קיבלתי המלצה לפטור מפסיכיאטר. מחכה לואדה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Dani96
יצירת קשר:

קיבלתי המלצה לפטור מפסיכיאטר. מחכה לואדה

הודעהעל ידי Dani96 » 26 ספטמבר 2016 10:56

היום הייתי בלשכת גיוס אצל פסיכיאטר (אני בן 20 אבל עוד לא התגייסתי). הפסיכיאטר לאחר שיחה של כ-5 דק אמר שממליץ לי על פטור (רשם משהו על טופס לבן קטן ונתן למזכירה חיילת) ושתהיה עוד ואדה רפואית. הוא אמר שלא יודע מתי היא תהיה אבל יצרו איתי קשר. אני כבר קרוב לשנתיים כל הזמן פניתי אליהם עם חוות דעת מפסיכיאטרים ופסיכולוגים. פעם שעברה (במרץ) נתנו לי פרופיל 24 לחצי שנה (שנגמר החודש). והיום הפסיכיאטר המליץ על פרופיל 21. עכשיו השאלה שלי היא מה הסיכויים שאקבל את הפטור? ואיך כדאי לי להתקונן לואדה?
תודה מראש על התשובה.
APR
יצירת קשר:

Re: קיבלתי המלצה לפטור מפסיכיאטר. מחכה לואדה

הודעהעל ידי APR » 26 ספטמבר 2016 12:38

[*]
Dani96 כתב:היום הייתי בלשכת גיוס אצל פסיכיאטר (אני בן 20 אבל עוד לא התגייסתי). הפסיכיאטר לאחר שיחה של כ-5 דק אמר שממליץ לי על פטור (רשם משהו על טופס לבן קטן ונתן למזכירה חיילת) ושתהיה עוד ואדה רפואית. הוא אמר שלא יודע מתי היא תהיה אבל יצרו איתי קשר. אני כבר קרוב לשנתיים כל הזמן פניתי אליהם עם חוות דעת מפסיכיאטרים ופסיכולוגים. פעם שעברה (במרץ) נתנו לי פרופיל 24 לחצי שנה (שנגמר החודש). והיום הפסיכיאטר המליץ על פרופיל 21. עכשיו השאלה שלי היא מה הסיכויים שאקבל את הפטור? ואיך כדאי לי להתקונן לואדה?
תודה מראש על התשובה.

יהיה לך פטור. הוועדה זה משהו פורמלי כי לפסיכיאטר אין את הסמכות באמת לתת לך 21, אז הוועדה מקבלת את ההמלצה שלו ומאשרת אותה. לפעמים אפילו לא צריך להגיע לוועדה, כמו שהיה לי, אבל אם יהיה לך זימון לוועדה אז אתה מגיע לשם, מחכה, נכנס והם נותנים לך את הפטור במקום.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 18 אורחים