כבר לא מסוגל להמשיך בתפקיד

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Dvir455
יצירת קשר:

כבר לא מסוגל להמשיך בתפקיד

הודעהעל ידי Dvir455 » 13 ספטמבר 2016 08:47

אני חייל שמשרץ כבר כ9 חודש בצבא, התפקיד שלי הוא נהג בוס של אלוף משנה
התפקיד שלי כרובו מסתכם בזה שאני קם באזור 4 4 וחצי ומגיע הביתה בין השעות 9-12 בלילה
אני לא מסוגל לעבוד או לקיים שום קשרים חברתיים ואני כבר לא מסוגל אני כמעט מטמוטט מעיפות, לדבר עם המפקד שלי לא עוזר מנסיון מבחינתו הוא עוזר לי כמה שיכול והוא לאמיוותר עלי בחיים כי הוא רוצה נהג, אני כבר לא יודע מה לעשות בין אם זה נפקדות ובין אם זה קבן
מה אני יכול לעשות?.. היתי רוצה לצאת מהצבא קראתי את טרגט 21 אבל אני עדיין לא בטוח איך לגבש סיפור ובטח שמפקד שלי לא יתמוך ואפילו יגיד לקבן שאני בסדר גמור
אני לא שחקן כלכך טוב אבל אני נחוש לצאת..

כמה נקודות למחשבה, בעבר היתי בטירונות לקרבי ויצאתי משם בכך שחתכתי את היד וישבתי במעצר והעיפו אותי(זה בטח רשום במערכת זה יכול לעזור?)
חשבתי להגיד לו שהמון פעמים פשוט חשבתי לעשות תאונה בזמן התפקחד ופשוט לשחרר מכל הבעיות שלי וכאלו
יש לי אמא שתהיה מוכנה לשתף פעולה, יצירת קשר שלה עם קצין העיר ולהגיד לו דברים כמו שהיא שומעת אותי בוכה לפעמים וכאלה עשוי לעזור?
חשבתי לתת דברים שקשורים לשוק האפור(לא באמת קיים)
נערך לאחרונה על ידי Dvir455 ב 20 ספטמבר 2016 02:41, נערך פעם 1 בסך הכל.
Dvir455
יצירת קשר:

Re: כבר לא מסוגל להמשיך בתפקיד

הודעהעל ידי Dvir455 » 20 ספטמבר 2016 02:39

עזרה??????
בתיענה

הודעהעל ידי בתיענה » 20 ספטמבר 2016 14:42

אתה חייב להראות למפקד שלך שאתה נמצא במצוקה, גם על ידי תפקוד לקוי, גם על ידי כך שתציג לו את הקשיים שלך (או תבקש פשוט לדבר עליהם רק עם הקבן - זה זכותך), בנוסף אתה יכול לפנות לאפיקים אזרחיים - ללכת לביקור רופא ולהציג מצוקה נפשית ולדרוש הפנייה למיון, שם תראה פסיכיאטר אזרח שלא מאוד שם על הצבא ויותר אכפת לו מהבריאות שלך וכנראה יכתוב לך הערכה פסיכיאטרית מקצועית עם המלצה לשחרור אותה תוכל להראות למפקד שלך וגם לקבן וכך בטח תקבל הפנייה לפסיכיאטר צבאי שהוא זה שיקבע אם אתה כשיר או לא ויכול להמליץ על שחרור.
אתה יכול לפנות לאפיקים צבאיים גם - לך לברהן בתל השומר ודרוש לראות קבן בדחיפות, עדיף עם חוות דעת מפסיכיאטר פרטי או במיון
גם אם אתה "לא שחקן טוב", הכי חשוב העקשנות והנחישות, זה יקבע בסוף.
אם לא הלך פעם אחת, תמיד אפשר שוב, ופעם הבאה ביותר קיצוניות..
זהו בגדול, ממליץ לך לקרוא פה בפורום ולרכוש עוד ידע והבנה על העניין והתהליך, בהצלחה !
Dvir455
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Dvir455 » 10 אוקטובר 2016 07:08

יש לי פגישה עם הקבן בקרוב, טיפים, המלצות לפי מה שרשמתי ?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 אוקטובר 2016 17:13

Dvir455 כתב:יש לי פגישה עם הקבן בקרוב, טיפים, המלצות לפי מה שרשמתי ?

חתיכת חלאה מישהו טרח וכתב לך הודעה ארוכה, במקום להגיד לו תודה אתה מתעלם ממה שכתב לך ושואל עוד כי אתה עסוק מידי לחפש בעצמך.... חלאות כפויי טובה אלה 90% מהאנשים שבאים לבקש פה עזרה, בגלל זה כל האנשים שפעם ענו וטרחו לעזור לא מבזבזים את זמנם יותר... לך חפש
Dvir455
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Dvir455 » 12 אוקטובר 2016 23:44

אורח כתב:
Dvir455 כתב:יש לי פגישה עם הקבן בקרוב, טיפים, המלצות לפי מה שרשמתי ?

חתיכת חלאה מישהו טרח וכתב לך הודעה ארוכה, במקום להגיד לו תודה אתה מתעלם ממה שכתב לך ושואל עוד כי אתה עסוק מידי לחפש בעצמך.... חלאות כפויי טובה אלה 90% מהאנשים שבאים לבקש פה עזרה, בגלל זה כל האנשים שפעם ענו וטרחו לעזור לא מבזבזים את זמנם יותר... לך חפש

קודם כל כן קראתי ואפילו כמה פעמים פשוט רציתי עוד חוות דעת..
Dvir455
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Dvir455 » 25 אוקטובר 2016 11:20

הקפצה
cantstay
יצירת קשר:

הודעהעל ידי cantstay » 30 אוקטובר 2016 23:05

יש סימנים ברורים למה שצריך לעשות. הכי חשוב, לא לתפקד. יאיימו עליך בעונשים והכל אבל אחרי שתראה שאתה במצוקה - המפקד שלך יהיה חייב לדווח לקבן. גם תחשוב שאף אחד לא רוצה חייל שלא מתפקד, אז זה יכול רק לעבוד לטובתך. כשתגיע לקבן תקרא שוב את התסמינים לדיכאון והמדריכים כאן וזהו. זה רק עניין של זמן עד שאתה בחוץ.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 29 אורחים