המשך טיפול אצל ועדה פסיכיאטרית לפרופיל 21

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים המשך טיפול אצל ועדה פסיכיאטרית לפרופיל 21

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #106892 הגב
    Anonymous
    חבר

לפני שבוע רשמתי פה נושא על זה שיש לי ועדה פסיכיאטרית (להתאמת פרופיל 21 בהמלצת פסיכיאטר צבאי), ושאלתי מה קורה שם והאם צריך לשחק שם משחק וכו'.
    אנשים הגיבו לי פה בפורום ורשמו שזה תהליך שלוקח 5 דקות, אתה בא, שואלים אותך אם אתה בטוח שאתה רוצה לצאת, אתה עונה "כן" וחותמים לך על הדף.

היום הגיע והגעתי לועדה, באתי עם משחק קטן ולא מוחצן מידי שלא יהיה שקוף, נכנסתי לועדה ושם ישב מישהו והתחיל לשאול אותי קצת שאלות כלליות עליי ולמה באתי אליו אחרי שהוא קרא הרבה על מצבי גם בדפים שהיו לו כבר על השולחן וגם במחשב.

הוא החליט שכרגע אי אפשר לעשות כלום כי ההורים שלי לא באו איתי (לא אמרו לי להביא אותם WTFF) ועכשיו הועדה היתעכבה.

ממש מלחיץ אותי כל הסיפור הזה, הולכים לקבוע לי עכשיו תאריך חדש לועדה אבל השאלה שלי (ובבקשה אנשים שמביניםםםםם שיענו פעם אחת ולתמיד סעמק) מה הולך להיות עכשיו? אני מביא את ההורים שלי ומה הולך להיות? הולכים לשאול אותם שאלות? זה בטוח שאני יוצא / לא בטוח, מה הסיכויים וכו'? דברים שצריך לשים לה אליהם בשאלות וכו'?

ותזכרו שאם אתה עוזרים פה, אנשים שצריכים אותה עזרה לאותה שאלה יגיעו לפה עם גוגל ככה שתגובה אחת יכולה לעזור להרבה אנשים.
    תודה מראש ויום טוב

#166603 הגב
    Anonymous
    חבר

אני ישאל אותך שאלה. [וד"א, רב הפורום הבין שזה "וועדה רפואית!", שהיא כן חותמת גומי].

מה הבעיה לבוא ולעשות הצגות? גם אם יבואו ויגידו לך שלא צריך, הרי תחשוב בהיגיון – מה הבעיה ?
    אין שום בעיה! תבוא, תעשה הצגות גם מבחינת לבוש וגילוח – על כל פנים. בהצלחה!!!

#166604 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote אורח:

אני ישאל אותך שאלה. [וד"א, רב הפורום הבין שזה "וועדה רפואית!", שהיא כן חותמת גומי].

מה הבעיה לבוא ולעשות הצגות? גם אם יבואו ויגידו לך שלא צריך, הרי תחשוב בהיגיון – מה הבעיה ?
    אין שום בעיה! תבוא, תעשה הצגות גם מבחינת לבוש וגילוח – על כל פנים. בהצלחה!!!

סבבה אחי זה באמת לא בעיה לבוא ולעשות הצגות בגלל זה באתי והמשכתי לעשות הצגות רק לא בצורה מוגזמת כמו בפגישות הקודמות אצל הקפ"ס / פסיכיאטר בגלל שאני כבר יודע שיש לי את ההמלצה ל21 מהפסיכיאטר.

בכל מקרה כל פרטים על ועדה רפואית שמישהו עבר פה יתקבלו בברכה: מה שואלים / האם זה בטוח שאתה יוצא או לא? אם זה כזה קריטי להביא את ההורים ואם כן מה שואלים אותם שם? וכו'.

