הייתי אצל פסיכיאטרית

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Nobody134
יצירת קשר:

הייתי אצל פסיכיאטרית

הודעהעל ידי Nobody134 » 26 מאי 2016 08:41

היא אמרה לי שאני עושה לה משחקים וסילקה אותי מהמשרד לאחר 2-3 דקות שיחה. מה הלאה?
Nobody134
יצירת קשר:

Re: הייתי אצל פסיכיאטרית

הודעהעל ידי Nobody134 » 26 מאי 2016 11:11

המפקד אמר לי להישאר עד חמישי הבא בבית, מה אני עושה בזמן הזה?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 מאי 2016 12:55

מקבל הפניה דרך ביקור רופא לפסיכיאטר אזרחי בשביל חוות דעת .
תחפש בפורום יש מספיק מידע על זה.
Nobody134
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Nobody134 » 26 מאי 2016 14:05

אורח כתב:מקבל הפניה דרך ביקור רופא לפסיכיאטר אזרחי בשביל חוות דעת .
תחפש בפורום יש מספיק מידע על זה.

סבבה, ואז חוות דעת ואז מה? ברהן תל השומר או כל פסיכיאטר בכללי של הצבא?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 מאי 2016 14:39

תשובה מישהו? (זה פותח האשכול)

ובהנחה ולא נותנים לי בביקורופא (מה שאני די חושב שיקרה) מה אני עושה?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 מאי 2016 12:41

אוקיי, אז עדכון (פותח האשכול)
הייתי אצל ביקורופא, קיבלתי הפנייה למיון, ראיתי פסיכיאטר שהמליץ שאראה פסיכיאטר צבאי בהקדם האפשרי, ושעד אז אהיה פטור מכל תפקיד ותורנות.
שהודעתי למפקד שלי הוא דפק לי מעין שורה של 'עוד נראה בקשר לזה', גימלים עד פסיכיאטר צבאי זה משהו שמותר לפסיכיאטר במיון לתת?
Nobody134
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Nobody134 » 30 מאי 2016 22:08

תשובה, מישהו?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 31 מאי 2016 00:36

אורח כתב:אוקיי, אז עדכון (פותח האשכול)
הייתי אצל ביקורופא, קיבלתי הפנייה למיון, ראיתי פסיכיאטר שהמליץ שאראה פסיכיאטר צבאי בהקדם האפשרי, ושעד אז אהיה פטור מכל תפקיד ותורנות.
שהודעתי למפקד שלי הוא דפק לי מעין שורה של 'עוד נראה בקשר לזה', גימלים עד פסיכיאטר צבאי זה משהו שמותר לפסיכיאטר במיון לתת?

גימלים מפסיכיאטר במיון אלה גימלים לכל דבר...... המפקד שלך משחק אותה קשוח כי המפקד שלו משפיט אותו כמו כלבה קטנה... אל תתרגש
אורח

הודעהעל ידי אורח » 02 יוני 2016 18:20

פותח האשכול.

המילים שהפסיכיאטר רשם זה פטור מכל תפקיד ותורנות עד לפגישה עם פסיכיאטר צבאי.
זה אומר שאני בגימלים כן? או שיש כזה מצב שהמפקד דופק לי תבוא ואל תעשה כלום? זה ממש ממש חשוב שהוא לא יתחיל לספור לי ימי נפקדות פתאום משום מקום. הרי אם אני לא עושה שטם תפקיד ושום תורנות אז מה קורה בעצם?
Nobody134
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Nobody134 » 02 יוני 2016 20:06

אוקיי ועכשיו התקשרתי למפקד שלי, הוא אומר שהקב"ן כרגע 'מברר לו את זה' ושמבחינתו אני אמור לבוא בראשון לבסיס בפקודה כי פסיכיאטר במיון זה פסיכיאטר אזרחי.
עכשיו אני לא פאקינג יודע אם מה זה אומר, והמניאק מורח אותי עם 'בירורים' ואחרי זה הוא גם יתחיל לכתוב לי נפקדות ומה לא שאני כן אגיע לבסיס.

זה ממש ממש דחוף, אני באמת צריך לדעת מה 'פטור מכל תפקיד ומכל תורנות' אומר. אם אני לא בתפקיד הרי אז הבחור בכלל לא מפקד שלי, או איך זה עובד?
בבקשה, שמישהו יענה בהקדם.

