אומנם שחרור מצהל לא כזה משמעותי כיום, אך מה לגבי בעיה נפשית?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Tsul12
יצירת קשר:

אומנם שחרור מצהל לא כזה משמעותי כיום, אך מה לגבי בעיה נפשית?

הודעהעל ידי Tsul12 » 21 יולי 2016 22:00

שלום,

התחלתי לדבר עם אמא שלי, היא הבינה ששחרור מצהל זה לא כזה קריטי, אך היא מתעקשת שנעשה את זה בדרך רפואית ולא נפשית.
היא אומרת, נכון מצד אחד באמת בתעודת השחרור אף אחד לא יוכל לדעת אך יש מספר מקומות שזה יפגע והיא מפרטת .

1. היא טוענת שלדוגמה נטיות אובדניות יעברו מכשול בקבלת ביטוח משכנתא, לא מבין בנושא, אמרתי לה שאבדוק ואני אשמח לקבל תשובה בנושא אם היא צודקת או לא .

2. היא אומרת שעבודה כמו דייל לדוגמה גם יכולה להוות מכשול, האם זה נכון?

3.היא טוענת שכשהיא לקחה משכנתא הפקידה אמרה לה בפירוש שלא יתנו לה בעקבות זה שהיא שירתה רק שנה אחת בשירות לאומי, אני הצגתי לה את הטעות אבל היא טוענת שזה קרה.

4.ואחרון חביב, היא הציגה לי שיש אפשרות לשלילת רישיון לרופאים, פסיכולוגים בעקבות בעיות נפשיות העלולות לפוגע

**שוב, אני יודע שלאף אחד לא מעניין את הביצים אם עשיתי צבא או לא, אני לא מדבר על זה.
אני מדבר על עצם זה שיש לי רקורד נפשי, לדוגמא מחשבות אובדניות.
האם אני עדין יהיה ככול האזרחים?
או שאין השפעה?
או שהצבא בכלל לא מעביר את המידע הזה לתיק הרפואי שלי?

אני לא מדבר על ללמוד, אלה על לקבל רישיון לעסוק ברפואה/ עורך דין/ קבלת משכנתא, קבלת ביטוח משכנתא.

בלי קשר לצבא!

תודה רבה, וחברס לא להתעצבן סה"כ אני צריך את התמיכה של אמא שלי. :D
נערך לאחרונה על ידי Tsul12 ב 23 יולי 2016 20:37, נערך 2 פעמים בסך הכל.
אורח

Re: אומנם שחרור מצהל לא כזה משמעותי כיום, אך מה לגבי בעיה נפשית?

הודעהעל ידי אורח » 21 יולי 2016 22:14

Tsul12 כתב:שלום,

התחלתי לדבר עם אמא שלי, היא הבינה ששחרור מצהל זה לא כזה קריטי, אך היא מתעקשת שנעשה את זה בדרך רפואית ולא נפשית.
היא אומרת, נכון מצד אחד באמת בתעודת השחרור אף אחד לא יוכל לדעת אך יש מספר מקומות שזה יפגע והיא מפרטת .

1. היא טוענת שלדוגמה נטיות אובדניות יעברו מכשול בקבלת ביטוח משכנתא, לא מבין בנושא, אמרתי לה שאבדוק ואני אשמח לקבל תשובה בנושא אם היא צודקת או לא .
אתה צריך לשאול סוכני ביטוח, שאלת את אמא שלך מאיפה המידע הזה? או שהיא פשוט "יודעת" כי היא כזאת חכמה?

נגיד שכן, אז? אין עבודות בעולם חוץ מלהיות דייל? זה חלום חייך? עבודת חלומותיך? :lol:

3.היא טוענת שכשהיא לקחה משכנתא הפקידה אמרה לה בפירוש שלא יתנו לה בעקבות זה שהיא שירתה רק שנה אחת בשירות לאומי, אני הצגתי לה את הטעות אבל היא טוענת שזה קרה.
אפשר לקחת משכנתא מעשרות בנקים שילקקו את התחת כדי שתסכים ותשעבד את עצמך ל20 עד 30 שנה, כל עוד המשכורת שלך טובה ויש ערבים :lol: אתה ממש תמים ואמאל'ה מסובבת אותך על האצבע הקטנה, רוצה להתחבא לה מתחת לשמלה?

4.ואחרון חביב, היא הציגה לי שיש אפשרות לשלילת רישיון לרופאים, פסיכולוגים בעקבות בעיות נפשיות העלולות לפוגע
אתה רוצה להיות כבר רופא? לא רצית להיות דייל לפני דקה? :lol: :lol: :lol:

תודה רבה, וחברס לא להתעצבן סה"כ אני צריך את התמיכה של אמא שלי.
אף אחד לא מתעצבן אבל אתה במקום הלא נכון, אתה צריך להתייעץ עם סוכני משכנתא ודיילים ואותם אתה לא תמצא בפורום הזה...

:D
Tsul12
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Tsul12 » 21 יולי 2016 22:23

אורח כתב:
Tsul12 כתב:שלום,

אתה צריך לשאול סוכני ביטוח, שאלת את אמא שלך מאיפה המידע הזה? או שהיא פשוט "יודעת" כי היא כזאת חכמה?

