מצב נפשי קשה. יחס משפיל. תקועה בתהליך

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

fthisshit
יצירת קשר:

מצב נפשי קשה. יחס משפיל. תקועה בתהליך

הודעהעל ידי fthisshit » 21 נובמבר 2016 21:49

אני משרתת בגדוד לאיסוף קרבי כמעט 10 חודשים. מאז שהגעתי לא רציתי לישאר במקום וישר התחלתי פגישות עם קבן. נדיר לקבל תור לקבן לכן הפגישות שלנו היו אחת לחודש וכעבור 3-4 פגישות שבכל אחת מהם הוא נפנף אותי החלטתי ללכת למיון ולהגיד שניסיתי להתאבד. קבלתי חוות דעת שרשום עליה מומלץ לשקול מחדש המשך שרות החיילת. והפסיכי במיון אמרה שזה יעזור לי לצאת. חזרתי לבסיס וקבעו לי פסיכיאטר לאחר המתנה של חודש. הפסיכיאטר הצבאי זלזל בי ופשוט אמר לי "אם כל כך רע לך למה את לא בורחת מהצבא". אני לא ברחתי כל הזמן הזה כי ידעתי שזה לא יעזור לי לצאת מהצבא אך בסוף השיחה הבנתי שלגדוד אני לא יכולה לחזור לכן ברחתי לבית לתקופה של חודש והסגרתי את עצמי לכלא. אחרי המאסר חזרתי לגדוד והתייחסו אלי כאילו הכל כרגיל וכלום לא קרה. רצו שאני אמשיך לסגור לשמור ולעשות תורניות למרות שאמרתי שיש לי מחשבות אובדניות. נפגשתי עם קבן עוד מספר פעמים ולמרות שבכל שיחה אמרתי לו שאני רוצה למות הוא נפנף אותי חזרה לבסיס. ראיתי שחזרתי לאותו הגלגל אז החלטתי לעשות נסיון נוסף שלאחריו פונתי למיון. נוהל התאבדות.קבן והתנה לפסיכיאטר שבסופו של דבר הביא לי רק פרופיל 64 ולא יותר מיזה.
fthisshit
יצירת קשר:

Re: מצב נפשי קשה. יחס משפיל. תקועה בתהליך

הודעהעל ידי fthisshit » 21 נובמבר 2016 22:06

רוצה להוסיף שבכל פגישה עם קבן ופסיכיאטר התנהגתי בדיוק כמו שצריך.
יש לי הרבה חוות דעת
מהיסודי שהיו לי קשיים והייתי אצל פסיכולוג
מהתיכון שהיו לי בעיות חברתיות ובעיות הסתגלות
חוות דעת ממיונים שונים ועל כל אחד מהם רשום
"המלצה על פטור משרות צבאי"
התנהגות בבסיס לפי טארגט כולל התקפי חרדה אמיתיים בתדירות גבוהה למשך מספר חודשים.
תמיכה מההורים כולל אין סוף שיחות לקבן מפקדים וקצינים.
פניתי לפרופיל חדש ומשהי מאוד נחמדה ניסתה לעזור לי אך גם היא התייאשה ולא עונה מספר שבועות

אני כבר לא יודעת מה עוד אני יכולה לעשות בשביל לצאת מהכלא הזה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 נובמבר 2016 23:45

fthisshit כתב:רוצה להוסיף שבכל פגישה עם קבן ופסיכיאטר התנהגתי בדיוק כמו שצריך.

עובדה שלא, וחוץ מזה אם הייתי שובר לך את הידיים ואומר לך חכי חודש עד שתראי רופא, מה היית אומרת ועושה? אפילו במיון לא התרשמו שאת במצוקה אם רשמו רק "לשקול המשך שירות" ולא שאת במצב לא טוב.

יש לי הרבה חוות דעת
מהיסודי שהיו לי קשיים והייתי אצל פסיכולוג

מהיסודי? מה הקשר לקשיים שהיו לך ביסודי? כל מה שאיכפת להם זה אם את מסוגלת לתפקד עכשיו... טוב שלא הבאת להם אישור מחדר הלידה על קוצר נשימה שהיה לך אחרי שנולדת.

