עזרה אצל הקבן, דחוף

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

גלהר
יצירת קשר:

עזרה אצל הקבן, דחוף

הודעהעל ידי גלהר » 15 ספטמבר 2016 18:41

שלום.
היום היה לי יום גיוס, הגעתי, וביקשתי קבן (לא הסכימו לתת לי עד הקצין מיון, ששם פשוט לא תקשרתי ואמרתי שאני מסוגל, והוא נתן לי הפנייה לקבן) אצל הקבן גם לא תקשרתי השפלתי מבט, כססתי ציפורניים, ואמרתי שאני לא יכול שההורים שלי לא מבינים אותי, שהיו לי קשיים בלימודים, ושיש לי מחשבות אובדניות. גם אמרתי לה שהייתי בטיפול פסיכולוגי אבל זה היה מזמן. היא נתנה לי שחרור הביתה וביום שני אני צריך לחזור ולראות שוב קבן (לא בהכרח את אותה אחת, שמעתי אותה אומרת את זה לזה שנתן לי את התופס), ולהביא חוות דעת מהפסיכולוג (אפילו שאמרתי לה שזה היה לפני שנים ולא בטוח שיש לי את זה, היא אמרה לי בכל זאת לחפש ולהביא). אז השאלות שלי הן ככה:
מה לעשות אצל הקבן בשני כדי לקבל שחרור?
אם אני לא אביא את החוות דעת זה רע?
אם אני אביא במקום חוות דעת של ההורים שלי זה יהיה גם טוב?
תודה רבה
The_animal
יצירת קשר:

Re: עזרה אצל הקבן, דחוף

הודעהעל ידי The_animal » 16 ספטמבר 2016 11:48

מומלץ לעשות את כול המאמצים להביא את חוות הדעת , יש גם אפשרות להתקשר לאותו מטפל ולבקש ממנו שידפיס לך שוב (תוכל להיעזר בהורים לגבי זה) .
לגבי הבאת ההורים ,לא הייתי ממליץ להביא את ההורים במקום להביא חוות דעת , בגלל שהסיכוי שיכניסו אותם מאוד נמוך אבל עדיין קיים (לא מומלץ להמר על זה) .
אם זה מסתדר להורים שלך להתלוות אליך למקרה ואולי יכניסו אותם זה בהחלט אפשרי אבל שוב שחוות הדעת תהיה אצלך .
בהצלחה!
גלהר
יצירת קשר:

הודעהעל ידי גלהר » 16 ספטמבר 2016 17:37

The_animal כתב:מומלץ לעשות את כול המאמצים להביא את חוות הדעת , יש גם אפשרות להתקשר לאותו מטפל ולבקש ממנו שידפיס לך שוב (תוכל להיעזר בהורים לגבי זה) .
לגבי הבאת ההורים ,לא הייתי ממליץ להביא את ההורים במקום להביא חוות דעת , בגלל שהסיכוי שיכניסו אותם מאוד נמוך אבל עדיין קיים (לא מומלץ להמר על זה) .
אם זה מסתדר להורים שלך להתלוות אליך למקרה ואולי יכניסו אותם זה בהחלט אפשרי אבל שוב שחוות הדעת תהיה אצלך .
בהצלחה!

קודם כל תודה רבה.

לא התכוונתי להביא את ההורים עצמם, אלא רק את חוות הדעת שלהם עלי. גם שאלתי אותם לגבי החוות דעת של הפסיכולוגית שהייתי אצלה, והם אומרים שאין להם את זה. מחר אני גם הולך לפסיכיאטרית, שתביא לי חוות דעת, זה יהיה מספיק טוב? ויש לך טיפים מה להגיד ולעשות אצל הקבן? אני יודע שיש מידע בפורום, אך אין לי מספיק זמן לעבור על הכל, ואשמח לכמה טיפים
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 ספטמבר 2016 23:01

גלהר כתב:
The_animal כתב:מומלץ לעשות את כול המאמצים להביא את חוות הדעת , יש גם אפשרות להתקשר לאותו מטפל ולבקש ממנו שידפיס לך שוב (תוכל להיעזר בהורים לגבי זה) .
בהצלחה!

קודם כל תודה רבה.

