יש לי בעיה רפואית קשה, לא הביאו לי וועדה, מה אני יכולה לעשות

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אילנה
יצירת קשר:

יש לי בעיה רפואית קשה, לא הביאו לי וועדה, מה אני יכולה לעשות

הודעהעל ידי אילנה » 04 אפריל 2016 20:24

היי, יש לי בריחת שתן מאז שנגמלי מחיתולים, שזה אומר כל החיים בעצם.
אני תמיד לובשת מכנסיים שחורים וכל יום מביאה איתי גם מכנס שחור להחלפה בבית ספר. אני לא מסוגלת ללבוש מדים, יראו לי את הכל, וגם 3 מדים זה מה שאני אחליף ברק יום ואני גם לא מסוגלת להתאפק. אני רוצה פטור.
סיפרתי על כך לרופאה בלשכת גיוס והיא שלחה אותי לפסיכיאטרית בלשכת גיוס, הפסיכיאטרית אמרה שזה לא קשור אליה ושאני אחזור לרופאה, כשחזרתי הרופאה אמרה שהיא תשים לי פרופיל 45 ושאני אעשה בדיקות ואחזור אליה, עשיתי את הבדיקות והן יצאו חמורות ושלחו לי מכתב מלשכת הגיוס ורשמו שאין מקום לשינוי. למי אני עוד יכולה לפנות?
אה וגם לפני זה הלכתי לפסיכיאטרית אזרחית כדי שתרשום להם על המחלה ההיא והיא אמרה שזה רפואי ושזה לא קשור אליה והיא רק רשמה שהיא ממליצה לי על פטור מצה"ל אבל בלשכת הגיוס התעלמו מהמכתב.
מה אני עוד יכולה לעשות?
אני סבורה שאם אני אתקשר אליהם ואתחנן לוועדה הם אמרו שהם בדקו את הבדיקות והחליטו שלא מגיע לי. וגם ביקשתי עוד שיחה עם ההקב"ן או הפסיכיאטרית והם אמרו שהוחלט לא להביא לי כי בצבא אני אוכל להיפגש עם קב"ן.
יש לי בריחת שתן בעיקר במצבי לחץ , מאז שלא קיבלתי פטור זה החמיר.
אורח

Re: יש לי בעיה רפואית קשה, לא הביאו לי וועדה, מה אני יכולה לעשות

הודעהעל ידי אורח » 04 אפריל 2016 21:03

אילנה כתב:היי, יש לי בריחת שתן מאז שנגמלי מחיתולים, שזה אומר כל החיים בעצם.
אני תמיד לובשת מכנסיים שחורים וכל יום מביאה איתי גם מכנס שחור להחלפה בבית ספר. אני לא מסוגלת ללבוש מדים, יראו לי את הכל, וגם 3 מדים זה מה שאני אחליף ברק יום ואני גם לא מסוגלת להתאפק. אני רוצה פטור.
סיפרתי על כך לרופאה בלשכת גיוס והיא שלחה אותי לפסיכיאטרית בלשכת גיוס, הפסיכיאטרית אמרה שזה לא קשור אליה ושאני אחזור לרופאה, כשחזרתי הרופאה אמרה שהיא תשים לי פרופיל 45 ושאני אעשה בדיקות ואחזור אליה, עשיתי את הבדיקות והן יצאו חמורות ושלחו לי מכתב מלשכת הגיוס ורשמו שאין מקום לשינוי. למי אני עוד יכולה לפנות?
אה וגם לפני זה הלכתי לפסיכיאטרית אזרחית כדי שתרשום להם על המחלה ההיא והיא אמרה שזה רפואי ושזה לא קשור אליה והיא רק רשמה שהיא ממליצה לי על פטור מצה"ל אבל בלשכת הגיוס התעלמו מהמכתב.
מה אני עוד יכולה לעשות?
אני סבורה שאם אני אתקשר אליהם ואתחנן לוועדה הם אמרו שהם בדקו את הבדיקות והחליטו שלא מגיע לי. וגם ביקשתי עוד שיחה עם ההקב"ן או הפסיכיאטרית והם אמרו שהוחלט לא להביא לי כי בצבא אני אוכל להיפגש עם קב"ן.

יגידו לך לקחת עוד כמה זוגות מכנסיים ותחתונים איתך וזהו...
המון אנשים מתלוננים על הבעיה הזאת בצבא, בעיקר ערסים כי הם חושבים שיקבלו לינת בית ככה, כתוצאה מכך פחות מתייחסים לבעיה הזאת בצבא....
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 אפריל 2016 21:54

אורח כתב:
אילנה כתב:היי, יש לי בריחת שתן מאז שנגמלי מחיתולים, שזה אומר כל החיים בעצם.
מה אני עוד יכולה לעשות?

יגידו לך לקחת עוד כמה זוגות מכנסיים ותחתונים איתך וזהו...
המון אנשים מתלוננים על הבעיה הזאת בצבא, בעיקר ערסים כי הם חושבים שיקבלו לינת בית ככה, כתוצאה מכך פחות מתייחסים לבעיה הזאת בצבא....

:(
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 אפריל 2016 21:53

אל תשתיני אפילו לכיוון שלהם. תפעלי בכיוון הקב"ני, או לכיוון האי התאמה, אם כי הכיוון הזה פתוח רק במידה ולא עשית את מבחני הדפ"ר וכו'.

תלכי ליועצת בית הספר שלך ותספרי לה על הלחץ הנפשי וההתמוטטות שאת חווה עקב הלחץ מן הגיוס וכמה קשה לך, יועצת בית הספר יכולה לכתוב לך חוות דעת. אותה תשלחי לצבא בצירוף מכתב מבואר על כמה מה שעובר עלייך ואת תזכי בפגישה מחודשת עם הקב"ן. מהלך נוסף שיכול להועיל זה מכתב שיכתוב אחד מההורים שלך וישלח בשמו לצבא, בו הוא יפרט כמה קשה לך וכמה הם דואגים וכו'. מעורבות ההורים, בפרט לפני הגיוס, מועילה מאד מאד.

תראי, הרופאים בצה"ל הולכים לפי ספר הפרופלים והתקנות הרפואיות בחוק שירות הבטחון, כך שהחוק אולי גרוע אבל הוא עדיין החוק. פשוט תלכי על הכיוון הפסיכולוגי, כך לא תסבלי את כל הבירוקרטיה המיותרת. זה גם לא יהיה ממש לשקר, כי אין ספק שאת לא יכולה לשרת, כך שלכי ליועצת או לפסיכולוגית בחוץ ושפכי לבבך ותשלחי להם את המכתב וההמלצה ומוטבח לך קב"ן.
לסיום, אל תקשיבי לבלבולים שלהם ולמריחות שלהם, 'תראי כשתהיי בצבא' זו שטות. אל תשרתי את הסמכות, אלא תהיי חכמה ותני לסמכות לשרת אותך. בהצלחה.
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sunshine » 05 אפריל 2016 22:01

היי אילנה,
אנחנו ממליצים לך ליצור קשר עם רשת הליווי של פרופיל חדש ולהיעזר לנו.

פרטים בחתימה.

חשוב לקחת בחשבון בעת הפנייה שלוקח בדרך כלל כמה ימים עד שמקבלים תשובה (לא יותר משבועי)

הרבה בהצלחה
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או
באסאמאסים/וואטסאפ למספר הבא - 050-2905588

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 26 אורחים