מהתיכון שהיו לי בעיות חברתיות ובעיות הסתגלות
חוות דעת ממיונים שונים ועל כל אחד מהם רשום
"המלצה על פטור משרות צבאי"

איזה מיונים שונים? כמה מיונים כבר יש? וממתי מיון אזרחי נותנים המלצות לצבא? הם אמורים לתאר את המצב שלך וזהו, נשמע מוזר מאוד מה שאת מספרת

התנהגות בבסיס לפי טארגט כולל התקפי חרדה אמיתיים בתדירות גבוהה למשך מספר חודשים.

עוד פעם מספר חודשים? תחזרי לאנלוגיית היד השבורה

תמיכה מההורים כולל אין סוף שיחות לקבן מפקדים וקצינים.
פניתי לפרופיל חדש ומשהי מאוד נחמדה ניסתה לעזור לי אך גם היא התייאשה ולא עונה מספר שבועות

אני כבר לא יודעת מה עוד אני יכולה לעשות בשביל לצאת מהכלא הזה

היית מזמן בחוץ אם לא היית בורחת לנפקדות. תקליטי את השיחה הבאה עם הפסיכיאטר שלך, אם הוא ימליץ לך לברוח מהצבא ויש לך את זה מוקלט כולל חוות דעת מפסיכיאטרים אזרחיים (עדכניות ולא מלפני 10 שים) כרמלה מנשה תוכל לעשות מזה מעדנים

fthisshit
יצירת קשר:

הודעהעל ידי fthisshit » 27 נובמבר 2016 11:12

הבנתי את אנלוגיית הידיים השבורות אבל המצב הוא שאני לא יכול ללכת יותר מידי נגד המערכת. אני כן מתנהגת אך שאני אמורה להתנהג אבל לא הכל תלוי בבחירה שלי. אין לי בעיה לעשות כל דבר שצריך אבל יש בי פחד שאני התנהג יותר מידי קיצוני וישימו אותי בכלא בגלל זה. הייתי שם וקבלתי טראומה ויש לי רק חרדות ליזכר במקום הזה ובגלל כל פעם שאני מנסה לעשות משהו שקשור לאנלוגיית הידיים השבורות הפחד והחרדה עוצרים אותי וזה מה שמקשה עלי.

השגתי את החווד דעת מהתיכון והיסודי כי ניסיתי להסביר לקבן שתמיד היו לי בעיות כלשהן ושלא סתם אני ממציע וגם כשדברתי במייל עם נציגה מפרופיל חדש היא העלתה את הרעיון של להציג את החוות דעת האלה.

מיון אולי לא נותן המלצה לקבן אך לפעול אבל הוא מסכם את הפגישה שלי במיון ולפי התרשמות פסיכיאטר הוא רושם אילו המלצות הוא ממליץ סהכ. במיון כן התרשמו מהמצב שלי פשוט לא פירטתי את כל תוכן הסיכום אלה רק את ההמלצות.

כל מה שאני רוצה לדעת זה אך עלי להמשיך מהמצב הזה.
תודה על התגובה למדתי ממנה הרבה ואשמח לדבר בפרטי .
here
יצירת קשר:

הודעהעל ידי here » 27 נובמבר 2016 14:31

המלצות שאני קיבלתי ואולי יעזרו לך זה פשוט לגרום למפקדים לחשוש לקחת עלייך אחריות. אני מתרשם שאת לא בבסיס פתוח ולא עושה יומיות אז את יכולה להכריז על שביתת רעב , וסתם עוד רעיון זה לשכב על הכביש בבסיס ולא לזוז עד שמפנים אותך לקבן. לא ניסיתי אישית את הדברים האלו אבל הם נשמעים מספיק חריפים כדי שהמפקדים לא ירצו לקחת אחריות עלייך יותר
fthisshit
יצירת קשר:

הודעהעל ידי fthisshit » 28 נובמבר 2016 07:34

אני בשביתת רעב כבר די הרבה זמן אבל הבעיה שחצי מהגדוד גם בשביתה הזאת אז לא כל כך מתייחסים לזה.
לגבי הרעיון השני אני חושבת שזה דווקא נשמע די טוב ואני אנסה אותו.
אשמח לשמוע עוד הצעות

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 18 אורחים