...

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Cla
יצירת קשר:

...

הודעהעל ידי Cla » 07 מרץ 2016 19:06

---
נערך לאחרונה על ידי Cla ב 04 אוקטובר 2016 17:20, נערך 2 פעמים בסך הכל.
nizan
יצירת קשר:

Re: בחורה שרוצה לצאת מהצבא

הודעהעל ידי nizan » 07 מרץ 2016 19:25

Cla כתב:היי, יש לי פגישה עם קב"ן בעוד שלושה ימים. יש לי הרבה בעיות שאני יכולה לספר עליהן ואני פשוט מתלבטת לאיזו מהן לגשת וכיצד להתחיל את השיחה. אני אפרט כמה מהן:
OCD;
מופנמות - אני לא אוהבת אנשים ותמיד מזייפת את עצמי בקרבתם. בטירונות לא תקשרתי כמעט עם אף בחורה והעדפתי להיות לבד רוב היום - אף אחד לא התייחסה אליי ואני לא התייחסתי לאף אחת. כשאני צריכה לדבר עם אנשים זרים, אני נכנסת לסטרס, מתחילה לגמגם ורוב הזמן משקרת להם כששואלים אותי שאלות;
דיכאון שנמשך כבר כמה שנים בצירוף עם מקטעי מאניות שיש לי, כשלאחריהן אני יכולה להתחיל לבכות ולהשתטח על הרצפה מרוב כאב;
כמה מקרי אונס שעברתי;
התעללות מילולית מצד ההורים במשך השנים;
אלימות פיזית שחוויתי כילדה בת 10.

על מה להתחיל לדבר קודם? על מה כדאי לדבר? כמה לספר על זה? אשמח לתשובות.

תספרי לו על הכול ביחד יכול להיות שיש קשר בין התופעות.
APR
יצירת קשר:

הודעהעל ידי APR » 07 מרץ 2016 20:30

Cla כתב:היי, יש לי פגישה עם קב"ן בעוד שלושה ימים. יש לי הרבה בעיות שאני יכולה לספר עליהן ואני פשוט מתלבטת לאיזו מהן לגשת וכיצד להתחיל את השיחה. אני אפרט כמה מהן:
OCD;
מופנמות - אני לא אוהבת אנשים ותמיד מזייפת את עצמי בקרבתם. בטירונות לא תקשרתי כמעט עם אף בחורה והעדפתי להיות לבד רוב היום - אף אחד לא התייחסה אליי ואני לא התייחסתי לאף אחת. כשאני צריכה לדבר עם אנשים זרים, אני נכנסת לסטרס, מתחילה לגמגם ורוב הזמן משקרת להם כששואלים אותי שאלות;
דיכאון שנמשך כבר כמה שנים בצירוף עם מקטעי מאניות שיש לי, כשלאחריהן אני יכולה להתחיל לבכות ולהשתטח על הרצפה מרוב כאב;
כמה מקרי אונס שעברתי;

נראה שיש לך בסיס מעולה לצערי. אף פעם לא היית אצל פסיכולוג/פסיכיאטר?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 מרץ 2016 03:24

OCD;
כמה מקרי אונס שעברתי;

תני לקבן להוביל את השיחה, כשאת מדקלמת דברים זה נראה כמו תסריט לא אמין... הוא יבחן לך את שפת הגוף גם ובעיקר

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 33 אורחים