איך הדרך הכי טובה ומהירה לצאתת?

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים איך הדרך הכי טובה ומהירה לצאתת?

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #107608 הגב
    Anonymous
    חבר

יש לי שאלה חשובה.. סיימתי טירונות והייתי בהמתנה לקורס אחרי זה משו כמו שבוע ואיך שאמרו לי ללכת לקורס סירבתי לקחת
    קורס והלכתי הביתה ועכשיו אני נפקד כמעט 3 שבועות…. והשאלה שלי איך אני גורם לצבא להאמין שאני אנטי ואני לא מוכן לעשות שום קורס ושום תפקיד
    אני פשוט רוצה לצאת….אחרי כמה זמן כלא הם משתכנעים שבנאדם אנטי ומעלים אותו לאי התאמה?

😈

תודה.

#170034 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote חשוב.:

יש לי שאלה חשובה.. סיימתי טירונות והייתי בהמתנה לקורס אחרי זה משו כמו שבוע ואיך שאמרו לי ללכת לקורס סירבתי לקחת
    קורס והלכתי הביתה ועכשיו אני נפקד כמעט 3 שבועות…. והשאלה שלי איך אני גורם לצבא להאמין שאני אנטי ואני לא מוכן לעשות שום קורס ושום תפקיד
    אני פשוט רוצה לצאת….אחרי כמה זמן כלא הם משתכנעים שבנאדם אנטי ומעלים אותו לאי התאמה?

😈

תודה.

אחרי משהו כשנה בכלא. הם יכולים לסלוח לאחד שמשחק אותו מפגר ויוצא על נפשי, אבל ממש נגד אלה שיורקים להם בפנים ומסרבים להתגייס.

#170039 הגב
    דונגל
    חבר

לאו דוקא שנה, אבל זה לוקח זמן ואתה תעבור בכלא כמה פעמים (יכול להיות קצר ויכול להיות ארוך)

#170051 הגב
    Anonymous
    חבר

ואם אני מסגיר את עצמי עם חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי אני יכול לצאת דרך נפשי באמצע ?

#170057 הגב
    Spor
    חבר
    quote אורח:

ואם אני מסגיר את עצמי עם חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי אני יכול לצאת דרך נפשי באמצע ?

אפשרי. אבל תצטרך להכנס לנעליים של פסיכו אמיתי, לא סתם בחור דכאוני שרע לו בצבא. כאלה יש בשפע.

#170078 הגב
    Anonymous
    חבר

"לא סתם בחור דכאוני שרע לו בצבא. כאלה יש בשפע."
    אם הם כל כך דכאונים הם אמורים להכחיד את עצמם לא?

#170082 הגב
    Spor
    חבר
    quote אורח:

"לא סתם בחור דכאוני שרע לו בצבא. כאלה יש בשפע."
    אם הם כל כך דכאונים הם אמורים להכחיד את עצמם לא?

לא יודע. אני לא דרווין.

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
מענה ל־איך הדרך הכי טובה ומהירה לצאתת?
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120