תודה מראש

#166607 הגב
    Anonymous
    חבר

בגדול וועדה רפואית היא כן חותמת גומי. "למה אתה רוצה לצאת?" , "אתה בטוח?" , וכו'. נותנים לך דף עם ההשלכות של הפטור כביכול , אתה חותם על זה ושלום על ישראל. תביא איתך כל מה שיש לך. ממכים חשובים מהקבנים, את ההורים כדאי להביא. בכלל תראה מוזנח – זהו, תן פוש אחרון ואתה בחוץ!!!! בהצלחה

#166612 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote אורח:

אין דבר שאני סובל בעולם הזה יותר מאנשים שאין להם מושג מהחיים שלהם ומשחקים אותה מבינים

לפני שבוע רשמתי פה נושא על זה שיש לי ועדה פסיכיאטרית (להתאמת פרופיל 21 בהמלצת פסיכיאטר צבאי), ושאלתי מה קורה שם והאם צריך לשחק שם משחק וכו'.
    אנשים הגיבו לי פה בפורום ורשמו שזה תהליך שלוקח 5 דקות, אתה בא, שואלים אותך אם אתה בטוח שאתה רוצה לצאת, אתה עונה "כן" וחותמים לך על הדף.

היום הגיע והגעתי לועדה, באתי עם משחק קטן ולא מוחצן מידי שלא יהיה שקוף, נכנסתי לועדה ושם ישב מישהו והתחיל לשאול אותי קצת שאלות כלליות עליי ולמה באתי אליו אחרי שהוא קרא הרבה על מצבי גם בדפים שהיו לו כבר על השולחן וגם במחשב.

הוא החליט שכרגע אי אפשר לעשות כלום כי ההורים שלי לא באו איתי (לא אמרו לי להביא אותם WTFF) ועכשיו הועדה היתעכבה.

ממש מלחיץ אותי כל הסיפור הזה, הולכים לקבוע לי עכשיו תאריך חדש לועדה אבל השאלה שלי (ובבקשה אנשים שמביניםםםםם שיענו פעם אחת ולתמיד סעמק) מה הולך להיות עכשיו? אני מביא את ההורים שלי ומה הולך להיות? הולכים לשאול אותם שאלות? זה בטוח שאני יוצא / לא בטוח, מה הסיכויים וכו'? דברים שצריך לשים לה אליהם בשאלות וכו'? אנשים שבאמת מבינים ועברו משהו דומה או שמעו מחברים שבאמתתת עברו דבר דומה ולא מזיינים תשכל בבקשה כל עזרה תתקבל בברכה.

ותזכרו שאם אתה עוזרים פה, אנשים שצריכים אותה עזרה לאותה שאלה יגיעו לפה עם גוגל ככה שתגובה אחת יכולה לעזור להרבה אנשים.
    תודה מראש ויום טוב

א.אם זה פורום חרטטן אז מה אתה בא לבקש עצות ? אוהב שמחרטטים אותך ?

ב. היית צריך להבין לבד אם באמת קראת בפורום שהוועדה הרפואית היא השלב האחרון והיא אורכת רק כמה דקות ! ולא הועדה הפסיכיאטרית – ועדה פסיכיאטרית זה בד"כ שניים או יותר פסיכאטרים – לי היו שניים . זה שלב קריטי ביותר בגלל שהם בעצם האנשים שאתה צריך לשכנע . מה שהיה אצלי זה שהם קראו לי לשיחה איתם (בלי ההורים) אמרתי להם שאני איש פגום ואז הם קראו להורים (בלי אני) יש מבין ? חשוב שתהיה מתואם עם ההורים על כל מה שהם עשויים לפלוט שם.
    ג. לגבי אם אתה יוצא – וואלה לא יודע ואף אחד אחר כאן לא יוכל להגיד לך . תלוי הרבה במה שסיפרת , הא"ם הקב"ן עצמו קנה אותך ? מה נראה לך שהוא סיפר לפסיכיאטר – תלוי מה תגיד לפסיכיאטר , איך תתנהג אצלו וכו'..

ד. בכל אופן אל תדאג אם תתמיד לספר להם שאתה חולה ופגום אז ימרחו אותך כמה חודשים ואז תצא.

#166618 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote שקרניסמו של שטראוס:

quote אורח:

אין דבר שאני סובל בעולם הזה יותר מאנשים שאין להם מושג מהחיים שלהם ומשחקים אותה מבינים

ממש מלחיץ אותי כל הסיפור הזה, הולכים לקבוע לי עכשיו תאריך חדש לועדה אבל השאלה שלי (ובבקשה אנשים שמביניםםםםם שיענו פעם אחת ולתמיד סעמק) מה הולך להיות עכשיו? אני מביא את ההורים שלי ומה הולך להיות? הולכים לשאול אותם שאלות? זה בטוח שאני יוצא / לא בטוח, מה הסיכויים וכו'? דברים שצריך לשים לה אליהם בשאלות וכו'? אנשים שבאמת מבינים ועברו משהו דומה או שמעו מחברים שבאמתתת עברו דבר דומה ולא מזיינים תשכל בבקשה כל עזרה תתקבל בברכה.