עוד שאלה, אם אני הולך לברה"ן כלשהו עם חוות דעת מפסיכיאטר פרטי וחוות דעת מפסיכיאטר במיון (שבעיניי, הייתה בשקל כי הוא רק סיכם כמה נקודות ואמר 'לראות פסיכיאטר צבאי בדחיפות'), אז מה מבטיח שהמפקד לא ירשום לי נפקדות וזהו?

נ.ב: אין יחס מרשת הליווי?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 יוני 2016 00:39

Nobody134 כתב:אוקיי ועכשיו התקשרתי למפקד שלי, הוא אומר שהקב"ן כרגע 'מברר לו את זה' ושמבחינתו אני אמור לבוא בראשון לבסיס בפקודה כי פסיכיאטר במיון זה פסיכיאטר אזרחי.

במילים אחרות הוא בכלל לא אמר לקבן כלום ומנסה לראות עד כמה אתה צייתן ומפחד ממנו

עכשיו אני לא פאקינג יודע אם מה זה אומר, והמניאק מורח אותי עם 'בירורים' ואחרי זה הוא גם יתחיל לכתוב לי נפקדות ומה לא שאני כן אגיע לבסיס.

זה אומר שאו שאתה משקשק מפחד מהמפקד שלך ומשחק אותה ראש גדול, או שאתה ראש קטן ובמצוקה ולא מבין

זה ממש ממש דחוף, אני באמת צריך לדעת מה 'פטור מכל תפקיד ומכל תורנות' אומר. אם אני לא בתפקיד הרי אז הבחור בכלל לא מפקד שלי, או איך זה עובד?

עוד שאלה, אם אני הולך לברה"ן כלשהו עם חוות דעת מפסיכיאטר פרטי וחוות דעת מפסיכיאטר במיון (שבעיניי, הייתה בשקל כי הוא רק סיכם כמה נקודות ואמר 'לראות פסיכיאטר צבאי בדחיפות'), אז מה מבטיח שהמפקד לא ירשום לי נפקדות וזהו?

לך לברהן או ביקור רופא מה אתה יושב בבית ומחכה שהמפקד שלך יקבע לך פסיכיאטר? חחח ממש הוא חושב עליך

Nobody134
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Nobody134 » 03 יוני 2016 06:41

אורח כתב:
Nobody134 כתב:אוקיי ועכשיו התקשרתי למפקד שלי, הוא אומר שהקב"ן כרגע 'מברר לו את זה' ושמבחינתו אני אמור לבוא בראשון לבסיס בפקודה כי פסיכיאטר במיון זה פסיכיאטר אזרחי.

במילים אחרות הוא בכלל לא אמר לקבן כלום ומנסה לראות עד כמה אתה צייתן ומפחד ממנו

זה אומר שאו שאתה משקשק מפחד מהמפקד שלך ומשחק אותה ראש גדול, או שאתה ראש קטן ובמצוקה ולא מבין

לך לברהן או ביקור רופא מה אתה יושב בבית ומחכה שהמפקד שלך יקבע לך פסיכיאטר? חחח ממש הוא חושב עליך

קודם כל תודה על התשובה.

בקשר למה שאמרת, זה לא עניין של מפחד ממנו או לא, זה עניין של 'יש לי המלצה לפטור מכל תפקיד ומכל תורנות', עכשיו אני יודע שגם גימלים זה 'המלצה', אז אני לא באמת בטוח מה זה בכלל אומר ומה אני אמור לעשות.
אין לי זמן להתעקב עם נפקדויות, הבנתי מכאן שזה לא משאיר רושם על אף אחד, אבל מצד שני אין לי זמן להתעסק עם הבירוקרטיה שהוא מנסה להפיל עלי.

דבר שני, הייתי אצל ביקורופא, הייתי אצל פסיכיאטר במיון כי יש לי לחץ דם גבוה, דופק, ושינויים באקג בגלל כל החרדות שלי. הפסיכיאטר במיון רשם שהוא ממליץ להיפגש עם פסיכיאטר צבאי בדחיפות, ושעד הפגישה עם הפסיכיאטר הצבאי אני פטור מכל תפקיד ומכל תורנות.
הקטע הוא שהמנוסח יש עם מה לשחק פה, זה כאילו לבוא לבסיס ולא לעשות כלום, או שזה פשוט גימלים עד הפסיכיאטר? כי אם אני לא בתפקיד הרי אין לי מפקד אני לא מתחת לאפאחד. המפקד שלי מחרטט אותי ואני יודע את זה, מצד שני אני לגמרי יודע שהוא הולך לרשום לי נפקדות.
פעם קודמת הקב"ן קבע לי תור שבועיים וחצי שלמים לפסיכיאטר, וזה אחרי חוות דעת אזרחית ותלונות אינסופיות מאימא שלי, אימא שלי פחות או יותר הכריחה אותי ללכת בימים האלה לבסיס ולהיות שם, היא נורא מודאגת ובוכה כל הזמן כי היא רואה כמה אני סובל, ואני לא רוצה שהיא תבכה עוד.