לא התכוונתי להביא את ההורים עצמם, אלא רק את חוות הדעת שלהם עלי. גם שאלתי אותם לגבי החוות דעת של הפסיכולוגית שהייתי אצלה, והם אומרים שאין להם את זה. מחר אני גם הולך לפסיכיאטרית, שתביא לי חוות דעת, זה יהיה מספיק טוב? ויש לך טיפים מה להגיד ולעשות אצל הקבן? אני יודע שיש מידע בפורום, אך אין לי מספיק זמן לעבור על הכל, ואשמח לכמה טיפים

יש לך את כל יום שבת, ב 12 שעות של קריאה זה מספיק זמן בשבילך לעבור על כמעט הכל... צא לדרך עצלן
גלהר
יצירת קשר:

הודעהעל ידי גלהר » 17 ספטמבר 2016 19:18

אורח כתב:
גלהר כתב:
בהצלחה!

קודם כל תודה רבה.

יש לך את כל יום שבת, ב 12 שעות של קריאה זה מספיק זמן בשבילך לעבור על כמעט הכל... צא לדרך עצלן

אני יודע... ועברתי על הפורום, אך בכל זאת אשמח, לכמה טיפים, כל עזרה תעזור
גלהר
יצירת קשר:

הודעהעל ידי גלהר » 19 ספטמבר 2016 14:05

הייתי היום אצל הקבנית.

היא בהתחלה חשבה שאני עושה הצגות, אמרה לי לשבת זקוף, וגם מי שבחרדה יכול להרים, את הראש, ושהצלחתי להרים את הראש בצילום לתמונה בחוגר. גם היא שאלה אותי מה אני רוצה לעשות בצבא, ומה רציתי לעשות אחרי שאני אשתחרר לפני שהתגייסתי. אמרתי לה כמה פעמים לא יודע, למרות שהיא אמרה לי לחשוב על זה, אמרתי לה שוב לא יודע. אחרי זה היא גם אמרה לי לקום ולנשום עמוק ולהרים ידיים,לא זרמתי עם זה. אחרי זה היא כבר לא אמרה לי על זה יותר, ושאלה אותי שאלות רציניות על ההורים, ואם יש למישהו במשפחה בעיות נפשיות. אמרתי שלאמא שלי יש. שאלה אותי אם אני שותה אלכוהול ואמרתי לה כן, ושזה עוזר לי. היא שאלה אותי אם אני פוגע בעצמי ואמרתי לה שכן, וכשכואב לי אני מרגיש טוב יותר. אמרתי לה שיש לי פחדים מהצבא ומלישון מחוץ לבית, ואז היא שאלה אותי מה אני אעשה אם אני אשתחרר. אמרתי לה לא יודע. היא אמרה לי לחכות בחוץ, וכמה דקות אחרי זה היא אמרה לי שיש לי תור לפסיכיאטר ביום ראשון.

מה לדעתכם היא כתבה עלי?
מה לעשות אצל הפסיכיאטר?

תודה רבה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 19 ספטמבר 2016 16:19

גלהר כתב:הייתי היום אצל הקבנית.

היא בהתחלה חשבה שאני עושה הצגות, אמרה לי לשבת זקוף, וגם מי שבחרדה יכול להרים, את הראש, ושהצלחתי להרים את הראש בצילום לתמונה בחוגר. גם היא שאלה אותי מה אני רוצה לעשות בצבא, ומה רציתי לעשות אחרי שאני אשתחרר לפני שהתגייסתי. אמרתי לה כמה פעמים לא יודע, למרות שהיא אמרה לי לחשוב על זה, אמרתי לה שוב לא יודע. אחרי זה היא גם אמרה לי לקום ולנשום עמוק ולהרים ידיים,לא זרמתי עם זה. אחרי זה היא כבר לא אמרה לי על זה יותר, ושאלה אותי שאלות רציניות על ההורים, ואם יש למישהו במשפחה בעיות נפשיות. אמרתי שלאמא שלי יש. שאלה אותי אם אני שותה אלכוהול ואמרתי לה כן, ושזה עוזר לי. היא שאלה אותי אם אני פוגע בעצמי ואמרתי לה שכן, וכשכואב לי אני מרגיש טוב יותר. אמרתי לה שיש לי פחדים מהצבא ומלישון מחוץ לבית, ואז היא שאלה אותי מה אני אעשה אם אני אשתחרר. אמרתי לה לא יודע. היא אמרה לי לחכות בחוץ, וכמה דקות אחרי זה היא אמרה לי שיש לי תור לפסיכיאטר ביום ראשון.