תודה מראש ויום טוב

א.אם זה פורום חרטטן אז מה אתה בא לבקש עצות ? אוהב שמחרטטים אותך ?

ב. היית צריך להבין לבד אם באמת קראת בפורום שהוועדה הרפואית היא השלב האחרון והיא אורכת רק כמה דקות ! ולא הועדה הפסיכיאטרית – ועדה פסיכיאטרית זה בד"כ שניים או יותר פסיכאטרים – לי היו שניים . זה שלב קריטי ביותר בגלל שהם בעצם האנשים שאתה צריך לשכנע . מה שהיה אצלי זה שהם קראו לי לשיחה איתם (בלי ההורים) אמרתי להם שאני איש פגום ואז הם קראו להורים (בלי אני) יש מבין ? חשוב שתהיה מתואם עם ההורים על כל מה שהם עשויים לפלוט שם.
    ג. לגבי אם אתה יוצא – וואלה לא יודע ואף אחד אחר כאן לא יוכל להגיד לך . תלוי הרבה במה שסיפרת , הא"ם הקב"ן עצמו קנה אותך ? מה נראה לך שהוא סיפר לפסיכיאטר – תלוי מה תגיד לפסיכיאטר , איך תתנהג אצלו וכו'..

ד. בכל אופן אל תדאג אם תתמיד לספר להם שאתה חולה ופגום אז ימרחו אותך כמה חודשים ואז תצא.

א. אני מבקש עצות מאנשים שמבינים, יש הבדל.

ב. מה שרשמת מאוד עזר לי כי עכשיו אני יודע שאני צריך לשכנע אותם ולא סתם לשבת ולהגיד שרע לי ולדעת שיוציאו אותי (אצלי היום ישב פסיכיאטר אחד, אולי פעם הבאה יהיו 2 מקווה שלא) בכל אופן הוא היה נראה משהו רציני שם נראה לי הוא מנהל את כל ירפ"א הקקה הזה והוא היה נראה טיפוס קשוח יות ר מהפסיכיאטרים האחרים שנפלתי אז נראה לי שעוד מחכה לי עבודה קשה איתו

ג. אני בטוח שקניתי את הקב"ן במאה אחוז וגם את הפסיכיאטר שנתן לי את ההמלצה לפרופיל 21, שהייתי אצל הפסיכיאטר "בועדה" הוא נראה כאילו כל הדפים והמסמכים שהיו אצלו הרשימו אותו בצורה כזאת שהמצב שלי ממש לא טוב, והוא שאל אותי רק שאלה שתיים לפני שהוא אמר לי שאני צריך להביא את ההורים … אני מאמין שאם הוא לא היה מוצא לנכון להוציא אותי אולי הוא פשוט היה אומר לי שאין לי מה לבוא אליו עוד פעם לעוד ועדה כי הוא לא רואה סיבה נכונה להוציא אותי, אז שחושבים על זה, זה סימן חיובי אחד שכבר קניתי אותו, רק נשאר לי עוד פגישה אחת למכור לי שהמצב שלי לא טוב, מקווה שאני אצליח.

עוד תגובות יתקבלו בברכה!

#166620 הגב
    newprofile
    חבר

אורח נכבד, אתה מתבקש – כמו כל השאר – לפנות בצורה מכובדת לאנשים. בלי מלים כמו "חרטננים", "מזיינים בשכל" וכו', ובלי האשמות.
    פרט לעובדה שאנשים עזרו לך מתוך רצון תמים לעזור ועזרה כזאת אתה לא מקבל כמעט בשום מקום, אל תצפה שהצבא יעשה בדיוק מה שאתה מצפה.

אתה לחוץ וזה מובן, ולהבא לא להשתמש בשפה הזאת.
    כותרת שונתה, והתוכן סונן.

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
מענה ל־המשך טיפול אצל ועדה פסיכיאטרית לפרופיל 21
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120