צריכה את עזרתכם הבהולה לעניין מאוד דחוף!

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים צריכה את עזרתכם הבהולה לעניין מאוד דחוף!

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #106581 הגב
    Anonymous
    חבר

היי,
    אני משרתת כבר במשך 4 חודשים בצבא ואני עם פרופיל 97.
    ביום ראשון הייתי אצל הקבנית שלא רצתה לעזור לי בכלום רק בעוד שיחות איתה, שלא קיבלתי את זה ולא הייתי מוכנה לזה,
    לכן לא הסכמתי לצאת מהחדר, היא רצתה לדבר עם המפקדת שלה לכן השארתי את התיק שלי בחדר בכדי שאוכל להיכנס חזרה.
    כלום לא עזר לכן חתכתי את עצמי מרוב עצבים וחוסר אונים, ורק אז היא הבינה את המצב שהוא חמור ונתנה לי הפניה לפסיכאטרית לעוד שבוע עם גימלים עד יום ראשון.
    שאלה לי אליכם, כיצד אתנהג עם הפסיכאטרית? האם זה צעד לפני השחרור?

#165122 הגב
    Anonymous
    חבר

זהו צעד המכריעה ביותר ברכותיי !!! אם קיבל הפניה לפסיכיאטר עוד מעט תהיה אזרחית לכל דבר !!

#165123 הגב
    Anonymous
    חבר

וואו מצד אחד זה כל כך טוב לשמוע את זה ומצד שני אני נורא לחוצה,
    יש משהו שאני צריכה להקפיד עליו בפגישה? או שאת הרוב כבר עשיתי כמו שאומרים…

#165128 הגב
    Anonymous
    חבר

הוא שואל שואלות ואת רק צריכה לענות אליהם. הוא ישאל שאלות על סמך מידע המצוי בו מפגישה שלך עם הקב"ן….יהיה בסדר…

#165129 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote משוחרר עם נסיון:

הוא שואל שואלות ואת רק צריכה לענות אליהם. הוא ישאל שאלות על סמך מידע המצוי בו מפגישה שלך עם הקב"ן….יהיה בסדר…

אני צריכה לענות בצורה מסויימת לא ? או שאם כבר קבעו לי לפסיכיאטר דרכי היא החוצה?
    סורי שאני שואלת יותר מידי, פשוט ראיתי פה הודעה של מישהו שאחרי הפגישה היה בו חוסר אמון ובכלל לא יכלו לעזור לו…
    ושאלה אחרונה, האם כדאי שאמא שלי גם תצטרף או לא?

#165133 הגב

שום דבר לא חתום וסגור. כנראה שהקבנית תעביר דוח חמור אבל זה עדיין תלוי גם בהתרשמות של הפסיכיאטר הוא זה שמחליט סופית. אמך יכולה לבוא אבל יכול מאוד להיות שלא יתנו לה להיכנס בכלל אז שתיקח את זה בחשבון.

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מענה ל־צריכה את עזרתכם הבהולה לעניין מאוד דחוף!
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו