היתי פעם ראשונה אצל קבן ואני רוצה להתייעץ לגבי ההמשך

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Arie96
יצירת קשר:

היתי פעם ראשונה אצל קבן ואני רוצה להתייעץ לגבי ההמשך

הודעהעל ידי Arie96 » 16 אוגוסט 2016 21:21

אני כבר שנה בצהל. כל השירות שלי היה בבסיס סגור וללא קשיים. החלטתי שאני רוצה לצאת לפני משהו כמו חודשיים. קבלתי ריתוק 6 יום ויצא לי לסגור 21. התחלתי לשחק אותה מדוכדך. חודש וחצי שאני כביכול בדיכאון ושיחות עם המפקדים, קבלתי קבן. היתי אצלו ושיחקתי משחק מינימלי ולא מוגזם.
הסיפור שלי בגדול הוא:
אני מרגיש לא שייך למקום כי אני לא יהןדי ולא עשיתי ברית מילה ובגלל זה תמיד היו צוחקים עליי בבית הספר. אני מרגיש שאין לי עם מי לדבר ואני לא מתקשר עם אנשים והם גם לא איתי. אני מבואס, קשה לי ואני רוצה להיות בבית.

זה מה שאמרתי לקבן. דברין שלא אמרתי לקבן זה נטיות אובדניות, ועוד סיפור שלפני הצבא היתי שמן, ואז רזיתי מאוד והחלטתי שאני חייה להתחיל להתאמן. התאמנתי וזה נהיה חלק גדול בחיים שלי וממש רציתי להיות מדריך אישי ולהתחרות בתחרויות. אבל הצבא עצר אותי.
עוד דבר שלא אמרתי זה שאני לא שייך ובגלל זה גם לא מרגיש שייך למדינה בנוסף לזה שאני חושב שצהל הוא גוף רע שלא שם זין על החיילים שלו.

בסוף השבוע הזה אני טס לרומניה לשבוע והקבן יודע את זה, מה אתם אומרים על לחזור מהחופשה, לדפוק נפקדות של כמה ימים בליווי הןדעה למפקד שאני לא מסוגל לחזור ואם אני אחזור אני לא יודע מה לעשות עם עצמי..? או שלהגיע כרגיל ולמשוך את זה עוד קצת כי בסופו של דבר, מה שהקבן אמר לי זה לדבר עם הסמגד ולנסות להגיע לאפטר או 2 בשבוע(חמשושים) ולשנות תפקיד כי אמרתי לו שהתפקיד שלי כרגע לא מעניין אותי בכלל.
כמובן שאם ישאלו למה רק אחרי שנה נזכרתי.. אני אגיד שהתגייסתי כי חובה להתגייס והופעל עליי לחץ, ושבטירונות שכני את עצמי שזה יגמר והכל ישתפר, וקורס אותו הדבר ושבסדיר יהיה טוב.. אבל זה לא נהיה טוב יותר..

נ.ב. איך אני מצליח לגרום לעצמי להכנס ממש לדמות? כי בתכלס לא באמת רע לי איפה שאני נמצא... אני פשוט מרגיש שאני מפספס הרבה מבחינת לחיות את החיים שלי באזרחות.
אורח

Re: היתי פעם ראשונה אצל קבן ואני רוצה להתייעץ לגבי ההמשך

הודעהעל ידי אורח » 17 אוגוסט 2016 15:04

Arie96 כתב:אני כבר שנה בצהל. כל השירות שלי היה בבסיס סגור וללא קשיים. החלטתי שאני רוצה לצאת לפני משהו כמו חודשיים. קבלתי ריתוק 6 יום ויצא לי לסגור 21. התחלתי לשחק אותה מדוכדך. חודש וחצי שאני כביכול בדיכאון ושיחות עם המפקדים, קבלתי קבן. היתי אצלו ושיחקתי משחק מינימלי ולא מוגזם.
הסיפור שלי בגדול הוא:
אני מרגיש לא שייך למקום כי אני לא יהןדי ולא עשיתי ברית מילה ובגלל זה תמיד היו צוחקים עליי בבית הספר. אני מרגיש שאין לי עם מי לדבר ואני לא מתקשר עם אנשים והם גם לא איתי. אני מבואס, קשה לי ואני רוצה להיות בבית.

