צבא הזוי, צריך עזרה!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

ShinyTrinket
יצירת קשר:

צבא הזוי, צריך עזרה!

הודעהעל ידי ShinyTrinket » 01 אוגוסט 2016 20:15

קיצר אני בחיל האוויר המסריח, קבן וקפ"ס זה באמת שונה, הקפ"ס יותר נאצי ונראה לי שמשלמים לו יותר כי המפקדים מתאמים איתו פגישות ואומרים "אל תפסול לחיל הזה את התפקיד אלא אם כן יש לו בעיה נפשית" וזה באמת נכון.

הייתי אצל קפ"ס בפעם ה-5 לפני כשבועיים, קפס נאצי אפס חדש בבסיס שונה, ראה את ההיסטוריה שלי שהייתי הרבה פעמים אצל קפ"ס, שניסיתי לחתוך את עצמי עם מספריים והיה לי נוהל והכל, וגם קה"ס 42 הוא ראה שיש לי בסוף.
אז קראתי את הטרגט 21 המסריח הזה ועשיתי מחקרים באינטרנט ואפילו בפורומים בחו"ל לגבי דכאון ועשיתי את זה מאוד טוב לפי דעתי, באתי אליו, הסתכלתי רק למטה, דיברתי בקול חלש (טבעי גם בערך), נתתי כמה שיותר תשובות קצרות, שיחקתי לפעמים עם הסיכה של הכומתה או הדיסקית, נראתי מרושל וכ'ו.

ואמרתי לו שאני לא יכול לשרת יותר אבל הוא כל פעם תקף אותי בשאלות ואמר "למה אתה לא יכול" עניתי לו כי בגלל היחס שעברתי וגם שהייתי בכלא ושקשה לי בכללי, והוא ממשיך לשאול שאלות מה הבעיה עם המרחק מהבסיס? אין לך בעיה נפשית, אמר לי לעשות טופס 55 או ללכת לת"ש בגלל הבעיות עם התפקיד שלי אמרתי לו שזה לא יעזור אבל הוא המשיך לשקר ולהגיד שזה אפשרי לעבור לחיל הירוק (לא קרבי) ודברים כאלה.
גם אמרתי לו שאני מפחד מהנשק אבל לא היה לו אכפת, הוא אמר שיש תוכנית מיוחדת של 10 פגישות כדי להתגבר על הפחד....
ורק בסוף הוא ראה שיש לי קה"ס 42 שזה ת"ש 2 אז הוא אמר לי שהוא יברר לגבי זה.
וטרגט 21 זה סתם חרא לא מעודכן הצבא לא שם על מי שבדכאון אלא אם אם כן לפני הגיוס היה לו, החוקים ניהיו נוקשים יותר כי מלא נערים רוצים לצאת מהצבא היום ויוצאים.
חבר אחד אמר לי שצריך להיכנס לקבן בצורה לא רגילה, זאת אומרת בלי תור, אלא מיידית כמו נוהל או לכוון נשק על עצמך, או להשתגע ולהרוס משרד ולצעוק.

עכשיו אני עושה תפקיד של שבוע שבוע אבל אני כמעט לא עושה כלום בבסיס וגם שם הייתי בדכאון והתנהגתי כמו שצריך גם בגלל דוח המפקד הדפוק לקפס.
עכשיו אסור שבוע שבוע אם תש 2 (2 לילות בשבוע אחד בבית) אבל מה? המפקדים הנאצים בבסיס אמרו שאני אעשה משלישי עד שלישי, כאילו יש חור בחוק הדפוק של ת"ש 2 אז במקום להביא לי 5-9 פשוט עשו את זה וגם מנצלים אותי במשמרות של 8 שעות בלהיות מין תצפיתן כזה כי חסר כוח אדם גם בבסיס הקטן והמסריח הזה.

עכשיו פתאום אחרי שבוע הודיעו לי שהוא קבע לי עוד תור הקפ"ס האפס הזה לא יודע למה, אני לא מאמין שהוא אפילו לא העלה לי את הקה"ס לפחות....
אבל יש לי וועדה לפסילת תפקיד בסוף פסלתי את התפקיד אבל מה? עד הוועדה מנצלים אותי! והיא רק בעוד 3 חודשים!! שזה הרבה זמן ולא יקדימו את זה גם אני אתעקש!

עכשיו הדילמה, מה לעשות? הנה ההאפשרויות:

1) בפגישה הקרובה עם הקפס לבוא קצת בדכאון אבל אם מלא זמן וקצת איומים על החיים של עצמי, אני לא יכול יותר אני אירה בעצמי (דברים כאלה) וקצת לצעוק עליו ולמסור מסרים כמו אם לא תעזור לי אני פשוט אסיים את הסיפור הזה בעצמי....
אבל כנראה לנאצי הזה לא יהיה אכפת אז כמשהו קיצוני חשבתי לקחת את הדיסקית מהנעליים ולחתוך קצת מעל הוורידים כדי שלא אפגע בעצמי וירד הרבה דם, לחבר אחד זה עבד....

2) לבקש שיחה עם המפקד יחידה כי בשיחה הקודמת הוא אמר שהוא יכול להמליץ עלי לאי התאמה התנהגות חמורה אם אמשיך לערוק וכ'ו, להגיד לו בשיחה שימליץ עליי כי אם לא אני אערוק שוב אעשה בעיות ואפילו אריב מכות, (עריקות נוספת תוביל לבית דין אגב ועכשיו קיץ קשה בכלא חח) וזה מלא סבל אין לי כוח אבל זאת אופציה.

3) איכשהו לקבל מטווחים ושם לכוון נשק על עצמי ולצעוק תביאו לי פטור בבכי וכ'ו....

5) למשוך עוד את הזמן? לחכות לוועדה המסריחה.

תגובות רציוניות בבקשה!
momo
יצירת קשר:

Re: צבא הזוי, צריך עזרה!

הודעהעל ידי momo » 03 אוגוסט 2016 08:50

שמע בנאדם
פשוט מאד לך לקבן קבס
ספר לו על חלומת שלך להרוג את כל המזרחים או האשכנזים או הרוסים או האיתיפים מה שבא לך
אם הרובה עם עם סכין באמצע הלילה מה שאתה רוצה תגיד לו שבחלום (איבתי שליטה ותעשה תנועה של לירות בערבים או לדגור ) ותחייך ותצחק
(חשוב מאד שתאומר חלום בהתחלה או שזה לא חוקי)
תקליט את השיחה ובסוף השיחה תודיעה לו על ההקלטה
ותאומר במילים האלה ״כרגע סיפרתי לך על החלומות שלי אם קורא משהו בשירות הצבאי שלי יש לי את ההקלטה הזאת לתת להורים שלי ״ הוא לוקח פה אחריות מלאה ברגע שקורא משהו
והוא יעיף אותך על טיל מהצבא על 21 כי הוא לא רוצה לאבד את העבודה שלו

אני מדבר פה מניסיון

קראתה לו נאצי
תתחיל לדבר כמו נאצי שאתה שונא יהודים באמת מה שאתה רוצה
momo
יצירת קשר:

Re: צבא הזוי, צריך עזרה!

הודעהעל ידי momo » 03 אוגוסט 2016 08:55

אל תחתוך את הוורידים מעל הוורידם או תכנס לשטויות
עם תכוון נשק לעצמך תיהיה מאושפז בכפייה באמת חבל

להיות גזען זה חוקי תשתמש בזה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”