מה גם, אני לא יודע אם הוא פשוט ירשום לי נפקדות על היום שהייתי בו בברה"ן וזהו, כי זה סביר לגמרי שהוא יעשה את זה. מי ישפוט אותי על זה שהלכתי לבקש עזרה? אני לא יודע, אבל סביר לחלוטין שהוא יידבר עם המ"פ ויסדר לי ריתוק ככה או ככה. אין לי מושג מה אני אמור לעשות ואין לי זמן להתברבר עם ריתוקים.

אימא שלי התקשרה לקצין העיר, ואמרו לי שקצין העיר לא מתעסק עם ענייני בריאות.

שאלה נוספת, אפשר להיכנס לברה"ן עם ההורים? אימא שלי רוצה לבוא איתי פשוט.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 יוני 2016 11:48

אתה מפחד חבל על הזמן, שים עליהם זין אחד ענק ותעשה מה שנראה לך מראה שאתה במצוקה, אפילו אם זה נפקדות, יום יומיים לא יכניס אותך לכלא אם זה פעם ראשונה, תן להם לראות שאתה במצוקה, יש לך הפנייה, התקשרת למפקד ואמרת לו, סיימת את שלך, זו לא בעיה שלך יותר אלה שלהם, העברת אליהם את האחריות.

זה כמו לשחק מסירות עם כדור, תחשוב על הכדור כמטפורה לאחריות, אתה נפטרת מהכדור, זרקת למפקד שלך, אם קורה לך משהו אז מחפשים על מי לתלות את האחריות, בינתיים האחריות היא אצל המפקד שלך!
צעד טוב לדעתי יהיה שאמר שלך תתקשר ישירות למפקד שלך ופשוט תצרח עליו שהוא מניאק ושאם משהו יקרה זה על אחריותו.

אתה צריך להיות chill אחי, שום דאגות, מקסימום כנס לכלא, שם תראה קבן שישחרר יותר בקלות כי הערך שלך ירד.
אני רואה אותך בפורום כל כך הרבה זמן, צא כבר גבר חחחח, אני מרגיש רע בשבילך שאתה סובל כל כך הרבה זמן ללא מענה, בהצלחה בהמשך!
Nobody134
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Nobody134 » 03 יוני 2016 14:07

אורח כתב:אתה מפחד חבל על הזמן, שים עליהם זין אחד ענק ותעשה מה שנראה לך מראה שאתה במצוקה, אפילו אם זה נפקדות, יום יומיים לא יכניס אותך לכלא אם זה פעם ראשונה, תן להם לראות שאתה במצוקה, יש לך הפנייה, התקשרת למפקד ואמרת לו, סיימת את שלך, זו לא בעיה שלך יותר אלה שלהם, העברת אליהם את האחריות.

זה כמו לשחק מסירות עם כדור, תחשוב על הכדור כמטפורה לאחריות, אתה נפטרת מהכדור, זרקת למפקד שלך, אם קורה לך משהו אז מחפשים על מי לתלות את האחריות, בינתיים האחריות היא אצל המפקד שלך!
צעד טוב לדעתי יהיה שאמר שלך תתקשר ישירות למפקד שלך ופשוט תצרח עליו שהוא מניאק ושאם משהו יקרה זה על אחריותו.

אתה צריך להיות chill אחי, שום דאגות, מקסימום כנס לכלא, שם תראה קבן שישחרר יותר בקלות כי הערך שלך ירד.
אני רואה אותך בפורום כל כך הרבה זמן, צא כבר גבר חחחח, אני מרגיש רע בשבילך שאתה סובל כל כך הרבה זמן ללא מענה, בהצלחה בהמשך!

זה בדיוק העניין, אני סובל יותר מדי זמן מהחרא הזה וכל הזמן אני מגביל את עצמי מלעשות משהו כי אימא שלי פותחת עלי באיומים וסחיטה רגשית, כבר מתחילת אפריל אני מנסה להשתחרר וכל פעם בירוקרטיה בירוקרטיה, נמאס.
עזוב שטויות אבל, מה אני עושה בראשון? אני מפחד מריתוק כי אני לא יודע מה אני אעשה לעצמי בריתוק לבד בבסיס, בכלא אני באמת מפחד לבריאות של עצמי, אני מרגיש לא שפוי.
אני צריך לראות מה אני עושה הלאה, הייתי אצל פסיכיאטר פרטי, הייתי במיון, אבל בכל זאת מרגישים שיכולים למרוח אותי. המפקד לא רוצה בכלל לראות אותי בבסיס, החתים אותי שבוע חופש בבית, שהתקשרתי אליו ליידע הוא אמר לי שבראשון אני בא בפקודה, אז אם כבר ישפטו אותי זה גם על נפקדות וגם על סירוב פקודה.
אני באמת לא יודע מה לעשות, מה אני עושה בראשון?!