לאף אחד בצבא לא איכפת מה אתה רוצה או מה היה לפני 10 שנים איתך, מעניין אותם רק אם אתה מסוגל עכשיו לתפקד או לא.

זה מה שאמרתי לקבן. דברין שלא אמרתי לקבן זה נטיות אובדניות, ועוד סיפור שלפני הצבא היתי שמן, ואז רזיתי מאוד והחלטתי שאני חייה להתחיל להתאמן. התאמנתי וזה נהיה חלק גדול בחיים שלי וממש רציתי להיות מדריך אישי ולהתחרות בתחרויות. אבל הצבא עצר אותי.
עוד דבר שלא אמרתי זה שאני לא שייך ובגלל זה גם לא מרגיש שייך למדינה בנוסף לזה שאני חושב שצהל הוא גוף רע שלא שם זין על החיילים שלו.

קשקושים, לאף אחד לא איכפת "מה אתה חושב" או מה אתה רוצה להיות, מעניין אותם רק אם אתה מסוגל עכשיו לתפקד או לא.

בסוף השבוע הזה אני טס לרומניה לשבוע והקבן יודע את זה, מה אתם אומרים על לחזור מהחופשה, לדפוק נפקדות של כמה ימים בליווי הןדעה למפקד שאני לא מסוגל לחזור ואם אני אחזור אני לא יודע מה לעשות עם עצמי..? או שלהגיע כרגיל ולמשוך את זה עוד קצת כי בסופו של דבר, מה שהקבן אמר לי זה לדבר עם הסמגד ולנסות להגיע לאפטר או 2 בשבוע(חמשושים) ולשנות תפקיד כי אמרתי לו שהתפקיד שלי כרגע לא מעניין אותי בכלל.

חחחח אמרת לו שהתפקיד לא מעניין אותך ומה חשבת שהוא יעשה? ישיג לך תפקיד טוב? חחח תמים... ברגע שאתה מנסה להסביר את עצמך או מדבר איתם בהגיון אתה לא תקבל כלום חוץ ממריחה אינסופית, שאצלך כבר התחילה :lol: :lol: :lol: :lol:

כמובן שאם ישאלו למה רק אחרי שנה נזכרתי.. אני אגיד שהתגייסתי כי חובה להתגייס והופעל עליי לחץ, ושבטירונות שכני את עצמי שזה יגמר והכל ישתפר, וקורס אותו הדבר ושבסדיר יהיה טוב.. אבל זה לא נהיה טוב יותר..

עוד פעם אתה חושב על הסברים הגיוניים? :lol: :lol: :lol: הגיון בצבא לא עובד חמודי

נ.ב. איך אני מצליח לגרום לעצמי להכנס ממש לדמות? כי בתכלס לא באמת רע לי איפה שאני נמצא... אני פשוט מרגיש שאני מפספס הרבה מבחינת לחיות את החיים שלי באזרחות.
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

Re: היתי פעם ראשונה אצל קבן ואני רוצה להתייעץ לגבי ההמשך

הודעהעל ידי Sunshine » 23 אוגוסט 2016 13:22

Arie96 כתב:אני כבר שנה בצהל. כל השירות שלי היה בבסיס סגור וללא קשיים. החלטתי שאני רוצה לצאת לפני משהו כמו חודשיים. קבלתי ריתוק 6 יום ויצא לי לסגור 21. התחלתי לשחק אותה מדוכדך. חודש וחצי שאני כביכול בדיכאון ושיחות עם המפקדים, קבלתי קבן. היתי אצלו ושיחקתי משחק מינימלי ולא מוגזם.
הסיפור שלי בגדול הוא:

בכל מקרה שלא יהיה, עדיף לוותר על נושא הנפקדות. זה ההפך מיעזור לך - זה רק יעקב אותך ויעשה לך בעיות עם המפקד שלך.
חשוב שתשמור עם המפקד שלך על יחסים טובים כך שתהיה לו נכונות לעזור לך ולתמוך בך בתהליך ולא שתעשה לו בעיות ותהיה נפקד, בייחוד כאשר אתה במצב בו הסיטואציה היא נסבלת עבורך.
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או
באסאמאסים/וואטסאפ למספר הבא - 050-2905588

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 25 אורחים