עזרה בלקבל תש 7

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

RozeYomiot
יצירת קשר:

עזרה בלקבל תש 7

הודעהעל ידי RozeYomiot » 25 יולי 2016 11:50

אני אספר ממש בקצרה על השירות הצבאי שלי עד היום

הייתי לוחם בגדוד חיר כשנה וחצי, עשיתי בלאגן והגעתי לפסיכיאטר צבאי שהביא לי תש 2 פרופיל 64 וירדתי לג'וב בבסיס סגור.

אני רוצה כרגע להגיע לבסיס פתוח ולעשות יומיות.
אני מציג לקבן את זה שאני ממש סובל והוא אומר שהמצב שלי לא ברמה שהוא חושב שצריך להעביר אותי בסיס.
אני ממש לא יודע כבר מה לעשות.. חשבתי לשבת פה בבסיס שבוע בחדר ולא לאכול עד שאתעלף.. הקטע שלא ממש נעים לי מהאנשים בבסיס שיעלו את המשימות במקומי וגם אני אקבל מלא ריתוקים ואולי גם כלא..

חשבתי גם על לשבור לעצמי עצמות בשביל לצאת לרמ 2 ואז כשאני חוזק להגיד לו שאני אמשיך כל עוד אני בבסיס הזה..

אשמח לעצות לרמ2/להוריד פרופיל או כל מידע שיכול לעזור
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

Re: עזרה בלקבל תש 7

הודעהעל ידי Sunshine » 25 יולי 2016 14:48

חס וחלילה לשבור לעצמך עצמות! השתגעת? הכל עובר אבל לבריאות אין מחיר.
תביא חוות דעת מפסיכיאטר (לדוגמא תספר לו כמה אתה סובל ושחשבת לשבור לעצמך את העצמות מרוב סבל)
ותדרוש לראות קב"ן שוב
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או
באסאמאסים/וואטסאפ למספר הבא - 050-2905588
יומיות

הודעהעל ידי יומיות » 25 יולי 2016 15:30

הוא יודע על ההיסטוריית ברהן שלי ועל זה שמרוב שסבלתי לקחתי במשך חצי שנה כדורים פסיכיאטריים.. ולמרות שאני ממש מגזים ומציג מצב שאני קם כל בוקר ונמאס לי מהחיים ושאין לי חברים ואני סובל הוא לא מוכן לעזור לי מהבחינה של התש..
בגלל זה אני חושב שרק כשהוא ידע שאני פוגע בעצמי באופן קבוע הוא יתייחס... בין אם זה לשבור דברים או לעשות חתכים על הידיים
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 יולי 2016 16:09

RozeYomiot כתב:אני אספר ממש בקצרה על השירות הצבאי שלי עד היום

הייתי לוחם בגדוד חיר כשנה וחצי, עשיתי בלאגן והגעתי לפסיכיאטר צבאי שהביא לי תש 2 פרופיל 64 וירדתי לג'וב בבסיס סגור.

אני רוצה כרגע להגיע לבסיס פתוח ולעשות יומיות.

בסיס פתוח זה ת"ש 3, אתה בכל זאת תסגור שבתות ותורנויות... תשכח מלקבל ת"ש 7 ולינת בית כי זה לא הולך לקרות

אני מציג לקבן את זה שאני ממש סובל והוא אומר שהמצב שלי לא ברמה שהוא חושב שצריך להעביר אותי בסיס.

עובדה שאתה מתפקד והמפקדים מרוצים ממך אז הוא צודק

אני ממש לא יודע כבר מה לעשות.. חשבתי לשבת פה בבסיס שבוע בחדר ולא לאכול עד שאתעלף.. הקטע שלא ממש נעים לי מהאנשים בבסיס שיעלו את המשימות במקומי וגם אני אקבל מלא ריתוקים ואולי גם כלא..

אחרי שבוע לא מתעלפים ואם לא נעים לך חבל, תמשיך לסבול

חשבתי גם על לשבור לעצמי עצמות בשביל לצאת לרמ 2 ואז כשאני חוזק להגיד לו שאני אמשיך כל עוד אני בבסיס הזה..

חחחחחחחחחח נראה לך שאיכפת לו מהעצמות שלך? חח להיפך הוא שמח שתמשיך לשבור אותם כי אז זה לא אחריות שלו אלא אתה עובר לטיפול של רופאים אחרים

אשמח לעצות לרמ2/להוריד פרופיל או כל מידע שיכול לעזור

תעשה חיפוש על כל נושא בפורום בטוח תמצא המון מידע שיכול לעזור

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 26 אורחים