מה לדעתכם היא כתבה עלי?
מה לעשות אצל הפסיכיאטר?

תודה רבה

היא ניסתה להפחיד אותך עם הסברים ומשימות מפגרות, בדרך כלל ילדים תמימים מפחדים מהכלומניקים במדים ועושים או מנסים להסביר, אותם אפשר למרוח ולהחזיק אותם עם הפחד בביצים.

כשהיא רואה שאותך קשה יותר למרוח ואתה יותר לא צפוי, העובדת הסוציאלית מתחילה לחשוש לתחת שלה וישר מפנה לפסיכיאטר ולא מנסה לסנן ולמרוח.

לא משנה מה היא כתבה עליך ממילא היא סתם עובדת סוציאלית בקושי, הפסיכיאטר לא שם זין על מה שהיא כותבת והוא יחליט לפי מה שהוא יראה. מה לעשות אצל הפסיכיאטר? חח להפליץ מה זאת השאלה הזאת מה אתה חושב שעושים אצלו? לא בדיקת מישוש ביצים כמו בצו הראשון אז תהיה רגוע :lol:
גלהר
יצירת קשר:

הודעהעל ידי גלהר » 19 ספטמבר 2016 18:53

אורח כתב:
גלהר כתב:הייתי היום אצל הקבנית.

מה לדעתכם היא כתבה עלי?
מה לעשות אצל הפסיכיאטר?

תודה רבה

היא ניסתה להפחיד אותך עם הסברים ומשימות מפגרות, בדרך כלל ילדים תמימים מפחדים מהכלומניקים במדים ועושים או מנסים להסביר, אותם אפשר למרוח ולהחזיק אותם עם הפחד בביצים.

כשהיא רואה שאותך קשה יותר למרוח ואתה יותר לא צפוי, העובדת הסוציאלית מתחילה לחשוש לתחת שלה וישר מפנה לפסיכיאטר ולא מנסה לסנן ולמרוח.

לא משנה מה היא כתבה עליך ממילא היא סתם עובדת סוציאלית בקושי, הפסיכיאטר לא שם זין על מה שהיא כותבת והוא יחליט לפי מה שהוא יראה. מה לעשות אצל הפסיכיאטר? חח להפליץ מה זאת השאלה הזאת מה אתה חושב שעושים אצלו? לא בדיקת מישוש ביצים כמו בצו הראשון אז תהיה רגוע :lol:

קודם כל תודה על התגובה.

התכוונתי לאם יש משהו ספיציפי שצריך לעשות אצל הפסיכיאטר, איזה הבדלים יש בין פגישה אצל הקבן לבין פגישה אצל פסיכיאטר? והאם זה שהיא לא סיננה אותי והעבירה אותי לפסיכיאטר אומר שהם לוקחים אותי ברצינות?
גלהר
יצירת קשר:

הודעהעל ידי גלהר » 23 ספטמבר 2016 19:29

תגידו כדאי לבוא מגולחים לפסיכיאטר? לקבנית לא התגלחתי, אבל אני חושב שזה יכול להרגיז את הפסיכיאטר. מה גם חשוב להגיד לו?
גלהר
יצירת קשר:

הודעהעל ידי גלהר » 24 ספטמבר 2016 17:13

מישהו? זה מחר
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sunshine » 25 ספטמבר 2016 10:18

גלהר כתב:תגידו כדאי לבוא מגולחים לפסיכיאטר? לקבנית לא התגלחתי, אבל אני חושב שזה יכול להרגיז את הפסיכיאטר. מה גם חשוב להגיד לו?

זה לא כזה רלוונטי. פסיכיאטר בצבא הוא לא אחראי על משמעת והוא לא רס"ר.
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או
באסאמאסים/וואטסאפ למספר הבא - 050-2905588
גלהר
יצירת קשר:

הודעהעל ידי גלהר » 25 ספטמבר 2016 17:10

קיבלתי פרופיל 21, תודה רבה לכולם בפורום על העזרה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 28 אורחים