נגיד שכן, אז? אין עבודות בעולם חוץ מלהיות דייל? זה חלום חייך? עבודת חלומותיך? :lol:

אפשר לקחת משכנתא מעשרות בנקים שילקקו את התחת כדי שתסכים ותשעבד את עצמך ל20 עד 30 שנה, כל עוד המשכורת שלך טובה ויש ערבים :lol: אתה ממש תמים ואמאל'ה מסובבת אותך על האצבע הקטנה, רוצה להתחבא לה מתחת לשמלה?

אתה רוצה להיות כבר רופא? לא רצית להיות דייל לפני דקה? :lol: :lol: :lol:

תודה רבה, וחברס לא להתעצבן סה"כ אני צריך את התמיכה של אמא שלי.
אף אחד לא מתעצבן אבל אתה במקום הלא נכון, אתה צריך להתייעץ עם סוכני משכנתא ודיילים ואותם אתה לא תמצא בפורום הזה...

:D

לא צריך להקניט, הצגתי לה את היציאה מצהל דרך קבן "מושלמת" ללא השלכות, הכול הפחדות, חוץ מהעבודות אבטחה אין דבר שנמנע בעקבות היציאה בדגש על נפשי.
אז היא הציגה לי כמה טיעונים שלא היה לי תשובה, אני לא רוצה להיות דייל, ולא רוצה להיות רופא .. למרות שפסיכולוגיה די מעניינת אחרי מחקר אחר כול מחלות הנפש :mrgreen: , ואני יעשה כמובן מה שאני יצטרך לעשות כדי לצאת מהצבא הזה, פשוט נתקעתי ואמרתי שאני אחזור עם תשובה.
APR
יצירת קשר:

הודעהעל ידי APR » 21 יולי 2016 23:37

איך בדיוק אתה מתכנן לצאת על בריאות פיזית? כלומר איך אימא שלך רוצה?
lidor42
יצירת קשר:

הודעהעל ידי lidor42 » 22 יולי 2016 18:50

ראיתי כמה עבודות ממשלתיות שאפילו לא מבקשות שירות חובה ..
לגבי השאר לא יודע.
Tsul12
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Tsul12 » 23 יולי 2016 20:33

APR כתב:איך בדיוק אתה מתכנן לצאת על בריאות פיזית? כלומר איך אימא שלך רוצה?

בודקת איך אפשר להקצין את הבעיות שהורידו לי פרופיל ..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 24 יולי 2016 20:01

ספיצפית בנוגע ללימודי רפואה - מי שמתקבל( משימה קשה בפניי עצמה) מסיים הכל, לא משנה מה יש לו.
במקרה הגרוע הולכים לפסיכיאטר לפני הרישיונות, משלמים לו 2000 שקל כדי שירשום שאתה בריא והכל טוב איתך וסלאמתק
Tsul12
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Tsul12 » 24 יולי 2016 21:04

אורח כתב:ספיצפית בנוגע ללימודי רפואה - מי שמתקבל( משימה קשה בפניי עצמה) מסיים הכל, לא משנה מה יש לו.
במקרה הגרוע הולכים לפסיכיאטר לפני הרישיונות, משלמים לו 2000 שקל כדי שירשום שאתה בריא והכל טוב איתך וסלאמתק

היי תודה!
ועוד שאלה שבעצם תסדיר את הכול, האם הצבא מעביר את המידע לקופת החולים החדשה שלי?
זאת אומרת נגיד ואני משתחרר שבוע הבא על דיכאון, מחשבות אובדניות נשמע לי הגיוני שיעבירו את התיק הרפואי שלי לאנשהו נכון?
האם אני טועה?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 יולי 2016 00:33

Tsul12 כתב:
אורח כתב:ספיצפית בנוגע ללימודי רפואה - מי שמתקבל( משימה קשה בפניי עצמה) מסיים הכל, לא משנה מה יש לו.

היי תודה!
ועוד שאלה שבעצם תסדיר את הכול, האם הצבא מעביר את המידע לקופת החולים החדשה שלי?
זאת אומרת נגיד ואני משתחרר שבוע הבא על דיכאון, מחשבות אובדניות נשמע לי הגיוני שיעבירו את התיק הרפואי שלי לאנשהו נכון?
האם אני טועה?

אין דבר כזה בכלל "סעיף מחשבות אובדניות" יש קשיי הסתגלות וזהו, כשהצבא רושם אובדנות למישהו שמתאבד אחר כך, זה פותח פתח לתביעה כנגד הצבא כי כביכול האובדנות התחילה בצבא, והצבא רוצה לכסות לעצמו את התחת ורושם לכולם סעיפי קשיי הסתגלות וזהו, תירגע עם הפאניקה שלך אתה לא הראשון ולא המאה אלף שמשתחרר על 21 ואחריך יהיו עוד 100 אלף
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sunshine » 25 יולי 2016 14:59

היי,
אתה מוזמן לקרוא את המאמר הבא שעורך סקירה הכוללת השלכות אפשריות וגם מיתוסים לגבי קבלת פטור על רקע נפשי.

http://www.newprofile.org/livuy/general ... raid-of-21
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או
באסאמאסים/וואטסאפ למספר הבא - 050-2905588

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 30 אורחים