איך אני בצורה זריזה נמנע משירות מילואים ?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Bellisario
יצירת קשר:

איך אני בצורה זריזה נמנע משירות מילואים ?

הודעהעל ידי Bellisario » 08 מרץ 2016 01:16

אז ככה :
רציתי להתחיל בתהליך שיחרור מהמילואים בגלל הפרופיל שלי . בגלל מלא דברים שקרו לי בחיים בין הזמן שאמרתי את זה למ"פ שלי במילואים (פיטרו אותי מעבודה , הייתי צריך לעבור 3 דירות ,בעיות זוגיות וכו וכו) שכחתי לגמרי ,עד שהזכירו לי שיש לי מילואים . כן זה נשמע חסר אחראיות , אבל הדברים באמת השכיחו לי את זה .
עכשיו נשארו לי כ10 יום למילואים .
יש לי הפרעות חרה , ואני רוצה לשחק על זה שהיה לי ניתוח אף ואני לא יכול לנשום חול ולצאת לשטח . מה אני אמור לעשות ? ללכת לרופאים , להשיג אישור שזה באמת ככה ,ומה אחרי זה ?
תודה מראש .
אורח

Re: איך אני בצורה זריזה נמנע משירות מילואים ?

הודעהעל ידי אורח » 08 מרץ 2016 03:22

Bellisario כתב:אז ככה :
רציתי להתחיל בתהליך שיחרור מהמילואים בגלל הפרופיל שלי . בגלל מלא דברים שקרו לי בחיים בין הזמן שאמרתי את זה למ"פ שלי במילואים (פיטרו אותי מעבודה , הייתי צריך לעבור 3 דירות ,בעיות זוגיות וכו וכו) שכחתי לגמרי ,עד שהזכירו לי שיש לי מילואים . כן זה נשמע חסר אחראיות , אבל הדברים באמת השכיחו לי את זה .
עכשיו נשארו לי כ10 יום למילואים .
יש לי הפרעות חרה , ואני רוצה לשחק על זה שהיה לי ניתוח אף ואני לא יכול לנשום חול ולצאת לשטח . מה אני אמור לעשות ? ללכת לרופאים , להשיג אישור שזה באמת ככה ,ומה אחרי זה ?
תודה מראש .

אחרי זה לשלוח לקצינת הקישור ולקוות שהיא תפנה אותך לרופא צבאי, תחזיק אצבעות... בצבא גם המושג "זריז" מקבל משמעות אחרת מבאזרחות.
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

Re: איך אני בצורה זריזה נמנע משירות מילואים ?

הודעהעל ידי Sunshine » 12 מרץ 2016 13:32

לשלוח מכתב מהרופא לקצינת הקישור ולקוות שיטפלו בזה מהר
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או
באסאמאסים/וואטסאפ למספר הבא - 050-2905588

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 29 אורחים