אשמח לתשובה עד ראשון.
אני חושש מללכת לברה"ן, כי אין לי המלצה 'דחופה' או המלצה של 'בהקדם', אז אני מפחד שהם ינפנפו אותי כי זה לא 'דחוף'.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 יוני 2016 03:39

Nobody134 כתב:
אורח כתב:אתה מפחד חבל על הזמן, שים עליהם זין אחד ענק ותעשה מה שנראה לך מראה שאתה במצוקה, אפילו אם זה נפקדות, יום יומיים לא יכניס אותך לכלא אם זה פעם ראשונה, תן להם לראות שאתה במצוקה, יש לך הפנייה, התקשרת למפקד ואמרת לו, סיימת את שלך, זו לא בעיה שלך יותר אלה שלהם, העברת אליהם את האחריות.

זה בדיוק העניין, אני סובל יותר מדי זמן מהחרא הזה וכל הזמן אני מגביל את עצמי מלעשות משהו כי אימא שלי פותחת עלי באיומים וסחיטה רגשית, כבר מתחילת אפריל אני מנסה להשתחרר וכל פעם בירוקרטיה בירוקרטיה, נמאס.
עזוב שטויות אבל, מה אני עושה בראשון? אני מפחד מריתוק כי אני לא יודע מה אני אעשה לעצמי בריתוק לבד בבסיס, בכלא אני באמת מפחד לבריאות של עצמי, אני מרגיש לא שפוי.
אני צריך לראות מה אני עושה הלאה, הייתי אצל פסיכיאטר פרטי, הייתי במיון, אבל בכל זאת מרגישים שיכולים למרוח אותי. המפקד לא רוצה בכלל לראות אותי בבסיס, החתים אותי שבוע חופש בבית, שהתקשרתי אליו ליידע הוא אמר לי שבראשון אני בא בפקודה, אז אם כבר ישפטו אותי זה גם על נפקדות וגם על סירוב פקודה.

אשמח לתשובה עד ראשון.
אני חושש מללכת לברה"ן, כי אין לי המלצה 'דחופה' או המלצה של 'בהקדם', אז אני מפחד שהם ינפנפו אותי כי זה לא 'דחוף'.

כבר אמרו לך מליון פעם מה לעשות, אתה ממילא עושה מה שאתה רוצה ויש לך 10000000000 תירוצים להכל העיקר לשבת על התחת בבית ולא להתאמץ... תמשיך ככה נראה לאן זה יוביל אותך
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 יוני 2016 06:37

אורח כתב:
Nobody134 כתב:

אשמח לתשובה עד ראשון.

כבר אמרו לך מליון פעם מה לעשות, אתה ממילא עושה מה שאתה רוצה ויש לך 10000000000 תירוצים להכל העיקר לשבת על התחת בבית ולא להתאמץ... תמשיך ככה נראה לאן זה יוביל אותך

לא אין זה כאילו התשובת טקסטבוק שלכם לכל בן אדם ששואל שאלות בפורום הזה, במקום להתייחס למה שכותבים לכם תאשימו אותו שהוא לא מקשיב לכם במקום.
אתה מתבלבל בנסיבות עצמן
הסברתי ואסביר שוב, אני לא יכול לקחת על עצמי לא ריתוק ולא כליאה, כי אני יודע חד משמעית שאני אעשה משהו שאתחרט עליו אם אקבל ריתוק, אני לא מרגיש שפוי וצהל לא שווה לי את זה.

אם אסע לברהן תל השומר (שהביקורת אליו היא לכאן או לכאן) וייתנו לי שיבוא מלכתחילה בגישת אנטי נגדי כי אין לי המלצה מוצדקת (כמו הפסיכיאטר שהיה לי במיון) לפנות אליו בדחיפות, הוא יתחיל לחפש אותי בקטעים במקום לחפש בעיות ויכתוב לי חרא המלצה או לפחות המלצה פחות טובה ממה שהיא הייתה יכולה להיות, כמו הפסיכיאטר במיון. לא מפריע לי ליסוע לברהן, והעובדה שכבר הייתי בביקורופא, מיון ופסיכיאטר פרטי מעידה על כך שאני לא סתם רוצה לשבת על התחת ולא לעשות כלום.

