האם המפקדים יכולים לערער על השחרור אחרי חודשיים שאני משוחרר

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

123needhelp
יצירת קשר:

האם המפקדים יכולים לערער על השחרור אחרי חודשיים שאני משוחרר

הודעהעל ידי 123needhelp » 07 יוני 2016 15:56

יש לי חבר שמשתחרר בקרוב, הוא היה איתי בבסיס והוא הזמין אותי לפריסה שלו
אני השתחררתי על נפשי במרץ, רציתי לדעת האם יכול להיות מצב כלשהו שיכולים לערער על השחרור שלי ?
היום אני במצב מאוד טוב ביחס למצב שהייתי בצבא כי המפקדים שם שנאו אותי ממש ועשו הכל כדי לעכב לי את השחרור

זה נשמע קצת מצחיק אבל אני באמת חושש מזה
אורח

Re: האם המפקדים יכולים לערער על השחרור אחרי חודשיים שאני משוחרר

הודעהעל ידי אורח » 07 יוני 2016 18:00

ברגע ששוחררת אתה לא מעניין אף אחד. היית בסך הכל חייל פשוט. צא מן הפאראנויות אחי היקר, הכל בסדר. אתה משוחרר וחופשי. תשליך את העבר ואל תפחד מן העתיד, ותמשיך להבריא ולהשתקם.

המפקדים שלך לא מעניינים אף אחד גם כן. שוחררת על ידי גורם מקצועי בבריאות הנפש, זה מחוץ לתחומם. אתה גם לא בראש שלהם, זה גם לא באמת אכפת להם אם שירתת או אתה חופשי, הם בסך הכל עשו מה שהם חשבו שהם צריכים לעשות מתוקף היותם המפקדים שלך, לכן גם אם באמת התנכלו לך, אל תקח קשה, אולי בלי מדים ובלי מסכות הם אפילו אנשים נחמדים? מי יודע.
123needhelp
יצירת קשר:

הודעהעל ידי 123needhelp » 07 יוני 2016 19:36

אורח כתב:ברגע ששוחררת אתה לא מעניין אף אחד. היית בסך הכל חייל פשוט. צא מן הפאראנויות אחי היקר, הכל בסדר. אתה משוחרר וחופשי. תשליך את העבר ואל תפחד מן העתיד, ותמשיך להבריא ולהשתקם.

המפקדים שלך לא מעניינים אף אחד גם כן. שוחררת על ידי גורם מקצועי בבריאות הנפש, זה מחוץ לתחומם. אתה גם לא בראש שלהם, זה גם לא באמת אכפת להם אם שירתת או אתה חופשי, הם בסך הכל עשו מה שהם חשבו שהם צריכים לעשות מתוקף היותם המפקדים שלך, לכן גם אם באמת התנכלו לך, אל תקח קשה, אולי בלי מדים ובלי מסכות הם אפילו אנשים נחמדים? מי יודע.

גדול אתה, תודה
זה מרגיע לשמוע את זה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 יוני 2016 13:30

123needhelp כתב:יש לי חבר שמשתחרר בקרוב, הוא היה איתי בבסיס והוא הזמין אותי לפריסה שלו
אני השתחררתי על נפשי במרץ, רציתי לדעת האם יכול להיות מצב כלשהו שיכולים לערער על השחרור שלי ?
היום אני במצב מאוד טוב ביחס למצב שהייתי בצבא כי המפקדים שם שנאו אותי ממש ועשו הכל כדי לעכב לי את השחרור

זה נשמע קצת מצחיק אבל אני באמת חושש מזה

גם אם אתה בעצמך תערער על השחרור שלך 99% שלא יסכימו להחזיר אותך לצבא... שלא לדבר על המפקדים שלך, חחח בקיצור אתה בחוץ אל תדאג :lol: :lol: :lol:

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים