חייב יעוץ לגבי המשך תהליך- 8 חודש בצבא

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

kolsy6l
יצירת קשר:

חייב יעוץ לגבי המשך תהליך- 8 חודש בצבא

הודעהעל ידי kolsy6l » 21 יוני 2016 14:02

פרסמתי את הסיפור שלי לא מזמן.
בגדול אני מחר מסיים קורס חובשים.
מפגישות עם הקבנית בקורס הצלחתי רק להפסל לוחמה כי לא הייתי סגור מה אני רוצה ולא הייתי קיצוני.

החלטתי שאני רוצה לצאת מהצבא.
כרגע המצב הוא שאני אגיע לשיבוץ מחדש במזי
בלי תש מסוים אבל בתור חובש כנראה.
אני כנראה יוצא לרגילה השבוע ואני מתכנן ללכת לפסיכיאטר אזרחי לקבלת חוות דעת והמלצה לשחרור מצה"ל על דיכאון, ועם זה ללכת לקבן בתל השומר עוד ברגילה.
לא יודע אם זה השלב הנכון או קודם כל להגיע לאנשהו ואז לתת רושם של חייל לא מתפקד ודיכאון ואז לשלוף את הקלף של אבחון פסיכיאטר אזרחי...
בכללי אני רואה פה הרבה אנשים שהתהליך שלהם מאד ארוך ולא מתקדם. קראתי טרגט 21 והרבה סיפורים מפחיד אותי שאני לא אצליח.... אם אפשר המלצות?
APR
יצירת קשר:

Re: חייב יעוץ לגבי המשך תהליך- 8 חודש בצבא

הודעהעל ידי APR » 21 יוני 2016 14:25

kolsy6l כתב:פרסמתי את הסיפור שלי לא מזמן.
בגדול אני מחר מסיים קורס חובשים.
מפגישות עם הקבנית בקורס הצלחתי רק להפסל לוחמה כי לא הייתי סגור מה אני רוצה ולא הייתי קיצוני.

החלטתי שאני רוצה לצאת מהצבא.
כרגע המצב הוא שאני אגיע לשיבוץ מחדש במזי
בלי תש מסוים אבל בתור חובש כנראה.
אני כנראה יוצא לרגילה השבוע ואני מתכנן ללכת לפסיכיאטר אזרחי לקבלת חוות דעת והמלצה לשחרור מצה"ל על דיכאון, ועם זה ללכת לקבן בתל השומר עוד ברגילה.
לא יודע אם זה השלב הנכון או קודם כל להגיע לאנשהו ואז לתת רושם של חייל לא מתפקד ודיכאון ואז לשלוף את הקלף של אבחון פסיכיאטר אזרחי...
בכללי אני רואה פה הרבה אנשים שהתהליך שלהם מאד ארוך ולא מתקדם. קראתי טרגט 21 והרבה סיפורים מפחיד אותי שאני לא אצליח.... אם אפשר המלצות?

אתה רציני? אתה רוצה לסבול עוד כמה חודשים בשביל שהם יראו שאתה סובל? תשיג חוות דעת ותראה קבן.
אם אתה תהיה מספיק משכנע והם לא ירצו לקחת עליך אחריות, הם לא יקחו עליך אחריות. אנשים לא מצליחים לצאת כי הם לא מספיק קיצוניים. זה לא אומר שאתה לא תצליח מהר.

לפי מה שהבנתי אתה יכול ללכת לביקורופא ואז עם החוות דעת משם אתה בטוח רואה קבן/פסיכיאטר צבאי, אז בשביל מה ללכת לפסכיאטר אזרחי?
kolsy6l
יצירת קשר:

הודעהעל ידי kolsy6l » 24 יוני 2016 13:40

הייתי אצל פסיכיאטר אזרחי אתמול בסוף החוות דעת כתב:
"לאור הנ"ל זקוק, להערכתי, להערכת פסיכיאטר צבאי בהקדם. נראה כי במצבו הנוכחי יתקשה מאד לסיים את שירותו הצבאי"

עכשיו אני ביום ראשון חוזר לבסיס מהסיפוח לקורס לעשות טופס טיולים יוצא וכנראה להגיע למז"י. איך לפעול עכשיו עם ההמלצה ביד? לתת להם לשבץ אותי איפה שהוא או להתעקש על קבן ולהגיד שלא מסוגל לישון בבסיס או כל מקום שיתנו לי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 24 יוני 2016 19:10

kolsy6l כתב:הייתי אצל פסיכיאטר אזרחי אתמול בסוף החוות דעת כתב:
"לאור הנ"ל זקוק, להערכתי, להערכת פסיכיאטר צבאי בהקדם. נראה כי במצבו הנוכחי יתקשה מאד לסיים את שירותו הצבאי"

עכשיו אני ביום ראשון חוזר לבסיס מהסיפוח לקורס לעשות טופס טיולים יוצא וכנראה להגיע למז"י. איך לפעול עכשיו עם ההמלצה ביד? לתת להם לשבץ אותי איפה שהוא או להתעקש על קבן ולהגיד שלא מסוגל לישון בבסיס או כל מקום שיתנו לי.

אתה לא במצב של להתעקש על כלום ואם תגיד שאתה לא מסוגל לישון בבסיס יצחקו לך בפנים או מאחורי הגב, אתה באמת חושב שזה כזה קל? תגיד תודה אם תקבל קבן בסיפוח החדש שלך בכלל....

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 17 אורחים