האם להיות אני לא יספיק מול הקבן?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

lidor42
יצירת קשר:

האם להיות אני לא יספיק מול הקבן?

הודעהעל ידי lidor42 » 21 יולי 2016 18:18

קראתי את טרגט 21, עברתי על המון אשכולות.
אני באמת במצוקה נפשית, ואני ממש נלחץ מזה שאני צריך להציג דמות מול הקבן, אני יצטרך להתאמץ במידה ואי אפשר, אבל עדין אני בודק ..

בשבועים האחרונים אני באמת בדיכאון, ניתקתי קשר עם כולם, כול היום בחדר כבר לא עובד(פרילנסר) חווה המון רגעי יאוש, המון ניסיונות לפגוע בעצמי כדי להוציא גימלים, והמון התקפי זעם בצבא, אבל אני מופנם ושקט בבסיס ככה שאני פשוט שובר משהו שלידי.

*בלי קשר לקבן, או ליציאה מהצבא, אני סוג של מרגיש שיש לי בעיה נפשית, הבעיה היא שאני ממש מודע לעצמי, אני לא יודע מה הולך פה חח*
כמובן שאני ימשיך עם הקווים של לא להוביל שיחה, להיראות שקט ומבולבל
שתי שאלות נוספות.
הייתי די חברתי לפני, אם הקבן שואל, להגיד את האמת?
האם בשיחה צריך להראות כוונות לפגיעה עצמית? אם כן להגיד במפורש?או לרמוז?
מה הדרך המהירה ביותר לצאת? אני חווה החמרה מיום ליום, לדוגמא ביום ראשון הייתי שקט ובדיכאון, אתמול ממש נכנסתי להתקף זעם ולדאון רציני אפילו בכי.

אני יודע שאולי השאלות נשמעות טיפשיות, מעדיף לשאול מאשר להידפק!
תודה.
APR
יצירת קשר:

Re: האם להיות אני לא יספיק מול הקבן?

הודעהעל ידי APR » 21 יולי 2016 18:40

lidor42 כתב:קראתי את טרגט 21, עברתי על המון אשכולות.
אני באמת במצוקה נפשית, ואני ממש נלחץ מזה שאני צריך להציג דמות מול הקבן, אני יצטרך להתאמץ במידה ואי אפשר, אבל עדין אני בודק ..

בשבועים האחרונים אני באמת בדיכאון, ניתקתי קשר עם כולם, כול היום בחדר כבר לא עובד(פרילנסר) חווה המון רגעי יאוש, המון ניסיונות לפגוע בעצמי כדי להוציא גימלים, והמון התקפי זעם בצבא, אבל אני מופנם ושקט בבסיס ככה שאני פשוט שובר משהו שלידי.

*בלי קשר לקבן, או ליציאה מהצבא, אני סוג של מרגיש שיש לי בעיה נפשית, הבעיה היא שאני ממש מודע לעצמי, אני לא יודע מה הולך פה חח*
כמובן שאני ימשיך עם הקווים של לא להוביל שיחה, להיראות שקט ומבולבל
שתי שאלות נוספות.
הייתי די חברתי לפני, אם הקבן שואל, להגיד את האמת?
האם בשיחה צריך להראות כוונות לפגיעה עצמית? אם כן להגיד במפורש?או לרמוז?
מה הדרך המהירה ביותר לצאת? אני חווה החמרה מיום ליום, לדוגמא ביום ראשון הייתי שקט ובדיכאון, אתמול ממש נכנסתי להתקף זעם ולדאון רציני אפילו בכי.

אני יודע שאולי השאלות נשמעות טיפשיות, מעדיף לשאול מאשר להידפק!
תודה.

במצב שלך אתה לא צריך להיות אצלו משהו שאתה לא. טרגט יכול לעזור לך במה להדגיש ואיך להגזים בחיצוניות. אבל אם אתה כבר נכנס לדיכאון באמת, אין סיבה לשקר. תגיד לו באמת מה אתה מרגיש, על התקפים ובכי. אל תאיים שאתה הולך להתאבד בקרוב אבל אם יש לך מחשבות אובדניות אתה יכול להזכיר את זה.
פשוט שים לב שחיצונית אתה נראה במצוקה.
בהצלחה ותספר מה קרה אחרי הפגישה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים