16:27

here כתב:שלום, לאחר 4 פגישות עם קבן כשבפגישה האחרונה הקבנית לא המליצה על שחרור אבל שלחה אותי לפסיכיאטר כי הייתה לי המלצה מפסיכיאטר אזרחי, ראיתי היום פסיכיאטר צבאי.
יצאתי מהשיחה קצת בשוק... הגעתי לשיחה עם ההמלצה מהפסיכיאטר ומכתב מההורים שאומרים לפסיכיאטר כמה הם מודאגים ממני. אמרתי לפסיכיאטר שהשבוע חשבתי כבר איך אני אפגע בעצמי ואמרתי שאני מרגיש שהסוף קרוב. לאחר כל זה, הוא הציע לי טיפול של שיחות עם הקבנית או איתו, אמרתי לא , וששחרור מהצבא זה הפתרון היחידי.

לאחר מכן הוא אמר לי שאין לו איך לעזור לי מעבר לזה ופשוט שלח אותי חזרה לבסיס.
אז קודם כל אני מנסה להבין איך אחרי שאמרתי דברים כאלו על התאבדות הוא פשוט מסוגל לשלוח אותי חזרה לבסיס, האם זה אומר שהוא לא מאמיו לי לרגע שאני עשוי לפגוע בעצמי?
ומעבר לזה... איך אני ממשיך? הרגשתי שהגעתי לרמה הכי קיצונית של מה שאני יכול לומר ...

אם אתה במצוקה יכול ללכת למיון לראות פסיכיאטר או לברהן תל השומר
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 נובמבר 2016 07:34

אשמח לעזרה אישית ממישהו שעבר תהליך ארוך בשביל היציאה ומצבו היה דומה למה שכתבתי למעלה... אשמח שתשלחו לי הודעה פרטית
Dany98
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Dany98 » 08 מאי 2017 20:28

לדעתי הטעות שלך שאתה כן רואה פיתרון למצב (יציאה מהצבא) בן אדם בדיכאון לא רואה שום פיתרון למצב אני חושב שהיית צריך לענות לו ששום דבר כבר לא יעזור למצב שלך

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים