עריק וקבעו לי פגישה בבסיס - תרגיל?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

רוצהלצאתב
יצירת קשר:

עריק וקבעו לי פגישה בבסיס - תרגיל?

הודעהעל ידי רוצהלצאתב » 22 אוגוסט 2016 10:22

שלום, לפי הכותרת זה הגיוני בכלל?
הלכתי לברה"ן מדור עריקים כביכול ושם קבעו לי פגישה אצל הקב"ן בבסיס כי פשוט לא הייתי מסוגל פיזית לשבת 10 שעות בלי לעשות כלום
עכשיו זה הגיוני? אני עריק כלומר אני לא משוייך יותר ליחידה אל מדור עריקים במקמצ"ר, איך הגיוני שהם קבעו לי פגישה?
יכול להיות שזה תרגיל ללכוד אותי?
תודה לעוזריל
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

Re: עריק וקבעו לי פגישה בבסיס - תרגיל?

הודעהעל ידי Sunshine » 23 אוגוסט 2016 12:54

יכול להיות שכן, יכול להיות שלא.
בכל מקרה - אם אתה עריק , במקודם או במאוחר אתה תצטרך להישפט ולרצות עונש כלשהו.
אם אתה מפחד שווה לך אולי בכל זאת להגיד לתל השומר לברה"ן ולחכות שם את העשר שעות שקשה לך לחכות ולראות שם קב"ן.

הרבה בהצלחה
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או
באסאמאסים/וואטסאפ למספר הבא - 050-2905588
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sunshine » 23 אוגוסט 2016 12:55

יכול להיות שכן, יכול להיות שלא.
אם אתה מפחד שווה לך אולי בכל זאת להגיד לתל השומר לברה"ן ולחכות שם את העשר שעות שקשה לך לחכות ולראות שם קב"ן.

הרבה בהצלחה
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או
באסאמאסים/וואטסאפ למספר הבא - 050-2905588
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 אוגוסט 2016 13:00

Sunshine כתב:יכול להיות שכן, יכול להיות שלא.

הרבה בהצלחה

תודה רבה, הקטע אבל הוא לא שאני מפחד מהכלא הכלא זה הדר האחרון שיפחיד אותי בכל המערכת הזאת
הבעיה היא בקטע שעוצרים אותי בלי שום ציוד עליי בלי תיק מוכן "עם המכנסיים למטה" מה שנקרא
למרות שהמפקד שלח לי הודעה שבה כתוב שאין בשום אופן לעכב אותי בשטח הבסיס ואם אני יחזור לעריקות אחרי הפגישה והיציאה מהבסיס זה כבר החלטה שלי
לבוא חמוש? אני ממש לא הולך לתת להם לעצור אותי בבסיס/גם מטר מהבסיס
dkl

הודעהעל ידי dkl » 23 אוגוסט 2016 14:18

אורח כתב:

הרבה בהצלחה

תודה רבה, הקטע אבל הוא לא שאני מפחד מהכלא הכלא זה הדר האחרון שיפחיד אותי בכל המערכת הזאת
הבעיה היא בקטע שעוצרים אותי בלי שום ציוד עליי בלי תיק מוכן "עם המכנסיים למטה" מה שנקרא
למרות שהמפקד שלח לי הודעה שבה כתוב שאין בשום אופן לעכב אותי בשטח הבסיס ואם אני יחזור לעריקות אחרי הפגישה והיציאה מהבסיס זה כבר החלטה שלי

אני לא כל כך הבנתי מה הכוונה בלבוא חמוש. אם הכוונה היא בלבוא מוכן (כלומר עם תיק עם ציוד שאתה צריך) אז בהחלט כן.
אם הכוונה היא בלבוא עם נשק כלשהו אז בהחלט לא!!

בכל מקרה, יכול מאד להיות שהם מעוניינים להזמין אותך לשיחה ולא לבצע עליך עכשיו מעצר הסתערות. בדרך כלל מעלים בן אדם למשפט וכ'ו לפני שפשוט זורקים אותו למחבוש.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 אוגוסט 2016 15:48

dkl כתב:
אורח כתב:

הרבה בהצלחה

אני לא כל כך הבנתי מה הכוונה בלבוא חמוש. אם הכוונה היא בלבוא מוכן (כלומר עם תיק עם ציוד שאתה צריך) אז בהחלט כן.
אם הכוונה היא בלבוא עם נשק כלשהו אז בהחלט לא!!

בכל מקרה, יכול מאד להיות שהם מעוניינים להזמין אותך לשיחה ולא לבצע עליך עכשיו מעצר הסתערות. בדרך כלל מעלים בן אדם למשפט וכ'ו לפני שפשוט זורקים אותו למחבוש.

כשאמרתי חמוש התכוונתי לנשק להגנה עצמית - אלה, פלפל, שוקר וכו'
אני מאמין מאוד שלא יעצרו אותי ואם כן אני מאמין שכבר ישחררו אותי בבית דין בגלל שזה מעצר לא חוקי אחרי שבפירוש הובטח על ידי קצין שאני לא אעצר במידה ואני יגיע לפגישה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 25 אורחים