עזרה בפטור מגיוס

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Asdfghjkl
יצירת קשר:

עזרה בפטור מגיוס

הודעהעל ידי Asdfghjkl » 29 אוגוסט 2016 15:47

אז ככה אני קיבלתי צוו ראשון לפני איזה שבועיים לא סיפרתי להורים שלי כי הם ממש דוחפים לזה שאני יתגייס ואני לא יכול אם זה אני לא מסוגל לחשוב על הבזבוז זה של 3 שנים מהחיים שלי אני לא מוכן להתגייס למערכת המדכאת הזאתי גם בגלל כל מה ששמעתי גם מאנשים שהתגייסו ופשוט לא מבין למה אנשים פשוט נכנעים לתנאים האלה והופכים לעבדים של המדינה "הדמוקרטית״ הזאת עכשיו קראתי הרבה חומר על פטורים ועדיין לא הבנתי איך להתחיל עם זה במיוחד עם זה שההורים שלי מתנגדים לגמרי לזה שאני לא יתגייס ואני במגמת אלקטרוניקה של חייל האוויר גם בגלל ההורים שלי שלא מאשרים לי לעבור לבית ספר אחר , אני לא בנאדם דיכאוני בדרך כלל אבל פשוט בדיכאון מאז שקיבלתי את הצו ואני יודע שיהיה לי ממש קשה לצאת כי אני בנאדם דיי ביישן ולא דברן הכי גדול ככה שלא הכי בלעשות עכשיו בלאגן בשביל לצאת ופשוט אין אנרגיה לזה יותר אני פשוט משתגע כבר
Asdfghjkl
יצירת קשר:

Re: עזרה בפטור מגיוס

הודעהעל ידי Asdfghjkl » 07 ספטמבר 2016 13:51

מישהו?
אורח111111

הודעהעל ידי אורח111111 » 08 ספטמבר 2016 19:06

יש לך בעיות רפואיות?
פיזיות או נפשיות
Asdfghjkl
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Asdfghjkl » 22 ספטמבר 2016 12:34

אורח111111 כתב:יש לך בעיות רפואיות?
פיזיות או נפשיות

פלטפוס והזעת יתר קוצר נשימה במאמץ
אבל יש לי חרדה חברתית דיי קשה שאני חושב עליה כל הזמן וגורם לי לא לתפקד הרבה ולא להיות מרוכז אף פעם בכלום בגלל זה אבל זה לא מאובחן אני פשוט יודע מזה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 ספטמבר 2016 18:31

Asdfghjkl כתב:אז ככה אני קיבלתי צוו ראשון לפני איזה שבועיים לא סיפרתי להורים שלי כי הם ממש דוחפים לזה שאני יתגייס ואני לא יכול אם זה אני לא מסוגל לחשוב על הבזבוז זה של 3 שנים מהחיים שלי אני לא מוכן להתגייס למערכת המדכאת הזאתי גם בגלל כל מה ששמעתי גם מאנשים שהתגייסו ופשוט לא מבין למה אנשים פשוט נכנעים לתנאים האלה והופכים לעבדים של המדינה "הדמוקרטית״ הזאת עכשיו קראתי הרבה חומר על פטורים ועדיין לא הבנתי איך להתחיל עם זה במיוחד עם זה שההורים שלי מתנגדים לגמרי לזה שאני לא יתגייס ואני במגמת אלקטרוניקה של חייל האוויר גם בגלל ההורים שלי שלא מאשרים לי לעבור לבית ספר אחר , אני לא בנאדם דיכאוני בדרך כלל אבל פשוט בדיכאון מאז שקיבלתי את הצו ואני יודע שיהיה לי ממש קשה לצאת כי אני בנאדם דיי ביישן ולא דברן הכי גדול ככה שלא הכי בלעשות עכשיו בלאגן בשביל לצאת ופשוט אין אנרגיה לזה יותר אני פשוט משתגע כבר

בצו הראשון יש לך שיחה עם "מאבחנת" שזאת חיילת שמרגישה שהיא פסיכולוגית מוסמכת, היא תשאל אותך כל מיני שאלות על חיי היום יום שלך והעצמאות שלך, האם אתה הולך לבד לקנות בגדים או עם אמא וכאלה דברים, אם אצלה תיראה עצוב או מוזר או תספר כמה אתה לא עצמאי אז מנחים אותה לרוב להפנות לקבן, אתה יכול גם לבקש ישירות קבן..... אם לא תעשה את זה, כדי לקבל קבן אחר כך תצטרך ללכת פיסיכאטר או פסיכולוג ולשלוח את חוות הדעת ללשכת הגיוס ולבקש קבן, בדרך הראשונה יותר פשוטה וזולה... כמובן שלא בטוח שהיא תשלח אותך לקבן בכל מקרה.
תהנה ממישוש הביצים, חוויה של פעם בחיים כשעושה את זה גבר בשבילנו הלא הומוסקסואלים
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sunshine » 25 ספטמבר 2016 10:52

כבר בשיחה עם המאבחנת בצו הראשון תעלה את כל החששות שלך וכן תגיד שאתה חייב לראות קב"ן - בדרך זו מקבלים קב"ן אוטומטית. לאחר מכן זה נהיה קשה יותר.

בהצלחה
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או
באסאמאסים/וואטסאפ למספר הבא - 050-2905588
someone1
יצירת קשר:

הודעהעל ידי someone1 » 25 ספטמבר 2016 16:23

שלחתי לך הודעה פרטית עם המלצה לבן אדם שעזר לי אישית להוציא פטור בכלום זמן (מלשב)
BeLarge
יצירת קשר:

הודעהעל ידי BeLarge » 15 נובמבר 2016 09:49

someone1 כתב:שלחתי לך הודעה פרטית עם המלצה לבן אדם שעזר לי אישית להוציא פטור בכלום זמן (מלשב)

היי, תוכל לשלוח לי גם?
Corgi
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Corgi » 22 נובמבר 2016 22:57

someone1 כתב:שלחתי לך הודעה פרטית עם המלצה לבן אדם שעזר לי אישית להוציא פטור בכלום זמן (מלשב)

תוכל לשלוח לי גם בבקשה?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 29 אורחים