דיברתי עם אימא שלי, ומבחינתה היא אמרה לי שהיא מתכננת להתקשר למפקד שלי ולצרוח עליו, לקצין העיר ולפניות ציבור ולערב את כל העולם ואחותו מבחינת האחריות עלי, ושבינתיים שאני ארגיש חופשי לעשות מה בא לי. באיזשהו מקום אני יודע שאימא שלי לא תיתן לי לקבל ריתוק או כלא, אז מה שאני בעצם ביקשתי זה פידבאק על המקום עצמו ועל היחס שלו. יש לי המלצה מפסיכיאטר והמלצה ממיון, שתיהן לא בשיא החומרה לצערי (חוסר מזל יותר מהכל אפשר להגיד) אז אני לא יודע לאיזה יחס ובירוקרטיה עלי לצפות.

תודה לכל מענה!
Nobody134
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Nobody134 » 04 יוני 2016 09:13

אשמח לקבל תשובה בהקדם, אבל ממחקר שעשיתי באינטרנט הם באים בגישת אנטי לכל מי שלא שייך אליהם (כמוני), אז עדיין לא הבנתי מה יש לכם מהמקום הזה.
מישהו כאן ממש היה בברה"ן תל השומר ויכול לספר לי על המקום?

תודה לכל העונים!
APR
יצירת קשר:

הודעהעל ידי APR » 04 יוני 2016 09:48

Nobody134 כתב:אשמח לקבל תשובה בהקדם, אבל ממחקר שעשיתי באינטרנט הם באים בגישת אנטי לכל מי שלא שייך אליהם (כמוני), אז עדיין לא הבנתי מה יש לכם מהמקום הזה.

תודה לכל העונים!

הרבה היו... זה פשוט המדור של הקבנים והפסיכיאטרים אם אתה בלשכת תל השומר.
אתה נכנס לבניין מולך ( http://www.forum.newprofile.org/viewtop ... f=2&t=9138 פה אומרים שזה משער צפון), עולה במדרגות קומה אחת והולך במסדרון שמימין עד הסוף.
שם אתה אומר למזכירות שאתה צריך לקבל קבן. כנראה יגידו לך שאם לא קבעת תור לא יכניסו אותך אבל אם תמשיך לשבת שם תיכנס בסוף.
*הייתי שם רק כמלש"ב אז לא הייתי במצב כזה אבל זה מה שאומרים בפורום.
בהצלחה.
Nobody134
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Nobody134 » 04 יוני 2016 10:23

APR כתב:
Nobody134 כתב:אשמח לקבל תשובה בהקדם, אבל ממחקר שעשיתי באינטרנט הם באים בגישת אנטי לכל מי שלא שייך אליהם (כמוני), אז עדיין לא הבנתי מה יש לכם מהמקום הזה.

תודה לכל העונים!

הרבה היו... זה פשוט המדור של הקבנים והפסיכיאטרים אם אתה בלשכת תל השומר.
אתה נכנס לבניין מולך ( viewtopic.php?f=2&t=9138 פה אומרים שזה משער צפון), עולה במדרגות קומה אחת והולך במסדרון שמימין עד הסוף.
שם אתה אומר למזכירות שאתה צריך לקבל קבן. כנראה יגידו לך שאם לא קבעת תור לא יכניסו אותך אבל אם תמשיך לשבת שם תיכנס בסוף.
*הייתי שם רק כמלש"ב אז לא הייתי במצב כזה אבל זה מה שאומרים בפורום.
בהצלחה.

מצוין, תודה רבה!
אעדכן שיהיה מה לעדכן!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 יוני 2016 11:58

תגיע לבסיס נורמלי, תראה מה המפקד שלך אומר.
אל תתפקד אבל אל תסרב פקודה, תעשה הכל חרא או איטי ממש. תבלה זמן בשירותים עם הפאלפון.
תישן בחדר שמשאירים אותך לבד במשרד או משהו.

אתה היית אצל פסיכיאטר ועכשיו יש תיעוד אזרחי שיש פה בעיה ויש לפסיכיאטר הצבאי באמת אחריות ולא עוד סתם חייל שמנסה לשחק אותה.. זה עניין של קצת זמן, שתבין.

אתה חייב להגיע בראשון לבסיס אבל אם תוך יומיים לא קורה שום דבר תברח מהבסיס ליום תסנן את כולם לכמה שעות ותגיד שהיה לך התקף חרדה והיית חייב להתרחק מהכל, תחזור יום אחרי.
זה נקרא חשש לנפקדות, כלא כמעט בטוח שלא תקבל ועונש גם לא סביר כל כך,אני עשיתי את זה בערך 3-4 פעמים ולא קיבלתי עונש פעם אחת אפילו.
Nobody134
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Nobody134 » 06 יוני 2016 17:26

אוקיי אז ככה...
בראשון באתי לבסיס, אימא שלי התקשרה למפקד שלי וצרחה עליו, היום ראיתי קבן.
םן ראה את ההמלצה האזרחית, את שתיהן, ואמר שהן אומרות פחות או יותר את אותו דבר בדיוק, בחמישי יש לי איתו פגישה נוספת. העניין הוא שעם כל התסמינים והדיווחים רשום לי בכל מקום ללא תסמינים פסיכוטיים ועם חשיבה בהירה לא מבין מה זה החשיבה בהירה הזה, ףאני כולי תמהוני ומבולבל, מקפיד להתעקב במענה והתשובות שלי לא תמיד לעניין.למישהו יש טיפים ספציפיים?

הקבן שאל אותי למה אני עושה את זה, מה הבעיה. אמרתי לו אני לא יודע..רע לי...
הוא אמר שהוא ישלח את ההמלצה לפסיכיאטרית הצבאית (אותה אחת) ושלפי התשובה שלה נראה מה אנחנו עושים.

תודה לכל העונה בהקדם, אני באמת צריך עצות כי החוסר תסמינים והחשיבה בהירה הזה מחרבנים לי על הכל.
APR
יצירת קשר:

הודעהעל ידי APR » 06 יוני 2016 17:51

Nobody134 כתב:אוקיי אז ככה...
םן ראה את ההמלצה האזרחית, את שתיהן, ואמר שהן אומרות פחות או יותר את אותו דבר בדיוק, בחמישי יש לי איתו פגישה נוספת. העניין הוא שעם כל התסמינים והדיווחים רשום לי בכל מקום ללא תסמינים פסיכוטיים ועם חשיבה בהירה לא מבין מה זה החשיבה בהירה הזה, ףאני כולי תמהוני ומבולבל, מקפיד להתעקב במענה והתשובות שלי לא תמיד לעניין.למישהו יש טיפים ספציפיים?

הוא אמר שהוא ישלח את ההמלצה לפסיכיאטרית הצבאית (אותה אחת) ושלפי התשובה שלה נראה מה אנחנו עושים.

תודה לכל העונה בהקדם, אני באמת צריך עצות כי החוסר תסמינים והחשיבה בהירה הזה מחרבנים לי על הכל.

כנראה למרות שאתה עונה לאט אתה עונה לעניין על כל מה ששואלים אותך. אני לא חושב שסתם "חשיבה בהירה" ידפוק לך הכל, כי לא משחררים רק אנשים שרגע לפני התאבדות. תעשה הכל לאט, לא רק דיבור, ותשתדל להיות יותר אפאתי וחסר עונים. הכי פשוט לענות הרבה "לא יודע", עובד מאה אחוז. לא על כל שאלה!
Nobody134
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Nobody134 » 06 יוני 2016 18:07

APR כתב:

כנראה למרות שאתה עונה לאט אתה עונה לעניין על כל מה ששואלים אותך. אני לא חושב שסתם "חשיבה בהירה" ידפוק לך הכל, כי לא משחררים רק אנשים שרגע לפני התאבדות. תעשה הכל לאט, לא רק דיבור, ותשתדל להיות יותר אפאתי וחסר עונים. הכי פשוט לענות הרבה "לא יודע", עובד מאה אחוז. לא על כל ששאלה!

איך אני מת על התגובות שלך, תמיד לעניין.
רשום לי בערך הכל, כולל אבחנה של בעיות זיכרון, אבל משהו חסר שם ואני לא מבין מה.לא תמצא מישהו אחד במחלקה שחושב שאין איתי בעיה.

עוד בעיה שלי. היא שאני בן אדם הגיוני מאוד, מאוד אינלקטואלי ופחות המוציונלי. קשה לי לבטא רגש או היעשר היגיון, אני חושב שאני עושה עבודה טובה אבל הקבן שאל אותי למה אני עושה את זה, לפי חוות הדעת אין לי בעיה בחשיבה, אז למה אני בכל זאת ממשיך לנסות, מה בעצם הבעיה.
אני מאוד מנסה, אבל משהו בחשיבה שלי עומד לי בדרך, מה לעשות עם זה?
אבא שלי אומר שאני עושה את זה יפה מדי, ושאולי כדאי לפתוח בנוהל התאבדות או להראות משהו דרסטי אם אני רוצה תוצאות. אני תכלס לא מבין מה אני לא עושה נכון, הכל שם הרי, יכול להיות שזה נטו מריחה?
APR
יצירת קשר:

הודעהעל ידי APR » 06 יוני 2016 18:14

Nobody134 כתב:
APR כתב:

כנראה למרות שאתה עונה לאט אתה עונה לעניין על כל מה ששואלים אותך. אני לא חושב שסתם "חשיבה בהירה" ידפוק לך הכל, כי לא משחררים רק אנשים שרגע לפני התאבדות. תעשה הכל לאט, לא רק דיבור, ותשתדל להיות יותר אפאתי וחסר עונים. הכי פשוט לענות הרבה "לא יודע", עובד מאה אחוז. לא על כל ששאלה!

איך אני מת על התגובות שלך, תמיד לעניין.
רשום לי בערך הכל, כולל אבחנה של בעיות זיכרון, אבל משהו חסר שם ואני לא מבין מה.לא תמצא מישהו אחד במחלקה שחושב שאין איתי בעיה.

עוד בעיה שלי. היא שאני בן אדם הגיוני מאוד, מאוד אינלקטואלי ופחות המוציונלי. קשה לי לבטא רגש או היעשר היגיון, אני חושב שאני עושה עבודה טובה אבל הקבן שאל אותי למה אני עושה את זה, לפי חוות הדעת אין לי בעיה בחשיבה, אז למה אני בכל זאת ממשיך לנסות, מה בעצם הבעיה.
אני מאוד מנסה, אבל משהו בחשיבה שלי עומד לי בדרך, מה לעשות עם זה?
אבא שלי אומר שאני עושה את זה יפה מדי, ושאולי כדאי לפתוח בנוהל התאבדות או להראות משהו דרסטי אם אני רוצה תוצאות. אני תכלס לא מבין מה אני לא עושה נכון, הכל שם הרי, יכול להיות שזה נטו מריחה?

כולם הגיוניים. אם קשה לך להביע רגשות אתה לא חייב לבכות ולצרוח. להיראות חסר הבעה/עצוב זה לא כזה קשה.
"למה אתה עושה את זה?" למה אתה עושה מה? אתה בדיכאון ואתה רק יודע שאתה צריך פטור. אתה מפחד, מפחד שיקרה לך משהו. אתה לא צריך להסביר בהגיון למה אתה עושה משהו כמו ללכת למיון או "למה" אתה מנסה להשיג פטור. אל תהיה משוגע, תהיה מישהו שקשה לו.

ותנסה שההורים ילחצו על כולם, אולי אפילו יבואו לדבר עם מישהו.
Nobody134
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Nobody134 » 06 יוני 2016 18:34

APR כתב:כולם הגיוניים. אם קשה לך להביע רגשות אתה לא חייב לבכות ולצרוח. להיראות חסר הבעה/עצוב זה לא כזה קשה.
"למה אתה עושה את זה?" למה אתה עושה מה? אתה בדיכאון ואתה רק יודע שאתה צריך פטור. אתה מפחד, מפחד שיקרה לך משהו. אתה לא צריך להסביר בהגיון למה אתה עושה משהו כמו ללכת למיון או "למה" אתה מנסה להשיג פטור. אל תהיה משוגע, תהיה מישהו שקשה לו.

זה מה שעניתי לו גם.
שרע לי, אני לא יכול להמשיך.

ההורים התקשרו לקצין העיר, והוא אמר שכל מענה בריאות הנפש הוא אצל הקב"ן, שזה בולשיט.
במוקד 'פרח' של פניות ציבור אמרו שיבררו את זה, וזה כבר לוקח להם כמה ימים ואימא שלי מחר תתקשר אליהם שוב.
על מי עוד יש ללחוץ? מה עוד אפשר לעשות? בחמישי אני אפגש עם הקב"ן ומשם אולי יהיה מקום להתפתחות, אבל נרמז בשיחה שלנו בכבדות שהוא רק מחכה לאישור של הפסיכיאטרית של מה לעשות איתי, ובזה תסתכם על השיחה שלי איתי ואיתו פחות או יותר, לפחות ברמת התכנון מצידו, יש לי דרך לשנות את זה?
APR
יצירת קשר:

הודעהעל ידי APR » 06 יוני 2016 18:54

Nobody134 כתב:
APR כתב:כולם הגיוניים. אם קשה לך להביע רגשות אתה לא חייב לבכות ולצרוח. להיראות חסר הבעה/עצוב זה לא כזה קשה.

זה מה שעניתי לו גם.
שרע לי, אני לא יכול להמשיך.

ההורים התקשרו לקצין העיר, והוא אמר שכל מענה בריאות הנפש הוא אצל הקב"ן, שזה בולשיט.
במוקד 'פרח' של פניות ציבור אמרו שיבררו את זה, וזה כבר לוקח להם כמה ימים ואימא שלי מחר תתקשר אליהם שוב.
על מי עוד יש ללחוץ? מה עוד אפשר לעשות? בחמישי אני אפגש עם הקב"ן ומשם אולי יהיה מקום להתפתחות, אבל נרמז בשיחה שלנו בכבדות שהוא רק מחכה לאישור של הפסיכיאטרית של מה לעשות איתי, ובזה תסתכם על השיחה שלי איתי ואיתו פחות או יותר, לפחות ברמת התכנון מצידו, יש לי דרך לשנות את זה?

למפקד שלך, לקבן? אני לא יודע. תנסה אולי להשיג פגישה עם ההורים אצל הקבן או פסיכיאטר. ותחכה לתשובות של אחרים או שתתקשר לרשת הליווי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 יוני 2016 14:45

גם לי תמיד רשמו חשיבה מדוייקת או בהירה משהו כזה והשתחררתי...
זה לא משנה.. תתמיד אתה תשתחרר לוקח זמן פשוט כמו שאתה רואה. אין באמת צורך בחייל שנמצא במצב לא מתפקד.
Nobody134
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Nobody134 » 09 יוני 2016 10:08

בשלישי היה לי התקף היסטריה בגלל נסיבות כאלה ואחרות, ברביעי נשארתי בבית בגלל המלצת רופא אחרי ההתקף שלי. היום ראיתי קבן שרצה שאני אפגש לראיון עם המגד. מה זה אומר? מה עלי לעשות? המצב שלי באמת מחמיר, אתמול התבלבלתי בין עשר בבוקר לעשר בלילה והתחלתי לסדר את המיטה שלי אחרי שסידרתי אותה בשביל ללכת לישון. אני מרגיש ממש לא מאופס, אני לא יודע במה עוד זה יעלה לי.

תודה לכל העונה בהקדם!

עריכה:מסתבר שהפגישה היום.
Nobody134
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Nobody134 » 09 יוני 2016 16:54

אוקיי, אז ראיתי את המגד והוא דיבר עם הקבן ואמר שכל הנתונים שלי (חוות דעת פסיכיאטריות וחוות דעת מהקבן) נמצאות אצל ראש ענף פסיכיאטריה בבית החולים הנפשי האחראי עלי, ושבשני יש לי פגישה נוספת עם הקבן ובשכלול הנתונים האלה יוחלט אם לשחרר אותי או שאמשיך ביחידה, אבל ככה או ככה הוא לא מתכוון לעשות לי דווקא.

מה זה בדיוק אומר? אני באיזשהו כיוון למשהו?
Nobody134
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Nobody134 » 10 יוני 2016 22:10

אשמח לקבל מענה, הייתי גם רוצה לשאול מה אני אמור לענות לשאלה 'מה אתה עושה בזמנך הפנוי', חוץ מלישון.

תודה לכל העונה בהקדם!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 יוני 2016 22:36

Nobody134 כתב:אשמח לקבל מענה, הייתי גם רוצה לשאול מה אני אמור לענות לשאלה 'מה אתה עושה בזמנך הפנוי', חוץ מלישון.

תודה לכל העונה בהקדם!

עושה ביד כל הזמן, לא יכול להפסיק, ומה שהכי מדליק אותך זה בנימין זאב הרצל, אתה מאונן לתמונות שלו שאתה מוריד וגוזר מעיתונים ועושה למינציה כדי שלא ירטבו מכל החשק שמושפרץ עליהן
Nobody134
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Nobody134 » 14 יוני 2016 12:59

אוקיי, אתמול הקבן נתן לי קהס 43 והציע להיפגש עם אימא שלי, מה שהסכמתי אליו.
זה אומר משהו?
Nobody135

הודעהעל ידי Nobody135 » 28 יוני 2016 16:23

טוב חברים, מפגשים עם הקבן עירוב הורים עניינים, מחר עוד פגישה עם פסיכיאטרית.
איך מתנהגים?

(פותח האשכול)

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 18 אורחים