המתנה לקב"ן

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Loner123
יצירת קשר:

המתנה לקב"ן

הודעהעל ידי Loner123 » 21 ספטמבר 2016 09:30

טוב אני מחכה לקב"ן אני לא מתפקד בבסיס לא עושה כלום וה מ"מ שלי מציק לי אבל אני אפילו לא עונה לו, אין לי כוח לכלום אני לא עושה כלום גם שנותן לי משימות אני או יושב או הולך לבית במקום כי אני לא מסוגל אני באמת רוצה להתאבד ואני מחכה כבר שבוע וחצי לקב"ן ומורחים אותי, גם המ"מ הודיע שאם עוד פעם אחת אני חוזר לבית סתם ככה הוא יטפל בי בחומרה והוא אשכרה כועס עליי שאני לא מתפקד ואומר לי לכולם קשה אבל רק אתה מקרטע, הוא לא מבין שאני רוצה להתאבד כל שנה שאני בבסיס ואם אני אענש ואצטרך לסגור שבת או משהו כזה אני אהיה נפקד למלא זמן כי אני לא מסוגל, זאת תהיה השבת האחרונה שלי במידה ואני אסגור.. השאלה שלי היא מה לעשות? לא לעשות כלום ולשבת שם עד חמש בערב כל יום? אני באמת לא מסוגל והוא נותן לי משימות שבגללם אני פשוט הולך לבית, אני לא אוכל ישן שעתיים בלילה וצורח כמו משוגע בחדר בלילות אבל להם? לא אכפת להם אני סתם עוד חייל ובמקום לשחרר אותי לבית לא עושים איתי כלום.. אני אובד עצות, לא יודע איך אני צריך להתנהל אני גם שקט אני לא עושה דרמות או ריבים או משהו פשוט אני אומר למפקד שאני רוצה קב"ן כל הזמן והוא אומר שהוא מטפל בזה, שבוע שעבר אמרתי לו שאני רוצה לדפוק את הראש בקיר וכל מה שקיבלתי זה שחרור מוקדם לבית.. עזרה בבקשה
אורח

Re: המתנה לקב"ן

הודעהעל ידי אורח » 21 ספטמבר 2016 21:58

Loner123 כתב:טוב אני מחכה לקב"ן אני לא מתפקד בבסיס לא עושה כלום וה מ"מ שלי מציק לי אבל אני אפילו לא עונה לו, אין לי כוח לכלום אני לא עושה כלום גם שנותן לי משימות אני או יושב או הולך לבית במקום כי אני לא מסוגל אני באמת רוצה להתאבד ואני מחכה כבר שבוע וחצי לקב"ן ומורחים אותי, גם המ"מ הודיע שאם עוד פעם אחת אני חוזר לבית סתם ככה הוא יטפל בי בחומרה והוא אשכרה כועס עליי שאני לא מתפקד ואומר לי לכולם קשה אבל רק אתה מקרטע, הוא לא מבין שאני רוצה להתאבד כל שנה שאני בבסיס ואם אני אענש ואצטרך לסגור שבת או משהו כזה אני אהיה נפקד למלא זמן כי אני לא מסוגל, זאת תהיה השבת האחרונה שלי במידה ואני אסגור.. השאלה שלי היא מה לעשות? לא לעשות כלום ולשבת שם עד חמש בערב כל יום? אני באמת לא מסוגל והוא נותן לי משימות שבגללם אני פשוט הולך לבית, אני לא אוכל ישן שעתיים בלילה וצורח כמו משוגע בחדר בלילות אבל להם? לא אכפת להם אני סתם עוד חייל ובמקום לשחרר אותי לבית לא עושים איתי כלום.. אני אובד עצות, לא יודע איך אני צריך להתנהל אני גם שקט אני לא עושה דרמות או ריבים או משהו פשוט אני אומר למפקד שאני רוצה קב"ן כל הזמן והוא אומר שהוא מטפל בזה, שבוע שעבר אמרתי לו שאני רוצה לדפוק את הראש בקיר וכל מה שקיבלתי זה שחרור מוקדם לבית.. עזרה בבקשה

לך לבד לפסיכיאטר במיון או לברהן תל השומר
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

Re: המתנה לקב"ן

הודעהעל ידי Sunshine » 25 ספטמבר 2016 10:41

אורח כתב:
Loner123 כתב:טוב אני מחכה לקב"ן אני לא מתפקד בבסיס לא עושה כלום וה מ"מ שלי מציק לי אבל אני אפילו לא עונה לו, אין לי כוח לכלום אני לא עושה כלום גם שנותן לי משימות אני או יושב או הולך לבית במקום כי אני לא מסוגל אני באמת רוצה להתאבד ואני מחכה כבר שבוע וחצי לקב"ן ומורחים אותי, גם המ"מ הודיע שאם עוד פעם אחת אני חוזר לבית סתם ככה הוא יטפל בי בחומרה והוא אשכרה כועס עליי שאני לא מתפקד ואומר לי לכולם קשה אבל רק אתה מקרטע, הוא לא מבין שאני רוצה להתאבד כל שנה שאני בבסיס ואם אני אענש ואצטרך לסגור שבת או משהו כזה אני אהיה נפקד למלא זמן כי אני לא מסוגל, זאת תהיה השבת האחרונה שלי במידה ואני אסגור.. השאלה שלי היא מה לעשות? לא לעשות כלום ולשבת שם עד חמש בערב כל יום? אני באמת לא מסוגל והוא נותן לי משימות שבגללם אני פשוט הולך לבית, אני לא אוכל ישן שעתיים בלילה וצורח כמו משוגע בחדר בלילות אבל להם? לא אכפת להם אני סתם עוד חייל ובמקום לשחרר אותי לבית לא עושים איתי כלום.. אני אובד עצות, לא יודע איך אני צריך להתנהל אני גם שקט אני לא עושה דרמות או ריבים או משהו פשוט אני אומר למפקד שאני רוצה קב"ן כל הזמן והוא אומר שהוא מטפל בזה, שבוע שעבר אמרתי לו שאני רוצה לדפוק את הראש בקיר וכל מה שקיבלתי זה שחרור מוקדם לבית.. עזרה בבקשה

לך לבד לפסיכיאטר במיון או לברהן תל השומר

לפני שתלך לברה"ן שתל השומר עדיף שתוציא חוות דעת פסיכיאטרית. אחת הדרכים לעשות את זה היא באמת באמצעות מיון (אבל לא רק). אפשר לעשות זאת גם על ידי פגישה עם פסיכיאטר פרטי. בכל מקרה אם אתה מחליט ללכת למיון וכסף מהווה בעיה עבורך עדיף לך לנסות להוציא הפנייה למיון מביקור רופא כדי שתהיה לך התחייבות מהצבא ולא תצטרך לשלם את המיון בעצמך.

בהצלחה
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או
באסאמאסים/וואטסאפ למספר הבא - 050-2905588

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 28 אורחים