איך להמשיך הלאה אל עבר הפטור המיוחל?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

מארק
יצירת קשר:

איך להמשיך הלאה אל עבר הפטור המיוחל?

הודעהעל ידי מארק » 05 אפריל 2016 18:04

אהלן
התגייסתי בנובמבר לצבא ואני באמת מרגיש שאני לא מסוגל יותר, אני מרגיש שהצבא דופק אותי איך שהוא יכול, גם כשכן רציתי לתרום יותר ואני לא מרגיש שאני מסוגל להעביר שנתיים+ בתפקיד בלי משמעות ובלי כלום, לשבת ולשמור/לשבת במשרד בלי משמעות מעבר זה לא בשבילי, רציתי קרבי בשביל המשמעות אבל הבנתי שאני לא מסוגל לזה נפשית ועכשיו שאני בפרופיל 64 נפשי, אני מרגיש שזה או להעלות חזרה לפרופיל קרבי וללכת לקרבי קליל יחסית כמו הגנה אווירית או גדודי החילוץ וההצלה של פיקוד העורף ולפחות להרגיש שאני תורם או לצאת לגמרי כי אני לא מרגיש שאני מסוגל להיות בתפקיד בלי משמעות ובו זמנית קשה לי עם תפקיד שדורש ממני יותר מידי, הייתה לי בעיה מאז ומתמיד עם מסגרות וגרתי גם בחו"ל לפני הגיוס ואני מרגיש שאני חייב לחזור לחו"ל, לחזור לגור עם אבא שלי, לחזור לחו"ל, לנקות את הראש, לעבוד ולאט לאט לצאת לעצמאות.

החלק החשוב יותר פה, אשמח אם תקראו מפה אם אין לכם כוח (מפה ומטה)

אבל אספר על ההיסטוריה הצבאית שלי ואשמח לעצות שלכם.
התגייסתי בנובמבר, סירבתי לשיבוץ קרבי ושיבצו אותי בקורס נהיגה, במהלך הקורס והטירונות ביקשתי מספר פעמים קב"ן אך לא נענתי, ב2 מקרים הייתי נפקד ובמשפט השני של הנפקדות שלי השופט התרשם שאני במצוקה נפשית הפנה אותי לקב"ן שאחרי 2 פגישות הפנתה אותי לפסיכיאטר צבאי שקבע שיש לי Dysthymia ויום לאחר מכן העיפו אותי מהקורס כי לא עברתי את הקורס ושובצתי מחדש כשאני עדיין עם פרופיל קרבי ושלחו אותי לקרבי, הקבנ"ית בגדוד החדש קיבלה שיחה מהקבנ"ית הקודמת שלי וביחד תוך 24 שעות הם הוציאו אותי חזרה לבקו"ם לועדה רפואית שהורידו לי פרופיל ל64 (הפסיכיאטר הציע גם 45, אבל אמר ש64 לא פוסל קורסים אז עדיף לי, וקניתי את זה כמו מטומטם, למרות שזה פסל לי לא מעט קורסים כי זה 64 נפשי) ואתמול ראיתי קצין מיון ששיבץ אותי למאבטח מתקנים (יש לציין שיכולתי לקבל ג'וב אחר, פשוט לא רציתי שום דבר ממה שהוא הציע והטונים הסתיימו בצורה לא נעימה "תשבץ אותי מה שבאלך לא אכפת לי ממילא אני מסרב" ככה שאולי זו אשמתי שקיבלתי מאבטח מתקנים) אבל אני מרגיש שאני לא יכול יותר, בקושי שמרתי עד עכשיו אבל אני משתגע משמירות ושום קיצור שירות ושום שבוע שבוע (גם שהמצב בבית לא משהו אז לא חושק בשבוע שבוע) יעזור לי להרגיש יותר טוב

איך אני ממשיך הלאה?
איך אני יוצא ממאבטח מתקנים? ואיך אני יוצא לגמרי?
לא יכול יותר, אני על סף בכי רק מלכתוב את כל הסיפור
מוכן גם לשבת בכלא, מחר אני אמור להגיע לבסיס חדש, לא עברתי קורס מאבטחים יש לציין אבל הבנתי גם בלי הקורס יירצו שאני אתחיל בעבודה, אני לא מוכן לחתום על נשק לפני שאני רואה קב"ן, אני אשכרה מפחד ממה שייקרה אם אני אהיה כלכך הרבה שעות עם נשק לבד ועם המחשבות שלי שאני מפחד שיובילו אותי למקומות שליליים

הצילו.
אורח

Re: איך להמשיך הלאה אל עבר הפטור המיוחל?

הודעהעל ידי אורח » 05 אפריל 2016 19:46

רק כלא אחשלי אתה לא מבין איזה צחוקים שם
תשב שם שנתיים
עדיף על שנתיים בצבא

מילה של מושיקו
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 אפריל 2016 20:51

מארק כתב:אהלן
התגייסתי בנובמבר לצבא ואני באמת מרגיש שאני לא מסוגל יותר, אני מרגיש שהצבא דופק אותי איך שהוא יכול, גם כשכן רציתי לתרום יותר ואני לא מרגיש שאני מסוגל להעביר שנתיים+ בתפקיד בלי משמעות ובלי כלום, לשבת ולשמור/לשבת במשרד בלי משמעות מעבר זה לא בשבילי, רציתי קרבי בשביל המשמעות

איזה משמעות יש בקרבי? לשבת בעמדת שמירה יש לזה יותר משמעות מלשבת במשרד? לפחות במשרד כשיש לך שילשול אתה לא צריך לחרבן לתוך שקית ניילון שאתה שם בקסדה :lol:

אבל הבנתי שאני לא מסוגל לזה נפשית ועכשיו שאני בפרופיל 64 נפשי, אני מרגיש שזה או להעלות חזרה לפרופיל קרבי

וואלה כן תעלה בחזרה, נראה כמה חודשים זה ייקח לך :lol:

וללכת לקרבי קליל יחסית כמו הגנה אווירית או גדודי החילוץ וההצלה של פיקוד העורף ולפחות להרגיש שאני תורם או לצאת לגמרי כי אני לא מרגיש שאני מסוגל להיות בתפקיד בלי משמעות ובו זמנית קשה לי עם תפקיד שדורש ממני יותר מידי, הייתה לי בעיה מאז ומתמיד עם מסגרות וגרתי גם בחו"ל לפני הגיוס ואני מרגיש שאני חייב לחזור לחו"ל, לחזור לגור עם אבא שלי, לחזור לחו"ל, לנקות את הראש, לעבוד ולאט לאט לצאת לעצמאות.

אתה לא יודע מה אתה רוצה בכלל, קודם תחליט כי אתה סותר את עצמך בערך בכל משפט :twisted:

החלק החשוב יותר פה, אשמח אם תקראו מפה אם אין לכם כוח (מפה ומטה)

אבל אספר על ההיסטוריה הצבאית שלי ואשמח לעצות שלכם.
התגייסתי בנובמבר, סירבתי לשיבוץ קרבי ושיבצו אותי בקורס נהיגה, במהלך הקורס והטירונות ביקשתי מספר פעמים קב"ן אך לא נענתי, ב2 מקרים הייתי נפקד ובמשפט השני של הנפקדות שלי השופט התרשם שאני במצוקה נפשית הפנה אותי לקב"ן שאחרי 2 פגישות הפנתה אותי לפסיכיאטר צבאי שקבע שיש לי Dysthymia ויום לאחר מכן העיפו אותי מהקורס כי לא עברתי את הקורס ושובצתי מחדש כשאני עדיין עם פרופיל קרבי ושלחו אותי לקרבי, הקבנ"ית בגדוד החדש קיבלה שיחה מהקבנ"ית הקודמת שלי וביחד תוך 24 שעות הם הוציאו אותי חזרה לבקו"ם לועדה רפואית שהורידו לי פרופיל ל64 (הפסיכיאטר הציע גם 45, אבל אמר ש64 לא פוסל קורסים אז עדיף לי, וקניתי את זה כמו מטומטם, למרות שזה פסל לי לא מעט קורסים כי זה 64 נפשי)

איזה קורסים אתה חושב שייתנו לך באמצע שירות? קורס טיס או 8200? :lol:

ואתמול ראיתי קצין מיון ששיבץ אותי למאבטח מתקנים (יש לציין שיכולתי לקבל ג'וב אחר, פשוט לא רציתי שום דבר ממה שהוא הציע והטונים הסתיימו בצורה לא נעימה "תשבץ אותי מה שבאלך לא אכפת לי ממילא אני מסרב" ככה שאולי זו אשמתי שקיבלתי מאבטח מתקנים) אבל אני מרגיש שאני לא יכול יותר, בקושי שמרתי עד עכשיו אבל אני משתגע משמירות ושום קיצור שירות ושום שבוע שבוע (גם שהמצב בבית לא משהו אז לא חושק בשבוע שבוע) יעזור לי להרגיש יותר טוב

איך אני ממשיך הלאה? תחליט מה אתה רוצה, בלי "אולי" ובלי להגיד "או"
איך אני יוצא ממאבטח מתקנים? ואיך אני יוצא לגמרי? בעיה רפואית או אי התאמה
לא יכול יותר, אני על סף בכי רק מלכתוב את כל הסיפור
מוכן גם לשבת בכלא, מחר אני אמור להגיע לבסיס חדש, לא עברתי קורס מאבטחים יש לציין אבל הבנתי גם בלי הקורס יירצו שאני אתחיל בעבודה, אני לא מוכן לחתום על נשק לפני שאני רואה קב"ן, אני אשכרה מפחד ממה שייקרה אם אני אהיה כלכך הרבה שעות עם נשק לבד ועם המחשבות שלי שאני מפחד שיובילו אותי למקומות שליליים

הצילו.
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sunshine » 05 אפריל 2016 22:06

היי מארק,
אנחנו ממליצים לך לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש ולעוד מידע והכוונה.

פרטים ליצירת קשר נמצאים בחתימה (יש לקחת בחשבון שבדרך כלל לוקח כמה ימים לפניות להיענות)
הרבה בהצלחה
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או
באסאמאסים/וואטסאפ למספר הבא - 050-2905588
מארק
יצירת קשר:

הודעהעל ידי מארק » 05 אפריל 2016 22:11

רוצה לצאת, זה מה שאני רוצה, אבל מפחד שהתהליך קשה מידי ולכן איכשהו מנסה לשכנע את עצמי שלא כלכך נורא להישאר בצבא אם אגיע לתפקיד סביר.
והאמת עם 64 ציפיתי לשב"ס (אבל אי אפשר עם 64 נפשי), חובש (דורש מיונים קדם צבאיים) וכו', ברור שלא טיס, אבל הוא הציע לי רק תפקידים בחיל החימוש והלוגיסטיקה, אני אתרום יותר למדינה בהתנדבות שאעשה על זמני הפנוי כשאצא לאזרחות.

ואפנה לרשת הליווי, תודה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 25 אורחים