תהליך יציאה ממילואים מבקש עזרה

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים תהליך יציאה ממילואים מבקש עזרה

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #106347 הגב
    Anonymous
    חבר

שלום אני מילואימניק כבן 30 לפני כמעט שבוע קיבלתי צו מילואים וחוויתי התמוטטות והחלטתי שזהו אני לא יכול לעשות יותר, חשוב לי לציין שגמרתי שירות מלא התחלתי בקרבי אולם באמצע שוב היתה לי שבירה והתחלטתי טיפול קבן שהוריד לי פרופיל ל64 זמני ונהייתי ג'ובניק מה שעזר לי לסיים את השירות אומנם אבל לא חשבתי על המילואים.
    אני יודע מה התהליך שאני צריך לעשות וכבר הייית אצל פסיכולוג אזרחי שנתן לי את החוות שעת הבאה :

רושם את התלונות שהתלוננתי שאלה תסמינים של דיכאון הסתגרות קשיי תפקוד חוסר חושק מיני ירידה בריכוז קשיים בשינה

ואז חווה דעה : …עוד בחדר ההמתנה ישב בשקט עם ראש מושפל במהלך כל הפגישה נמנע מקשר עין דיבר בשקט כמעט בלחש סימני לחץ ניכרו…האפקט מצומצם, בתוכן דבריו חש מידה של בושה בקשייו והיה מבולבל…ממצאי המפגש היחיד עמו הינם מוגבלים באין הכרות נוספת, פנייתו זו היא פתח לבירור מקיף וייסודי של סוגיית יכולתו לשרת במילואים בתנאים נתוניפ ומומלץ לעשות זאת בהקדם.

השאלה שלי האם זאת חוות דעת שאפשר לצאת איתה לקרב, האם כדאי להשתמש בא או לנסות פסיכולוג אחר על מנת להשיג חוות דעת יותר נחרצת עם הבחנות ממשיות אפילו שאני די חשוב שזה תלוי בפסיכולוג עצמו.
    תודה מראש לכל עזרה וחחת דעת

#163824 הגב
    Anonymous
    חבר

חוות דעת טובה שתסייע לך לצאת ממילואים בקלות.

#163825 הגב
    Anonymous
    חבר

תודה על התגובה המהירה
    האם באמת אתה חושב שזאת חוות דעת טובה למרות שאין בה שום התייחסות לבעיה ספציפית לדוגמא לא הובחנתי כלוקה בOCD או דיכאון מג'ורי וכו…
    והאם כאשר ותהיה פגישה עם הקב"ן להציג את הבעיות אותו דבר או בדרך אחרת?

#163831 הגב
    Jack_Flash
    חבר
    quote אורח:

תודה על התגובה המהירה
    האם באמת אתה חושב שזאת חוות דעת טובה למרות שאין בה שום התייחסות לבעיה ספציפית לדוגמא לא הובחנתי כלוקה בOCD או דיכאון מג'ורי וכו…
    והאם כאשר ותהיה פגישה עם הקב"ן להציג את הבעיות אותו דבר או בדרך אחרת?

לא צריך שום OCD או משהו מג'ורי. כמו שאמר האורח הנכבד, מדובר בחוות דעת טובה שתסייע לך לצאת ממילואים בקלות.

בפגישה עם הקב"ן אתה יכול להתבסס על הבעיות האלה, אבל תציג אותן באופן שמפורט במסמך טרגט 21. הכי מועיל. אל תמרח את הזמן, אל תנסה להשיג חוות דעת יותר טובות, פשוט תפעל עם הכלים והידע שכבר יש לך.

בהצלחה =]

#163832 הגב
    Anonymous
    חבר

jack_flash תודה על התגובה וזה מה שאעשה אעדכן בהמשך
    תודה

#163833 הגב

אורח אתה יכול להרשם פה וליצור איתי קשר? אני גם רוצה לצאת ממילואים.

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מענה ל־תהליך יציאה ממילואים מבקש עזרה
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו