מפגש עם פסיכיאטר צבאי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

here
יצירת קשר:

מפגש עם פסיכיאטר צבאי

הודעהעל ידי here » 14 נובמבר 2016 17:36

שלום, לפני כשבוע הלכתי לפסיכיאטר במיון, שנתן לי המלצה לפגוש פסיכאטר צבאי שיבחן אפשרות של טיפול בתרופות או אפשרות של שחרור מהצבא.
היום ראיתי קבנית והיא לא התרשמה שיש צורך בשחרור שלי כרגע, אך נתנה לי תור למפגש עם פסיכיאטר צבאי בגלל ההמלצה.
אני רוצה להשתחרר מצהל בלי לפרט כל כך כרגע.

השאלה שלי היא עד כמה הפגישה עם הפסיכיאטר הצבאי תאפשר שחרור מצהל אם הקבנית לא המליצה על השחרור שלי? ומעבר לזה מה הפסיכיאטר ישאל אותי בשונה מהקבנית ואשמח לקבל המלצות למפגש עם הפסיכיאטר... שאדע מה הכיוון בשיחה, תודה רבה מראש.
אורח

Re: מפגש עם פסיכיאטר צבאי

הודעהעל ידי אורח » 15 נובמבר 2016 05:29

here כתב:שלום, לפני כשבוע הלכתי לפסיכיאטר במיון, שנתן לי המלצה לפגוש פסיכאטר צבאי שיבחן אפשרות של טיפול בתרופות או אפשרות של שחרור מהצבא.
היום ראיתי קבנית והיא לא התרשמה שיש צורך בשחרור שלי כרגע, אך נתנה לי תור למפגש עם פסיכיאטר צבאי בגלל ההמלצה.
אני רוצה להשתחרר מצהל בלי לפרט כל כך כרגע.

השאלה שלי היא עד כמה הפגישה עם הפסיכיאטר הצבאי תאפשר שחרור מצהל אם הקבנית לא המליצה על השחרור שלי? ומעבר לזה מה הפסיכיאטר ישאל אותי בשונה מהקבנית ואשמח לקבל המלצות למפגש עם הפסיכיאטר... שאדע מה הכיוון בשיחה, תודה רבה מראש.

כשאתה הולך לרופא מומחה אתה חושב שהוא יוצא החוצה לשאול את הפקידה שלו מה דעתה? אותו דבר פסיכיאטר וקבנית, דעתה של הקבנית טוב רק לנייר הטואלט

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים