נתנו לי למלא חוות דעת לבהרן

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

hi123456
יצירת קשר:

נתנו לי למלא חוות דעת לבהרן

הודעהעל ידי hi123456 » 16 נובמבר 2016 05:48

היי קיבלתי בדואר מכתב שאומר שאני צריך למלא אותו אצל פסיכיאטר כנראה, הייתי אצל אחד שלא בדיוק תומך בשיחרור למרות המצב הרע שלי, הייתי אצל קבן לפני שבועיים והייתי בבית חולים בגלל ניסיון התאבדות שכנראה הוביל לזה שביקשו ממני למלא חוות דעת, רציתי לדעת/לבקש ממישהו פסיכיאטר מומלץ שיביא לי חוות דעת חריפה לצבא תשלום או קופת חולים לא כל כך משנה לי במצב הזה..
גם בפרטי במידה ולא רוצים לפגוע באותו מטפל. תודה רבה למי שיכול לעזור, הייתי אומר שזה דחוף אבל כבר ידוע.., מלש"ב יש לציין..
hi123456
יצירת קשר:

Re: נתנו לי למלא חוות דעת לבהרן

הודעהעל ידי hi123456 » 17 נובמבר 2016 23:16

אתקשר אליו תודה, קיבלתי הזמנה לבדיקת כושר שירות, "הבדיקה תיערך במדור בריאות הנפש" .
יש לי עוד שאלה, מותר לי לעשות רישיון לאופנוע בזמן הזה עד לפגישה? במידה ויראו שעשיתי רישיון וישאלו מה קורה פה או שאין לי נגישות לזה..?
APR
יצירת קשר:

Re: נתנו לי למלא חוות דעת לבהרן

הודעהעל ידי APR » 18 נובמבר 2016 10:05

hi123456 כתב:אתקשר אליו תודה, קיבלתי הזמנה לבדיקת כושר שירות, "הבדיקה תיערך במדור בריאות הנפש" .
יש לי עוד שאלה, מותר לי לעשות רישיון לאופנוע בזמן הזה עד לפגישה? במידה ויראו שעשיתי רישיון וישאלו מה קורה פה או שאין לי נגישות לזה..?

בדיקת כושר לשירות במדור בריאות הנפש (ברהן) היא פגישה עם קבן/פסיכיאטר.
אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה בזמן הזה, אף אחד לא עוקב אחריך ולא יודע שהוצאת רשיון. וזה שניסית להתאבד לא אומר שאתה לא מסוגל ללמוד נהיגה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים